Dovolená v Naples

Jedno z nejbohatších měst ve Spojených státech vám vždy nabídne překrásné pláže, úchvatné západy slunce, skvělé restaurace plné vynikajícího jídla… Příroda je zde nádherná a rozmanité, město zase nabité možnostmi a příležitostmi zažít něco velkého. Naples je ideální volbou snad v každém případě!

Základní informace

  • Rozloha: 42,5 km2
  • Počet obyvatel: 20 600
  • Kraj na Floridě: Collier County
  • Nadmořská výška: 1 m

Nejlepší pláže

Delnor-Wiggins Pass State Park – jedna z nejlepších pláží vám nabídne jeden z nejkrásnějších zážitků ve vašem životě. Pláž je čistě přírodní a vede po ní naučná stezka, kterou si můžete zpestřit den plný relaxace. Najdete zde i grily a překrásná místa na piknik.

Barefoot Beach Preserve Park – je houpání v síti na poklidné pláži vaším dosud nesplněným snem? Zrealizujte ho na této pláži, která k tomu přímo vyzývá! Nechybí ani pěkná místa pro piknikování a stánky s občerstvením či plážovými potřebami.

Azurové moře u pláží v Naples je velkým lákadlem.

Co dělat v Naples

Kromě nadpozemsky příjemného pobytu na krásných plážích si můžete projít nejhezčí kousky města, nechat se architekturou zavést do historie, prohlédnout si skvosty botanické zahrady nebo se jen tak toulat zdejšími pěkně udržovanými parky. V nabídce je toho skutečně hodně.

Když chci za nákupy

Fifth Avenue South – to nejdůležitější místo pro milovníky nakupování. Na této ulici najdete rozmanité obchody a obchůdky, v nichž seženete takřka cokoli, o čem si obchodníci myslí, že by vás mohlo potěšit. Nechybí ani možnost občerstvení.

Coastland Center – příjemné centrum s maximálně příjemným výběrem a milým personálem. Uspokojíte zde především touhu po oblečení, ať už pro dospělé, či pro děti. Potěší vás i ceny zdejších fast foodů, pokud se rozhodnete se při nákupech občerstvit.

Typický pohled do ulic v Naples – barevné baráčky a palmy.

Když chci za zábavou

Swamp Buggy Races – chcete zažít něco nového a neobvyklého a ještě se při tom pěkně vyřádit? Pak zamiřte na obojživelné motokáry, kterými budete projíždět vodou a dělat u toho šílený nepořádek. Věřte, že na tento zážitek jen tak nezapomenete!

Bounce! Trampoline Sports – skákání na trampolíně, to rozhodně není jen zábava pro děti. Vydejte se do centra trampolín a zadovádějte si, ať je vám pět nebo padesát. Ceny jsou příznivé, vše je čisté a vládnou tu pevná pravidla, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.

Navštivte náš portál Amerika.cz, kde vás detailně seznamuje s krásami a zajímavostmi USA.

Když chci za kulturou

Artis-Naples - je libo muzeum nebo koncert zdejší filharmonie? Pak rozhodně zamiřte do Artis-Naples, kde vás čeká obojí. Lístky je však radno sehnat předem, protože o kulturu je v tomto centru velký zájem.

Old Naples Comedy Club – chcete-li se dobře pobavit a umíte obstojně anglicky, můžete se vydat do comedy klubu, kde se o příjemně strávený večer postará několik bavičů. Platí zde snad jediné varování, a to pro dámy – je zde třeba velmi odolného make-upu, protože baviči jsou absolutní profesionálové!

Když chci za jídlem

Mediterrano – velmi pochvalovaná restaurace nabízející středomořskou a řeckou kuchyni. Jídlo je zde na špičkové úrovni, ať už si objednáte cokoli. Roznáší jej milá obsluha, a budete-li chtít, můžete si vše vychutnat na venkovním posezení.

Fuse Global Cuisine – specializace na přípravu mořských plodů a amerických pochoutek této restauraci vyloženě svědčí. Příjemná obsluha servírující naprosté delikatesy je samozřejmostí. Dorazíte-li během „šťastné hodinky“, pochutnáte si na lahodném víně za poloviční ceny.

Když chci za nočním životem

Bambusa Bar&Grill – do tohoto podniku můžete zajít jak na večeři, tak za noční zábavou. Těstoviny, špagety a Burgery můžete s přibývajícím časem vyměnit za dobrý drink a noční program, například taneční vystoupení nebo DJ show.

Old Naples Pub – do naprosto skvostně stylizované hospůdky se můžete vydat na něco dobrého k snědku, ale i na pořádné pivo nebo víno. Pravidelně se zde živě hraje na klavír a zábava tu nikdy nevázne. Alkohol teče proudem.

Navštivte náš specializovaný portál Amerika.cz.

,

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie