100% quality assurance additional reading.

Exotická dovolená - přehled zemí

Jak vypadá východ slunce nad savanou? Nádherně! A s námi ho můžete prožít na vlastní kůži. V nabídce máme unikátní poznávací zájezdy do nejlepších afrických národních parků. Navštivte dech beroucí Serengeti, Masaii Mara, Tsavo… ale i horské gorily v NP Volcanos.

S námi budete mít africkou přírodu na dosah – bez toho, abyste slevili z úrovně komfortu a pohodlí. Ať už se s námi vydáte do Keni, na Zanzibar, do Zimbabwe nebo na okružní cestu hned po několika státech, vždy pro vás máme ty nejlepší hotely, zkušené průvodce a jistotu, že všechno proběhne tak, jak jste si vysnili.

Pláže Thajska, velkoměsta Číny, přírody Indie, chrámy Japonska, mongolské stepi i nepálské velehory… To všechno jsou tváře Asie. A všechny je s námi můžete poznat. Ať už pasivněji, v rámci některého z luxusních pobytových zájezdů, nebo aktivně – jako účastník některého z poznávacích zájezdů.

Několikrát jsme získali ocenění Nejlepší touroperátor pro Asii a jako jedna z mála cestovních kanceláří v Evropě pořádáme poznávací zájezdy do izolované Severní Koreje. Lepšího průvodce po asijských cestách si přát nemůžete…

Drsná, ale krásná Kanada a Spojené státy, kde můžete prožít svůj americký sen… Poznejte Severní Ameriku, kontinent plný takových kontrastů jako je kosmopolitní New York a neonové Las Vegas na straně jedné a monumentální Grand Canyon a hřmící Niagarské vodopády na straně druhé.

Ať už vám do tváře budou svítit světla některého z amerických velkoměst, nebo slunce v některém z desítek národních parků, na naše služby se můžete spolehnout. Ostřílení delegáti a průvodci, do poslední detailu vyladěné itineráře, špičkové ubytování a další služby, které cestu do Ameriky promění v dovolenou snů!

Na talíři argentinský steak, v šálku kolumbijskou kávu a před očima brazilskou tanečnici samby… Země Latinské Ameriky jsou pastvou pro všechny smysly. Poznejte s námi krásy velehorských And, které se od severu k jihu táhnou v délce 7500 km, navštivte Amazonský deštný prales a smočte ruce v nejvodnatější řece světa, Amazonce, nebo jen vystoupejte k soše Krista v Riu a dopřejte si pohled na „nejkrásnější město planety“.

Ať už si u nás vyberete jakýkoli zájezd, vězte, že vaše pohodlí a bezpečnost jsou pro nás na prvním místě. Myslíme na ně při plánování itinerářů, výběru hotelů, průvodců i delegátů.

Od pláží slunné Andalusie až k severské kráse oblastí okolo polárního kruhu. Od Británie, kde milují čaj o páté, k Istanbulu s jeho „rize“ čajem. Poznejte s námi to nejkrásnější ze starého kontinentu. Kamkoli se s námi v Evropě vydáte, můžete se spolehnout na naše perfektní služby, zkušené delegáty a průvodce a vysokou úroveň ubytování.

Vydejte se s námi za poznáním, ať už evropských metropolí nebo přírody, anebo za relaxem, na nejkrásnějších evropských plážích a v luxusních resortech.

Dál už to nejde! Vydejte se s námi na nejvzdálenější místa světa, včetně vůbec nejodlehlejšího ostrova planety – kousku země známým pod označením Rapa Nui neboli Velikonoční ostrov. Poznejte díky nám Austrálii, s kosmopolitním Sydney a především unikátní endemickou přírodou. Vezmeme vás i na nejkrásnější ostrovy světa – alespoň tak mnozí označují Francouzskou Polynésii.

A je toho mnohem víc: Chcete procestovat Nový Zéland od severu k jihu? Potkat se s orangutany v Indonésii nebo poznat nejkrásnější pláže na Fidži? Tady jste na správné adrese.

Jako jedna z mála českých (i evropských!) cestovních kanceláří vás vezmeme na všechny kontinenty. Ano, i na vzdálenou, ledovou, ale krásnou Antarktidu! V naší nabídce najdete unikátní plavby od břehů Argentiny k antarktickému pobřeží. Na expedičních lodích, kde vás každý den čeká zajímavý program.

Vyrazit můžete i na severní pól. Ledoborcem. V roce 2015 tuhle expedici doprovázel i cestovatel Jiří Kolbaba. A severního pólu jsme skutečně dosáhli! Vyměňte písečné pláže za ledové pláně a spatřete na vlastní oči ledová království.

,

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie