100% quality assurance additional reading.

Exotická dovolená - přehled zemí

Jak vypadá východ slunce nad savanou? Nádherně! A s námi ho můžete prožít na vlastní kůži. V nabídce máme unikátní poznávací zájezdy do nejlepších afrických národních parků. Navštivte dech beroucí Serengeti, Masaii Mara, Tsavo… ale i horské gorily v NP Volcanos.

S námi budete mít africkou přírodu na dosah – bez toho, abyste slevili z úrovně komfortu a pohodlí. Ať už se s námi vydáte do Keni, na Zanzibar, do Zimbabwe nebo na okružní cestu hned po několika státech, vždy pro vás máme ty nejlepší hotely, zkušené průvodce a jistotu, že všechno proběhne tak, jak jste si vysnili.

Pláže Thajska, velkoměsta Číny, přírody Indie, chrámy Japonska, mongolské stepi i nepálské velehory… To všechno jsou tváře Asie. A všechny je s námi můžete poznat. Ať už pasivněji, v rámci některého z luxusních pobytových zájezdů, nebo aktivně – jako účastník některého z poznávacích zájezdů.

Několikrát jsme získali ocenění Nejlepší touroperátor pro Asii a jako jedna z mála cestovních kanceláří v Evropě pořádáme poznávací zájezdy do izolované Severní Koreje. Lepšího průvodce po asijských cestách si přát nemůžete…

Drsná, ale krásná Kanada a Spojené státy, kde můžete prožít svůj americký sen… Poznejte Severní Ameriku, kontinent plný takových kontrastů jako je kosmopolitní New York a neonové Las Vegas na straně jedné a monumentální Grand Canyon a hřmící Niagarské vodopády na straně druhé.

Ať už vám do tváře budou svítit světla některého z amerických velkoměst, nebo slunce v některém z desítek národních parků, na naše služby se můžete spolehnout. Ostřílení delegáti a průvodci, do poslední detailu vyladěné itineráře, špičkové ubytování a další služby, které cestu do Ameriky promění v dovolenou snů!

Na talíři argentinský steak, v šálku kolumbijskou kávu a před očima brazilskou tanečnici samby… Země Latinské Ameriky jsou pastvou pro všechny smysly. Poznejte s námi krásy velehorských And, které se od severu k jihu táhnou v délce 7500 km, navštivte Amazonský deštný prales a smočte ruce v nejvodnatější řece světa, Amazonce, nebo jen vystoupejte k soše Krista v Riu a dopřejte si pohled na „nejkrásnější město planety“.

Ať už si u nás vyberete jakýkoli zájezd, vězte, že vaše pohodlí a bezpečnost jsou pro nás na prvním místě. Myslíme na ně při plánování itinerářů, výběru hotelů, průvodců i delegátů.

Od pláží slunné Andalusie až k severské kráse oblastí okolo polárního kruhu. Od Británie, kde milují čaj o páté, k Istanbulu s jeho „rize“ čajem. Poznejte s námi to nejkrásnější ze starého kontinentu. Kamkoli se s námi v Evropě vydáte, můžete se spolehnout na naše perfektní služby, zkušené delegáty a průvodce a vysokou úroveň ubytování.

Vydejte se s námi za poznáním, ať už evropských metropolí nebo přírody, anebo za relaxem, na nejkrásnějších evropských plážích a v luxusních resortech.

Dál už to nejde! Vydejte se s námi na nejvzdálenější místa světa, včetně vůbec nejodlehlejšího ostrova planety – kousku země známým pod označením Rapa Nui neboli Velikonoční ostrov. Poznejte díky nám Austrálii, s kosmopolitním Sydney a především unikátní endemickou přírodou. Vezmeme vás i na nejkrásnější ostrovy světa – alespoň tak mnozí označují Francouzskou Polynésii.

A je toho mnohem víc: Chcete procestovat Nový Zéland od severu k jihu? Potkat se s orangutany v Indonésii nebo poznat nejkrásnější pláže na Fidži? Tady jste na správné adrese.

Jako jedna z mála českých (i evropských!) cestovních kanceláří vás vezmeme na všechny kontinenty. Ano, i na vzdálenou, ledovou, ale krásnou Antarktidu! V naší nabídce najdete unikátní plavby od břehů Argentiny k antarktickému pobřeží. Na expedičních lodích, kde vás každý den čeká zajímavý program.

Vyrazit můžete i na severní pól. Ledoborcem. V roce 2015 tuhle expedici doprovázel i cestovatel Jiří Kolbaba. A severního pólu jsme skutečně dosáhli! Vyměňte písečné pláže za ledové pláně a spatřete na vlastní oči ledová království.

,

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie

raw claws to publish will probably be the similarities related with reddit rolex yacht master 16623cso rolex calibre 2836 2813 mens hands and markers.nr rolex air king 36mm mens 114210sao oyster bracelet created for pilots to coordinate navigation.