Hotel se 111 pokoji a apartmány různých kategorií je příhodně umístěn nedaleko centra města a pouhých 5 minut chůze od nejoblíbenější australské pláže Bondi Beach, 7 minut jízdy od Centennial Park a 20 minut jízdy od Sydney Opera House.
Pobyt v Sydney lze zpestřít některým z fakulta tiv ních výletů – prohlídkou města, výletem do Blue Mountains či za vínem do Hunter Valley. Rov něž nelze opomenout sydneyské pláže Bondi, Manly či Maroubra lákající k vodním spor tům a koupání. A nakonec je tu řada muzeí, unikátní budova opery nebo nákupy suvenýrů v čínské čtvrti a na tržišti Paddy’s Market.
hotel se 111 pokoji a apartmány různých kategorií je příhodně umístěn nedaleko centra města a pouhých 5 minut chůze od nejoblíbenější australské pláže Bondi Beach, 7 minut jízdy od Centennial Park a 20 minut jízdy od Sydney Opera House
Vybavení
bazén, lázně, posilovna, místnost na cvičení jógy
Stravování
bez stravy; možnost stravování a la carte v jedné z mnoha restaurací a kaváren v bezprostřední blízkosti hotelu
Vybavení pokojů
koupelna, WC, klimatizace, možnost připojení k internetu, TV, telefon, rádio, dokovací stanice pro iPod, žehlička, vysoušeč vlasů, trezor, malá kuchyňka s mikrovlnou troubou a ledničkou, balkon
Termíny a ceny
Termín
Počet dní
Osoby
1
2
3
4
5
6
Strava
bez stravy
Cena
V období 06. 01. - 30. 06. 2022
11 dní / 7 nocí
1
bez stravy
63 990,-
V období 01. 07. - 30. 09. 2022
11 dní / 7 nocí
1
bez stravy
65 990,-
V období 01. 10. - 14. 12. 2022
11 dní / 7 nocí
1
bez stravy
63 990,-
Cena zahrnuje:
transfery letiště - hotel - letiště
7x nocleh se snídaní
místního průvodce
leteckou přepravu Praha - Sydney - Praha
Cena nezahrnuje:
vízum do Austrálie
fakultativní výlety
služby českého průvodce
Další informace:
Fakultativní výlety
PROHLÍDKA MĚSTA A PLÁŽÍ
Půldenní prohlídka centra a historických oblastí východu + návštěva Bondi Beach a vyhlídky v zátoce Watsons Bay.
Cena: od 2.700,- Kč/os
HUNTER VALLEY
Celodenní výlet za světově proslulými australskými víny. Ochutnávky a oběd v ceně výletu. `
Cena: 3.900,- Kč/os
NP BLUE MOUNTAINS
Výlet do Blue Mountains s procházkou eukalyptovým lesem a sestupem do údolí. Na cestě zpět návštěva Wild Park.
Cena: 2.700,- Kč/os
PRODLOUŽENÍ V SYDNEY
Pobyt v Sydney lze na vyžádaní zkrátit, prodloužit či jakkoli modifikovat nebo kombinovat s ohledem na přání klienta.
Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.
Informace o ceně:
Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě a pro optimální letecké spojení.
Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.
Ceny za ubytování se mohou výrazně změnit pro data státních svátků a konání významných kulturních a sportovních akcí.
Tento zájezd je možné prodloužit o libovolný počet pobytových dní v Cairns či v Ayers Rock.
Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?
Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily? Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.
Mapa
Dovolená Austrále - poznávací zájezdy za exotikou - klokani, Ayers Rock, tropické pralesy a suché pouště, Sydney.