Punta Cana Princess
all inclusive
 • all inclusive
15. 01. - 26. 01. 2024
 • 15. 01. - 26. 01. 2024
 • 08. 02. - 18. 02. 2024
 • 11. 03. - 22. 03. 2024
12 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
69690 Kč

Itinerář zájezdu

O hotelu

Popis

Pětihvězdičkový resort je součástí hotelového řetězce Princess v Punta Caně  a nachází se přímo u vyhlášené pláže Bavaro. Transfer z letiště trvá 30 minut. Hotel leží v krásné exotické zahradě a tvoří jej hlavní budova a několik patrových vil. Punta Cana Princess je určeným pouze dospělým hostům. V rámci hotelového komplexu Princess lze využít bezplatné kyvadlové přepravy. Hotel má i bezbariérové pokoje a je přizpůsobený osobám s tělesným postižením.      

Vybavení

Ve vstupní hale naleznete recepci s barem, dále je k dispozici směnárna, 5 restaurací (hlavní bufetová restaurace a 4 a´la carte restaurace (steak house, italská, středomořská, švýcarská), 3 bary (v lobby, bar u bazénu, a "Mare Nostrum”,) minimarket a bazar, bazén, diskotéka, kadeřnictví a SPA (za poplatek). Wifi v rámci hotelového areálu zdarma. Lékař a kasino jako součást komplexu Princess.

Pláž

Krásná, dlouhá pláž Bavaro, kterou lemují královské palmy, se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

 Zábava a sport

K dispozici jsou animační programy, aerobik, vodní aerobik, 2 tenisové kurty, herna s play stations, knihovnou a karetními stoly, plážový volejbal, minigolf v rámci areálu hotelů Princess. Centrum vodních sportů na pláži (včetně potápění a motorových sportů za poplatek)

Stravování

All Inclusive - snídaně, obědy, večeře formou bufetu, možnost stravování ve všech uvedených à la carte restauracích, alkoholické a nealkoholické nápoje místní a zahraniční výroby, džusy, minibar doplňován 1x denně (nealko, voda, pivo).

 Vybavení pokojů

Základním ubytováním je pokoj typu deluxe suite, který je vybaven ložnici s obývací částí, koupelnu (sprchový kout, masážní vana, WC, fén, koupelnová kosmetika), klimatizací, telefonem, sat TV, trezorem, minibarem, kávovarem, balkónem nebo terasou. Wifi na pokoji za poplatek. Za příplatek jsou pro novomanžele připraveny HONEYMOON suite, které mají v obývací části navíc jacuzzi a rozšířený novomanželský servis.

 

 

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • all inclusive
Cena
15. 01. - 26. 01. 2024 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive 69 690,-
08. 02. - 18. 02. 2024 11 dní / 9 nocí 1 all inclusive 68 690,-
11. 03. - 22. 03. 2024 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive 71 190,-

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu v ekonomické třídě 
 • letištní poplatky  
 • vstupní kartu do DR (nově zahrnuta v ceně letenky)
 • bezpečnostní taxy a povinný palivový příplatek
 • transfery letiště - hotel a zpět
 • ubytování na uvedený počet nocí při obsazení pokoje dvěma dospělými osobami
 • stravování dle popisu
 • asistenci partnerské CK a česky hovořícího delegáta
 • zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění a připojištění storna zájezdu
 • fakultativní výlety

Další informace:

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste = cena bude upřesněna dle aktuální dostupnosti. Cena je vždy uvedena na osobu v dvoulůžkovém pokoji. 

 

 

FAKULTATIVNÍ VÝLETY (orientační ceny):

SANTO DOMINGO + JESKYNĚ TRES OJOS  - celodenní výlet do hlavního města Dominikánské republiky. Výlet zahrnuje návštěvu jeskyní Tres Ojos, s obědem. cena: 105,- USD

SAFARI - ŽIVOT DOMORODCŮ, FLÓRA A FAUNA  - oblíbený celodenní výlet s obědem za poznáním domorodého života dominikánců, s obědem. cena:  95,- USD

CATALINA  - celodenní výlet k největšímu korálovému útesu Dominikánské republiky a na ostrov Catalina s obědem na grilu. cena: 100,- USD

SAONA  - celodenní plavba na ostrov Saona se zastávkou na pozorování mořských hvězdic. Koupání a lenošení na nejkrásnějších plážích Karibiku. Oběd formou bufetu. cena: 100,- USD

TROJKOMBINACE RIO CHAVON, CATALINITA A SAONA - plavba tropickou vegetací po bájné řece do ústí moře, zastávka na šnorchlování u korálových útesů, odpočinek s obědem na ostrově Saona. cena 125,- USD

NP LOS HAITISES  - tento výlet Vás zavede do krásné přírody NP Los Haitises. Celodenní výlet s obědem na ranči. cena: 145,- USD

SAMANÁ - VODOPÁD EL LIMON - výlet do panenské přírody poloostrova Samaná, prohlídka Santa Barbary a jízda na koních k vodopádu, oběd, při jízdě do Punta Cany relaxační zastávka na ostrově Baccardi. 165,-USD

POZOROVÁNÍ VELRYB  - OSTROV BACARDI Jedinečná příležitost spatřit velryby (1/2ledna - 1/2 března). Oběd a relaxační část strávíte na ostrůvku známém z reklamy na rum Bacardi. cena: 165,- USD

 

 

Informace o ceně:

Lety jsou uskutečňovány s pravidelnými linkami společností Air France, Condor nebo Swiss Air.
Termíny lze upravovat dle dostupnosti.
Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.
Cena zahrnuje letištní taxy.
Základní cena je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém pokoji, obsazení pokoje jednou osobu je za uvedený příplatek. Cena za dítě je kalkulována pro 1 dítě ve věku 2-12 let při ubytování se dvěma dospělými osobami, není-li uvedeno jinak. Minimální obsazenost rodinných pokojů jsou 2 dospělé osoby.
Ve většině hotelů v Dominikánské republice jsou pro ubytování 3 nebo 4 osob na pokoji k dispozici 2 manželské postele cca 135 x 190 cm.

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

Info k zájezdu

VSTUP DO DOMINIKÁNSKÉ REPUBLIKY

Pro vstup do země je nutné mít pas s platností více než 6 měsíců po návratu ze země s volnou stránkou. Vízum pro občany ČR není zapotřebí, tzv. turistická karta je automaticky zahrnuta v ceně letenky. Musíte vyplnit online formulář, který má 3 části:  hlavní imigrační (vstupní) část, celní a zdravotní. Formulář lze vyplnit nejdříve 72 hodin před odletem a nejpozději  před odletem.

Formulář naleznete v online formě na odkazu: https://eticket.migracion.gob.do/

Dominikánská republika nevyžáduje test na Covid19 ani očkování a všechna opatření ohledně Covid19 byla zrušena .

ODLET Z DOMINIKÁNSKÉ REPUBLIKY A NÁVRAT DO ČR

na základě rozhodnutí vlády ČR došlo ke zrušení všech podmínek pro návrat do ČR, postačí Vám tedy cestovní doklad.  Před odletem zpět do ČR vyplňte Dominikánský imigrační  formulář  a získáte QR kód (ve formuláři zatrhnete odlet = DEPARTURE). https://eticket.migracion.gob.do/  Formulář lze vyplnit nejdříve 72 hodin před odletem a nejpozději  před odletem.

 

*Podmínky leteckých společností a podmínky pro vstup do země a návrat z destinace  se mohou měnit v závislosti na vývoji situace. 

 

 

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA - romantická dovolená na jedné z perel Karibiku. Najdete zde překrásné písčité pláže, blankytně modré teplé moře a příjemné tropické podnebí s nádhernou přírodou.

,

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie