Royal Atlantis Spa & Resort
Žádné termíny

Turecká Riviéra
Royal Atlantis Spa & Resort

Hotel s kvalitními službami vhodný pro páry i rodiny s dětmi, v těsné blízkosti široké písečné pláže. 

O hotelu

POPIS

komplexně vybavený 5* resort se nachází v Colakli, nedaleko oblíbeného turistického střediska a historického městečka Side, do kterého se můžete dostat místní dopravou. Zastávka která se nachází 100 metrů od hotelu. Od letiště v Antályi je hotel vzdálen 54 Km. Resort je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.  V okolí hotelu jsou různé obchůdky, bary a restaurace.

VYBAVENÍ 

recepce, směnárna, obchůdky, minimarket, kadeřnictví, salon krásy, diskotéka, kino, WiFi v lobby i na pokojích zdarma.

PLÁŽ 

soukromá písečná pláž se nachází 100 metrů od hotelu. Sprchy, wc, převlékací kabinky, lehátka s matrací, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

ZÁBAVA A SPORT 

animační programy, miniklub, dětské hřiště, 2 venkovní bazény (jeden se skluzavkami) a vnitřní bazény, dětský bazén, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, kulečník, kuželkářská dráha, fitness, vodní sporty na pláži, turecké lázně, wellnes, jacuzzi, masáže.

STRAVOVÁNÍ

All Inclusive. V resortu se nachází celkem 5 restaurací, z toho dvě jsou a´la cart, kde se podávají  turecké a rybí speciality.  Hotelu naleznete 6 barů a patisserii, která je otevřena 24 hodin denně.

VYBAVENÍ POKOJŮ

standardní pokoje jsou vybaveny balkonem, klimatizací, koupelnou, fénem, telefonem, TV, WiFi, minibarem a trezorem (za poplatek).

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu z/do Bratislavy
 • letištní a palivové poplatky
 • transfery letiště-hotel-letiště
 • ubytování na 7 nocí ve vybraném hotelu
 • stravování formou All Inclusive
 • asistenci partnerské CK

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní výlety a služby
 • pojištění léčebných výloh

Další informace:

Vítejte v Turecku, staňte se hosty v zemi, na jejíž půdě se již tři tisíce let střídají vyspělé kultury celého Středomoří. Ne nadarmo se o Turecku říká, že je největším muzeem pod širým nebem. Během historie si obyvatelé této země našli mnoho způsobů, jak vyjádřit lásku ke slunci v různých symbolech, sám název jejich vlasti Anatolie znamená„Země matky slunce“. Od východu k západu měří více než 1500 km, délka jeho pobřeží činí 7200 km.Hlavním městem země je Ankara se čtyřmi miliony obyvatel.

Turecko bývá nazýváno mostem mezi Asií a Evropou. Tato země na dvou kontinentech nabízí výjimečné: samotu stromů horských vrcholů Anatolie se stupňovitými solnými jezery, bizarní tufovou krajinu v Kappadokii, horské masivy s voňavými piniemi a tmavozelenými cypřiši, pláže z jemného písku v idylických zákoutích, města a vesnice s olivovými a citrusovými háji, antické památky, byzantské kláštery, římské mramorové sloupy, helénské brány a nekonečné modré moře, zátoky s křišťálově čistou vodou a písčitými plážemi,pomerančovníkové a citroníkové plantáže, panenskou přírodu, šarm a laskavost místních lidí.

Žádná jiná země nenabízí pro dovolenou s celou rodinou lepší podmínky než Turecko. Mírné klima a příjemná teplota mořské vody zaručují radost z koupání od března do listopadu. K nejčastěji navštěvovaným místům Turecké riviéry náležejí Kemer, Antalya, Belek, Side a Alanya.

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

Info k zájezdu

Pro vstup do země je zapotřebí pas s platností delší než 150 dní po odletu z Turecka.

Toužíte po dalším dobrodružství?

pevný termín - nelze prodloužit

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie