Paradisus Princesa del Mar
all inclusive
 • all inclusive
25. 12. 2018 - 4. 1. 2019
 • 25. 12. 2018 - 4. 1. 2019
 • 19. 1. - 30. 1. 2019
 • 25. 1. - 5. 2. 2019
 • 1. 2. - 12. 2. 2019
 • 25. 2. - 8. 3. 2019
 • 30. 3. - 10. 4. 2019
11 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
65 890 Kč

Kuba - Varadero
Paradisus Princesa del Mar

Luxusní hotelový resort určený pouze pro páry starší 18 let.

Podrobný itinerář zájezdu

 • 1. den ODLET Z PRAHY
  Odlet z letiště Praha, odbavení 2,5 hodiny před plánovaným odletem. Přílet na Kubu do Havany. Uvítání na letišti, transfer do hotelu ve světoznámém letovisku Varadero. Ubytování, nocleh.
 • 2. - 10. den POBYT VE VARADERU
  Pobyt v hotelu ve Varaderu s programem all inclusive. Největší turistické letovisko Kuby Varadero se velice rychle rozvíjí, probíhá zde výstavba velice kvalitních hotelů s kvalitními službami. Pláž s jemným, prachovým bílým pískem a pozvolným vstupem do vody se táhne v délce více jak 20 km a nabízí ideální podmínky ke koupání, opalování a vodním sportům. Oblíbený program all inclusive zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholic kých nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Rovněž doporuču jeme využít širokou nabídku fakultativních výletů - jednodenní výlet do Havany (cca 74,- CUC), plavbu lodí s proskleným dnem (cca 25, - CUC), Jungle Tour (cca 40,- CUC) či návštěvu místního delfinária s možností focení delfínů i plavání s těmi to fascinujícími mořskými živočichy! Večer doporučujeme návštěvu některého z místních barů, kde si můžete zatancovat i pobavit se při salse, její rytmus je velmi nakažlivý. Pobyt ve Varaderu dopo ručujeme zkombinovat s tří denním pobytem v Havaně, která se pyšní bohatou historií a mnoha zajímavými koloniálními stavbami!
 • 11. den ODLET DO PRAHY
  Volno na koupání a opalování, vodní sporty. Odpoledne transfer na letiště ve Varaderu a odlet do Prahy.
 • 12. den PŘÍLET DO PRAHY

O hotelu

Popis

 • luxusní hotelový resort určený pouze pro páry starší 18 let

Pláž

 • dlouhá pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži bez poplatku.

Vybavení

 • 8 restaurací (z toho 7 a la carte - např. japonská, italská, francouzská, orientální, karibská), 4 bary, obchod se suvenýry, kadeřnický salon

Zábava a sport

2 velké bazény, All Inclusive zahrnuje: 4 tenisové kurty, stolní tenis, biliár, šipky, petanque, fitness centrum, aerobik, hřiště na basketbal, plážový volejbal, minigolf, sauna, jacuzzi, vodní sporty - windsurfing, kajaky, katamarány, potřeby na šnorchlování, potápění (1 ponor denně), denní i večerní animační programy a zábavné show. Za poplatek: lázeňské terapie, masáže, golf, kurzy potápění, internet.

Stravování

 • All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace místních i mezinárodních nealkoholických a alkoholických nápojů (24 hod), večeře v některé z a la carte restaurací (nutná rezervace den předem).

Vybavení pokojů

 •  koupelna s WC, fén, klimatizace, sat. TV, CD přehrávač, telefon, trezor (za poplatek), minibar, kávovar a balkon nebo terasa

Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby.
Ubytování dětí není možné.

Pokoje v Paradisus Princesa del Mar

Junior Suite

Nelze objednat

Jedná se o 388 apartmánů situovaných do prvního až třetího podlaží s výhledem do překrásně udržované zahrady, případně na rozlehlý bazén připomínající lagunu. Všechny pokoje kategorie Junior Suite jsou velmi útulné, prostorné a plné světla.

Junior Suite Ocean View, 43 m2

Nelze objednat

Apartmány jsou umístěny ve třetím podlaží hotelového resortu s úchvatným výhledem na moře. Pro milovníky romantiky je na terase připraven pohodlný nábytek, odkud je možno nerušeně sledovat nezapomenutelnou krásu Karibiku.

Suite Deluxe, 69 m2

Nelze objednat

Celkem 12 moderně zařízených pokojů se nachází v přízemí, které je obklopeno zelení a klidným okolím. Všem svým hostům tak nabízí klid a soukromí. Příjemnou relaxaci si klienti užijí při koupeli v jacuzzi, která je umístěna na terase, odkud se otevírá překrásný pohled do exotické zahrady. Apartmány Deluxe spadají do kategorie Luxury Melia Cuba Rooms, jehož servis navíc zahrnuje možnost výběru ložního prádla, individuální check in a check out, koupelovou sůl, uvítací drink a VIP minibar. Prostorné pokoje jsou dále vybaveny snídaňovým stolem se židlemi, postelí velikosti King size, pohodlnými křesly na terase. Nechybí dvojitá koupelna s vanou a sprchou.

Suite Deluxe Romance, 69 m2

Nelze objednat

Pro zamilované, kteří si chtějí užívat skutečného luxusu je v Paradisus Princesa del Mar připraven prostorný světlý apartmán zařízený v decentním romantickém stylu. Pokoje situované do vyšších pater hotelu nabízejí nepřekonatelný výhled na safírově modré moře, společně s kvalitním servisem zajišťují svým hostům neopakovatelné zážitky z přenádherné dovolené. Apartmány Deluxe Romance patří do oficiální skupiny pokojů Luxury Melia Cuba, jehož služby navíc zahrnují možnost zvolit si ložní prádlo podle svého vkusu, koupelovou sůl, šampaňské jako welcome drink, check in a check out dle potřeb zákazníka i rozšířenou nabídku pokojového minibaru. Pokoje s rozlehlou terasou jsou navíc vybaveny dvěma koupelnami s hydromasážní sprchou, jídelním koutem přímo v apartmánu. Excelentní servis zahrnuje i denní drobné pozornosti pro zamilované a rychloprádelnu (za poplatek).

Junior Suite Royal Service, 69 m2

Nelze objednat

Celkem 30 pokojů situovaných do druhého podlaží poskytují luxus a odpočinek pro náročné. Bezvadně zařízené a prostorné apartmány skýtají úchvatný výhled do zeleně nebo na bazén. Umístění pokojů zajišťuje přímý vstup k soukromé části rozlehlého bazénu, kde jsou zajištěny nadstandardní služby v rámci Royal servisu.

Royal Service Romance Junior Suite, 63 m2

Nelze objednat

Krásný výhled do zahrady či na oceán, šum mořských vln, pouhých několik metrů od bělostné pláže – to nabízí apartmány Junior Suite poskytující Royal Service. Přízemní pokoje jsou zařízený v příjemné stylu s mnoha romantickými detaily. Zamilovaní se mohou těšit na drobné pozornosti zahrnuté do servisu tohoto programu.

Junior Suite Ocean View Royal Service

Nelze objednat

Při zařizování těchto pokojů byl kladen zřetel na sebemenší detail. Výsledkem je 24 vkusně provedených apartmánů poskytujících klientům záruku příjemně strávené dovolené. Pokoje jsou situovány do klidného prostředí, prostorné terasy vedou přímo na nekonečnou pláž.

Royal Service Swim Up Pool Junior Suite

Nelze objednat

Nově vybavené apartmány jsou umístěny v přízemí, pouhých několik metrů od moře a soukromé pláže. Milovníci odpočinku zde naleznou skutečnou oázu klidu a míru. Vytříbené vybavení na terase se nenásilně snoubí s okolní zahradou, jež prostor obklopuje. Hosté si tak mohou vychutnat ničím nerušené chvilky na venkovní balijské posteli s výhledem do zeleně. Pokoje vedou k překrásné části bazénu, která je vymezena pouze pro hosty Royal servisu.

Master Junior Suite Romance Royal Service

Nelze objednat

Výborná volba pro páry hledající luxus nejvyšší kategorie. Jedny z nejprostornějších apartmánů se nalézají v přízemí, v bezprostřední blízkosti pláže. Prostorné pokoje plné světla nabízejí romantickou postel velikosti King size i excelentní výhled do zahrady plné exotických rostlin. Terasa s balijskou postelí skýtá jednu z mnoha možných relaxací. V rámci servisu je pro hosty připravena uvítací láhev se šampaňským, čokoláda, tričko „Adore Cuba“ a CD s kubánskou hudbou.

Master Junior Suite Royal Service Swim Up Pool

Nelze objednat

Celkem deset nově upravených apartmánů se nachází v přízemní části dvojdomků, které jsou v zajetí tropické pečlivě udržované zahrady. Součástí těchto apartmánů je též soukromá zahrada, do níž se vstupuje z prostorné terasy.

Suite Royal Service, 69 m2

Nelze objednat

Rozlehlé apartmány nacházející se v dvojdomcích, skýtají komfort a nekonečný klid uprostřed exotické flory a za doprovodu mořských vln. Součástí je též venkovní jacuzzi i balijská postel na balkoně. Hosté ubytovaní v Suite Royal Service mají zajištěn jeden vstup do Varadero Golf Club zdarma. Transfer na 7 km vzdálené golfové hřiště je zajištěno v rámci služeb resortu.

Luxory Suite Royal Service

Nelze objednat

V této kategorii je k dispozici celkem 28 nejluxusnějších pokojů s výhledem do přenádherné vždyzelené zahrady. Pohodlné apartmány jsou umístěné v dvojdomcích nedaleko pláže. Vysoce komfortní vybavení mimo jiné zahrnuje dvě koupelny s vanou (vířivkou), hydromasážní sprchou, dvojicí oddělených toalet a jacuzzi na rozlehlé terase. Samozřejmostí je hotelový servis na pláži a u bazénu.

Master Suite Royal Service

Nelze objednat

Zcela výjimečné ubytování v luxusních bungalovech, nabízející naprosté soukromí a klid jen pár metrů od jedné z nejkrásnějších pláží na Kubě. Bungalov je obklopen udržovanou soukromou zahradou s venkovním jacuzzi. Apartmány jsou vybaveny pohodlnou ložnicí, zrcadly, dvojitou koupelnou s vířivkou, masážní sprchou a oddělenými toaletami.

Presidential Suite Royal Service

Nelze objednat

Soukromí, bezpečí a luxus – to jsou hlavní atributy těchto osobitých bytů, které se nacházejí v samostatných bungalovech s nádherným výhledem na nekonečnou modř Karibiku. Bungalov je obklopen tropickou zahradou evokující ráj. Pro hosty je k dispozici jejich soukromý bazén s výhledem na moře, v zahradě je umístěn altán, kde je možné podávat snídaně. Na široké terase vybavené tím nejpohodlnějším nábytkem, je pro chvíle pohody a relaxace umístěna i houpací síť.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • all inclusive
Cena
25. 12. 2018 - 4. 1. 2019 11 dní / 9 nocí 1 all inclusive 65 890,- 67 990,-
19. 1. - 30. 1. 2019 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive 55 490,-
25. 1. - 5. 2. 2019 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive 59 990,-
1. 2. - 12. 2. 2019 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive 63 990,-
25. 2. - 8. 3. 2019 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive 56 990,-
30. 3. - 10. 4. 2019 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive 54 990,-
Zobrazit všechny termíny

Cena zahrnuje:

 • lety na trase Praha - Varadero - Praha
 • letištní taxy (viz ceník)
 • transfery letiště - hotel - letiště klimatizovaným mikrobusem
 • 9/10x nocleh s programem all inclusive nebo se snídaní ve vybraném hotelu
 • česky hovořící delegát během celého roku

Cena nezahrnuje:

 • vstupní vízum (950,- Kč)
 • fakultativní výlety

Další informace:

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ

 • Varadero golf club se nachází nedaleko cen tra Varadera u hotelu Melia Las Ameri cas. Velmi kvalitní hřiště s 18-ti jamkami, par 72, 6.269 metrů, bylo postaveno již v roce 1927. Součástí golfového areálu je driving range, 2 putting greeny, chipping green. Možnost golfové akademie pod vedením golfových profesionálů.
 • Orientační ceny služeb: - green fee 18 jamek - 70,- CUC - green fee 9 jamek - 48,- CUC - pronájem vozíku - 50,- CUC - pronájem bagu a holí - 33,- CUC

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

Toužíte po dalším dobrodružství?

Fakultativní výlety

Nákup na místě
Plavba na katamaránu Crucero del Sol

Plavba na katamaránu Crucero del Sol

Orientační cena: 109,- CUC
Detail
Havana - Koloniální metropole (prodloužení)
Havana - Koloniální metropole (prodloužení)

Havana - Koloniální metropole (prodloužení).

od 6 990 Kč do 19 490 Kč
Detail

Doporučené zájezdy

Mohlo by se vám líbit

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie