LETOONIA GOLF RESORT
Žádné termíny

Turecká Riviéra
LETOONIA GOLF RESORT

Pětihvězdičkový resort se nachází u několik kilometrů dlouhé pláže ve vyhlášené oblasti Beleku. Resort poskytuje široké možnosti sportovního a kulturního vyžití, přímo u resortu se nachází golfové hřiště. 

O hotelu

POPIS

luxusní hotelový resort se nachází v oblasti Beleku, která je vyhlášená svou krásnou, několika kilometrů dlouhou pláží vonnými piniovými hájemi. Od centra městečka Belek je hotel vzdálen 3 km. Golfové hřiště je nedaleko hotelu (2 km). V resortu se nachází hlavní budova a vilky zasazené v nádherné zahradě s bazény. Letiště v Antaly je vzdáleno 35 km.

VYBAVENÍ 

recepce, lobby, animační divadlo, obchůdky, kadeřnictví, zlatnictví, půjčovna aut, fotograf, internetový koutek, služba hlídaní dětí.

PLÁŽ 

písečná pláž je přímo u hotelu, lehátka se slunečníky i plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

ZÁBAVA A SPORT 

plavecký bazén, bazén se skluzavkami, 2 relaxační bazény, dětský bazén, vířivka, wellnes, turecké lázně, vířivka, vodní sporty na pláži, aerobick, lukostřelba, badminton, yoga, basketbal, mini fotbal, minigolf, kulečník, šipky, venkovní šachy, tenisové kurty a jiné. Pro děti jsou k dispozici dle věkových skupin k dispozici Mini CLub, Kids Klub a Junior Club, animační programy.

STRAVOVÁNÍ

All Inclusive. Nachází se tady hlavní restaurace a několik dalších restaurací, například středomořská, mezinárodní, asijská. Barů je celkem 10 – Tea Bar, Cosy Bar v Lobby, Pool Bar u bazénu, Vitamin bar s čerstvými ovocnými a zeleninovými šťávami, Garden Bar s drinky a snacky, Atrium bar, Beach Bar na pláži, Disco bar, Africano Bar a turecká kavárna.

VYBAVENÍ POKOJŮ 

ve standardně zařízeném pokoji se nachází balkon, koupelna s WC a sprchou, fén, klimatizace, trezor, TV, telefon, milibar, set pro přípravu čaje a kávy. V základní nabídce jsou pokoje umístěné v dvoupatrových bungalovech.

 

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu z/do Bratislavy
 • letištní a palivové poplatky
 • transfery letiště-hotel-letiště
 • ubytování na 7 nocí ve vybraném hotelu
 • stravování formou All Inclusive
 • asistenci partnerské CK

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní výlety a služby
 • pojištění léčebných výloh

Další informace:

Vítejte v Turecku, staňte se hosty v zemi, na jejíž půdě se již tři tisíce let střídají vyspělé kultury celého Středomoří. Ne nadarmo se o Turecku říká, že je největším muzeem pod širým nebem. Během historie si obyvatelé této země našli mnoho způsobů, jak vyjádřit lásku ke slunci v různých symbolech, sám název jejich vlasti Anatolie znamená„Země matky slunce“. Od východu k západu měří více než 1500 km, délka jeho pobřeží činí 7200 km.Hlavním městem země je Ankara se čtyřmi miliony obyvatel.

Turecko bývá nazýváno mostem mezi Asií a Evropou. Tato země na dvou kontinentech nabízí výjimečné: samotu stromů horských vrcholů Anatolie se stupňovitými solnými jezery, bizarní tufovou krajinu v Kappadokii, horské masivy s voňavými piniemi a tmavozelenými cypřiši, pláže z jemného písku v idylických zákoutích, města a vesnice s olivovými a citrusovými háji, antické památky, byzantské kláštery, římské mramorové sloupy, helénské brány a nekonečné modré moře, zátoky s křišťálově čistou vodou a písčitými plážemi,pomerančovníkové a citroníkové plantáže, panenskou přírodu, šarm a laskavost místních lidí.

Žádná jiná země nenabízí pro dovolenou s celou rodinou lepší podmínky než Turecko. Mírné klima a příjemná teplota mořské vody zaručují radost z koupání od března do listopadu. K nejčastěji navštěvovaným místům Turecké riviéry náležejí Kemer, Antalya, Belek, Side a Alanya.

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

Info k zájezdu

Pro vstup do země je zapotřebí pas s platností delší než 150 dní po odletu z Turecka.

Toužíte po dalším dobrodružství?

pevný termín - nelze prodloužit

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie