CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA
Žádné termíny

Turecká Riviéra
CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA

Oblíbený hotel u široké písečné pláže v oblasti Colakli je ideálním místem pro rodiny s dětmi i dospělé. 

O hotelu

POPIS 

resort s vysokou kvalitou služeb otevřen v roce 2010 se nachází v Colakli v oblíbené oblasti Side. V areálu se nachází hlavní budova a čtyři další pětipodlažní budovy. První nákupní možnosti se nacházejí již 500 metrů od hotelu, historické  město Side, do kterého se dostanete místní dopravou  je vzdáleno 12 km. Hotel se nachází 54 km od letiště v Antályi.

VYBAVENÍ:

24-hodinová recepce, úschovna zavazadel, směnárna, obchod se suvenýry, minimarket, klenotnictví, společenská místnost s TV, internetový koutek, kosmetický salon, kadeřnictví, služby lékaře, možnost individuálního hlídání dětí, prádelna a čistírna.

PLÁŽ

Pláž se nachází přímo u hotelu, má pozvolný vstup do moře. Lehátka se slunečníky jsou k dispozici zdarma, plážové osušky si můžete půjčit za depozit.

ZÁBAVA A SPORT

dva venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén s mini aquaparkem, dětské hřiště, miniclub pro děti od 4 do 12 let, Junior Club prod děti od 13 do 16 let, zábavní centrum, bowling, kulečník, stolní fotbal, tenisové kurty, vodní sporty, fitness centrum, SPA centrum, masáže, sauna, turecké lázně.

STRAVOVÁNÍ

All Inclusive. V hotelu se nachází hlavní restaurace, 5 a´la cart restaurací (tradiční turecká, italská, mexická, asijská a rybí), několik barů (Piano bar, Sport bar, Lounge bar, Saphir Disco bar), snack bar u bazénu a kavárna s cukrárnou. Na pláži je k dispozici plážový bar.

VYBAVENÍ POKOJŮ

standardní pokoj je komfortně vybaven. Nachází se v něm klimatizace, trezor, satelitní TV, telefon, milibar, WiFi, koupelna s WC a sprchou, fén. V základní nabídce jsou pokoje s bočním výhledem na moře.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu z/do Bratislavy
 • letištní a palivové poplatky
 • transfery letiště-hotel-letiště
 • ubytování na 7 nocí ve vybraném hotelu
 • stravování formou All Inclusive
 • asistenci partnerské CK

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní výlety a služby
 • pojištění léčebných výloh

Další informace:

Vítejte v Turecku, staňte se hosty v zemi, na jejíž půdě se již tři tisíce let střídají vyspělé kultury celého Středomoří. Ne nadarmo se o Turecku říká, že je největším muzeem pod širým nebem. Během historie si obyvatelé této země našli mnoho způsobů, jak vyjádřit lásku ke slunci v různých symbolech, sám název jejich vlasti Anatolie znamená„Země matky slunce“. Od východu k západu měří více než 1500 km, délka jeho pobřeží činí 7200 km.Hlavním městem země je Ankara se čtyřmi miliony obyvatel.

Turecko bývá nazýváno mostem mezi Asií a Evropou. Tato země na dvou kontinentech nabízí výjimečné: samotu stromů horských vrcholů Anatolie se stupňovitými solnými jezery, bizarní tufovou krajinu v Kappadokii, horské masivy s voňavými piniemi a tmavozelenými cypřiši, pláže z jemného písku v idylických zákoutích, města a vesnice s olivovými a citrusovými háji, antické památky, byzantské kláštery, římské mramorové sloupy, helénské brány a nekonečné modré moře, zátoky s křišťálově čistou vodou a písčitými plážemi,pomerančovníkové a citroníkové plantáže, panenskou přírodu, šarm a laskavost místních lidí.

Žádná jiná země nenabízí pro dovolenou s celou rodinou lepší podmínky než Turecko. Mírné klima a příjemná teplota mořské vody zaručují radost z koupání od března do listopadu. K nejčastěji navštěvovaným místům Turecké riviéry náležejí Kemer, Antalya, Belek, Side a Alanya.

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

Info k zájezdu

Pro vstup do země je zapotřebí pas s platností delší než 150 dní po odletu z Turecka.

Toužíte po dalším dobrodružství?

pevný termín - nelze prodloužit

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie