Emiráty last minute

Často jsouspontánní a nečekané nápady ty úplně nejlepší. A platí to i prodovolenou – i proto jsou last minute zájezdy tak oblíbené, a to včetně zájezdů last minute do Emirátů. Víte ale na cosi dát pozor, pokud zrovna volíte Emirátyna poslední chvíli?

Vybrat zájezd, zaplatit, sbalit kufry a druhý den letět – toje kouzlo last minute zájezdů. Ne u všech zemí je to ale možné, a platí to ipro last minute dovolenou do Emirátů.

Emiráty last minute –jak na vízum?

Spojené arabské emiráty totiž vyžadují od českých občanůvízum a toto vízum není možné získat přímo na letišti – naopak i při last minute zájezdu do Emirátů je nutného vyřídit předem. Obvykle jde jen o formální a rychlou záležitost, která jev rukou cestovní kanceláře. Nicméně je třeba počítat s tím, že sinevystačíte jen s cestovním pasem.

Dobrou zprávou ale je, že pokud zvolíte Emiráty pro svůj zájezd na poslední chvíli, nemusíte příliš řešitpřípadnou nepřízeň počasí. Na koupání je to v Emirátech téměř celý rok atéměř tu neprší. „Nechladněji“ tu je od prosince do února, kdy se denní teplotypohybují okolo pětadvaceti stupňů, nejžhavější jsou potom letní měsíces teplotami, jež atakují čtyřicítky. To už je pořádně žhavý last minutezájezd!

Kdy vyrazit lastminute do Emirátů?

Co se dalších preferencí týká – lednové a únorové last minute do této země zvoltev případě, že milujete nákupy. To v Dubaji totiž probíhá světoznámýnákupní festival, kdy ceny luxusního zboží padají o desítky procent. Jen pozorna to, že v tomto období last minute do Emirátů hodně rychle mizí.

Pokud jste fanda motosportu, pak svou dovolenouv Emirátech na poslední chvíli směřujte spíš k podzimním měsícům – tose totiž na okruhu v Abú Dhabí jezdí závody Formule 1.

Preferujete-li jinou kulturu a jiné destinace, podívejte setřeba na Keňa last minute, nebo Maledivy last minute.

Zobrazit aktuální zájezdy Emiráty last minute.

Doporučené zájezdy

Mohlo by se vám líbit

unknownUnknown

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie