Dovolená v Middle Beach

Middle Beach, nebo také zkráceně Mid-Beach, je úžasný kousek města Miami Beach. Lokalita se nachází mezi South a North Beach a kromě překrásné dlouhé i široké pláže a parku nabízí naprosto špičkové ubytování v mnohahvězdičkových hotelech. Chcete-li si na své dovolené na Floridě užít luxus, popřemýšlejte právě o Middle Beach!

Základní informace

Počet obyvatel: 9 794

Kraj na Floridě: Miami-Dade County

Nadmořská výška: 2 m

Nejlepší pláže

Haulover Beach Park – park i pláž na jednom místě, ideální pro relaxaci, koupání, veškeré plážové aktivity, ale také pro surfing a windsurfing. V severní části pláže ocení vaši přítomnost bez plavek – je zde totiž jedna z mála nudistických pláží ve Spojených státech.

Co dělat v Mid-Beach

Kromě typických plážových aktivit je zde ideální místo pro surfing a windsurfing, takže pokud jste ho ještě nezkusili, můžete začít a postarat se o nové a silné zážitky z učení něčeho nového. Kromě toho si můžete prohlédnout celé toto místo a také se projít po 4 míle dlouhé Miami Beach promenádě.

Pronajmout malou loď a brázdit místní pobřeží? Rozhodně doporučujeme.

Když chci za nákupy

V Mid-Beach nejsou velká obchodní centra nebo ulice plné menších obchodů a obchůdků. Za nákupy se však můžete vydat do South Beach či kamkoli jinam právě v blízkosti Mid-Beach.

Když chci za zábavou

Bayshore Municipal Golf Course – navštivte golfové hřiště a vyzkoušejte něco nového. Kdo se může chlubit tím, že hrál golf na Floridě, ke všemu třeba poprvé? Toto golfové centrum je vyhlášené příjemně nízkými cenami.

Milovník golfu jistě v Middle Beach nepohrdne udržovaným greenem.

Když chci za kulturou

Collins Waterfront Architectural District – historická čtvrť s hlavní části na Collins Avenue nabízí pohled na více než sto budov postavených ve 40., 50. a 60. letech. Mísí se tu přitom různé styly a nechybí ani moderní „Miami styl“.

Když chci za jídlem

Café Prima Pasta – populární italská restaurace, v níž se rádi najedí i celebrity nejrůznějšího ražení, nabízí naprosto božské pokrmy. Vše je tu „home-made“ a na chuti je to vždy znát. Nechte se nalákat na těstoviny, saláty, mořské plody nebo třeba dezerty a dobrou kávu!

Las Vacas Gordas – tento argentinský steak house vás uchvátí nejen čerstvým a chuťově vynikajícím masem, ale i „home-made“ těstovinami, rybami a grilovanou zeleninou.

La Cote – francouzská restaurace láká na dobré menu i na příjemné prostředí, které vám ne náhodou připomene kraje jižní Francie. Místní specialitou jsou mořské plody.

Doporučené zájezdy

Mohlo by se vám líbit

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie