Mexiko last minute

Párkrát kliknout, objednat, sbalit kufry a druhý den letět –to je kouzlo last minute dovolené. Ne všechny země jsou ale pro dovolenouna poslední chvíli vhodné. Jak je na tomlast minute Mexiko?

Do téhle perly střední Ameriky, která se pyšní jak krásnýmiplážemi, tak tajemnými mayskými památkami klidně na poslední chvíli vyrazitmůžete. Mexiko last minute nenížádný problém – stačí jen vybrat last minute zájezd, který se vám líbí a letět.

Proč? Protože při krátké dovolenkové cestě do Mexika člověknepotřebuje žádné vízum – stačí mu jen pas platný ještě šest měsíců po návratu.Last minute Mexiko tak může býtdovolenou na opravdu poslední chvíli – letět můžete hned druhý den. Nejsoupotřeba ani žádná speciální očkování – při cestě do Mexika vám žádná většízdravotní rizika nehrozí.

Kdy vyrazit do Mexikalast minute?

Ta hlavní sezona v Mexiku začíná na začátku prosince akončí až v pozdním jaru. V této době je počet last minute zájezdů doMexika nejvyšší a velmi rozmanitý je i jejich výběr  - můžete vyrazit do slavného Acapulca, naostrov plodnosti Cozumel, do luxusního Cancúnu, nebo na některých z lastminute poznávacích zájezdů.

Zároveň máte v tomto období téměř stoprocentní zárukutoho, že budete mít fajn počasí – období dešťů začíná v Mexiku ažv červenci a i když nemusí být nijak výrazné, snižuje výrazně početturistů, kteří do této země v tomto období přijíždějí.

Raději byste na last minute jinam než do Mexika? Zkuste třeba last minute do Thajska, žhavou last minuteKubu, nebo exotické last minute zájezdy do Keni.

Zobrazit aktuální zájezdy Mexiko last minute.

Doporučené zájezdy

Mohlo by se vám líbit

unknownUnknown

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie