Dovolená v Middle Beach

Middle Beach, nebo také zkráceně Mid-Beach, je úžasný kousek města Miami Beach. Lokalita se nachází mezi South a North Beach a kromě překrásné dlouhé i široké pláže a parku nabízí naprosto špičkové ubytování v mnohahvězdičkových hotelech. Chcete-li si na své dovolené na Floridě užít luxus, popřemýšlejte právě o Middle Beach!

Základní informace

Počet obyvatel: 9 794

Kraj na Floridě: Miami-Dade County

Nadmořská výška: 2 m

Nejlepší pláže

Haulover Beach Park – park i pláž na jednom místě, ideální pro relaxaci, koupání, veškeré plážové aktivity, ale také pro surfing a windsurfing. V severní části pláže ocení vaši přítomnost bez plavek – je zde totiž jedna z mála nudistických pláží ve Spojených státech.

Co dělat v Mid-Beach

Kromě typických plážových aktivit je zde ideální místo pro surfing a windsurfing, takže pokud jste ho ještě nezkusili, můžete začít a postarat se o nové a silné zážitky z učení něčeho nového. Kromě toho si můžete prohlédnout celé toto místo a také se projít po 4 míle dlouhé Miami Beach promenádě.

Pronajmout malou loď a brázdit místní pobřeží? Rozhodně doporučujeme.

Když chci za nákupy

V Mid-Beach nejsou velká obchodní centra nebo ulice plné menších obchodů a obchůdků. Za nákupy se však můžete vydat do South Beach či kamkoli jinam právě v blízkosti Mid-Beach.

Když chci za zábavou

Bayshore Municipal Golf Course – navštivte golfové hřiště a vyzkoušejte něco nového. Kdo se může chlubit tím, že hrál golf na Floridě, ke všemu třeba poprvé? Toto golfové centrum je vyhlášené příjemně nízkými cenami.

Milovník golfu jistě v Middle Beach nepohrdne udržovaným greenem.

Když chci za kulturou

Collins Waterfront Architectural District – historická čtvrť s hlavní části na Collins Avenue nabízí pohled na více než sto budov postavených ve 40., 50. a 60. letech. Mísí se tu přitom různé styly a nechybí ani moderní „Miami styl“.

Když chci za jídlem

Café Prima Pasta – populární italská restaurace, v níž se rádi najedí i celebrity nejrůznějšího ražení, nabízí naprosto božské pokrmy. Vše je tu „home-made“ a na chuti je to vždy znát. Nechte se nalákat na těstoviny, saláty, mořské plody nebo třeba dezerty a dobrou kávu!

Las Vacas Gordas – tento argentinský steak house vás uchvátí nejen čerstvým a chuťově vynikajícím masem, ale i „home-made“ těstovinami, rybami a grilovanou zeleninou.

La Cote – francouzská restaurace láká na dobré menu i na příjemné prostředí, které vám ne náhodou připomene kraje jižní Francie. Místní specialitou jsou mořské plody.

,

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie