Belmond Copacabana Palace
Žádné termíny

Brazílie - Rio De Janeiro
Belmond Copacabana Palace

Mondénní luxusní hotel je nejprominentnějším hotelem v Rio de Janeiru. Řady králů, šejků, filmových hvězd a jiných celebrit okusily pohostinnost paláce na Copacabaně a vrací se sem opakovaně. Hotel má 226 pokojů.

Itinerář zájezdu

 • 1. den ODLET Z PRAHY
  Odlet z letiště Praha - Ruzyně.
 • 2. den PŘÍLET DO RIO DE JANEIRA
  Přílet do Rio de Janeira. Transfer do hotelu dle Vašeho výběru, ubytování.
 • 3. - 8. den POBYT V RIO DE JANEIRU
  Snídaně, volný čas na koupání a opalování. Rio de Janeiro je pova žováno za jedno z nejkrásnějších a nejúchvatnějších měst světa. Je zná mé svou širokou promenádou přímo u nádherné pláže Copacaba na, sochou Krista na vrcholu hory Corco va do a především svým každoroč ním karneva lem v rytmu samby. Na bí zí se zde široká škála fakultativních výletů. Večer si můžete vybrat z nepřeberné ho množství restaurací i vy užít výborné nákupní možnos ti v nákupních centrech i trzích.
 • 9. den RIO DE JANEIRO - PRAHA
  Snídaně. Odlet do Prahy.
 • 10. den PŘÍLET DO PRAHY

O hotelu

Popis

 • mondénní luxusní hotel je nejprominent nějším hotelem v Rio de Janeiru. Řady králů, šejků, filmových hvězd a jiných celebrit okusily pohostinnost paláce na Copacabaně a vrací se sem opakovaně. Hotel má 226 pokojů.

Vybavení

 • mezinárodní restaurace, vyhlášená italská restaurace, pokojový servis po celých 24 hodin, salón krásy, konferenční centrum

Pláž

 • písečná, oddělena od hotelu nábřežní promenádou Copacabany

Zábava a sport

 • bazén, tenisový kurt, fitness, sauna

Stravování

 • snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Vybavení pokojů

 • klimatizace, koupelna s WC, TV s videopřehrávačem, telefon s datovou přípojkou, lednička s minibarem, trezor, fén na vlasy

Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.

Pokoje v Belmond Copacabana Palace

Superior City View Room, 30 m2

Nelze objednat

Pokoje s výhledem na zářící Rio de Janeiro vynikají svým architektonickým kouzlem. Pokoje, které se nacházejí v hlavní hotelové budově, se vyznačují vysokými stropy s nadmírou prostoru. Pokoje mají koupelnu s vanou, některé z nich sprchový kout. Mezi vybavení pokojů patří královská postel nebo dvě jednolůžkové postele, psací stůl, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi připojení.

Deluxe Beach View Room, 30 m2

Nelze objednat

Nastartujte svůj den pohledem na jednu z nejkrásnějších pláží světa Copacabana. Všechny pokoje, které mají balkon typu Juliet, doplňují skvostný pohled na scenérii pobřeží. Tyto prostorné pokoje nabízí koupelnu s se sprchovým koutem nebo s vanou a sprchovým koutem. Mezi vybavení pokojů patří královská postel nebo dvě jednolůžkové postele, psací stůl, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi připojení.

Pool Ocean View Suite, 60 m2

Nelze objednat

Prostorný apartmán Pool Ocean View je, jak již název napovídá, orientován výhledem na hotelový bazén a oceán za ním. Doporučujeme tento apartmán pro rodiny s dětmi, protože se tu nachází i menší kuchyň, ve které si lehce připravíte jednoduchá jídla a snacky. Mezi vybavení apartmánů patří balkon, královská postel nebo dvě jednolůžkové postele, koupelna s oddělenou vanou od sprchového koutu, odpočinková místnost, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi přístup.

Avenue City View Suite, 60 m2

Nelze objednat

Tyto elegantní apartmány ze svých balkónů skýtají neobyčejný pohled na Rio de Janeiro. Na ploše 60m2 se nachází obývací pokoj, ložnice a koupelna s odděleným sprchovým koutem. Mezi vybavení apartmánů patří balkon, královská postel nebo dvě jednolůžkové postele, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi přístup.

Deluxe One Bedroom Suite, 60 m2

Nelze objednat

Užijte si neopakovatelný západ Slunce nad vyhlášenou pláží Copacabana z vlastního balkonu. Každý z tohoto typu apartmánů má exkluzivní ložnici, odpočinkovou místnost a útulnou koupelnu. Mezi vybavení apartmánů patří balkon, královská postel nebo dvě jednolůžkové postele, koupelna s oddělenou vanou od sprchového koutu, odpočinková místnost, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi přístup.

Penthouse Suite, 100 m2

Nelze objednat

Apartmány Penthouse jsou opatřeny krásnými mramorovými koupelnami s vanou a odděleným sprchovým koutem. Šesté patro, ve kterém se nacházejí pouze Penthouse apartmány, zaručují hostům exkluzivní možnost využití soukromého bazénu s barem, který zaručuje ten nejlepší výhled na město. K dispozici jsou hostům také služby komorníka. Mezi standardní vybavení a služby Penthouse apartmánů patří královská postel, mramorová koupelna, soukromý bazén, terasa, služby komorníka, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi přístup.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu Praha - Rio de Janeiro - Praha (s přestupy)
 • letištní taxy
 • 7x nocleh se snídaní v hotelu
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • asistenci partnerské CK

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní výlety

Další informace:

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie