Constance Ephelia
bez stravy
 • bez stravy
11. 01. - 10. 04. 2025
 • 11. 01. - 10. 04. 2025
 • 11. 04. - 15. 06. 2025
 • 16. 06. - 31. 08. 2025
 • 01. 09. - 31. 10. 2025
13 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
127490 Kč
2v1
V rámci jednoho zájezdu postupně vystřídáte několik destinací a hotelů a dovolenou si obohatíte i o prvky poznávacího zájezdu. Zjistěte více

Seychely - Mauritius
Constance Ephelia

Resort se nachází v jižní části hlavního ostrova Mahé, na břehu mořského národního parku Port Launay u dvou překrásných pláží.

Itinerář zájezdu

 • 1. den ODLET Z PRAHY
  Odlet z letište Praha - Ruzyne, od bavení 1,5 hodiny pred odletem.
 • 2. den PRÍLET NA MAURITIUS
  Prílet na Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu. Ubyto vá ní.
 • 3. - 6. den POBYT NA MAURITIU
  Pobyt na Mauritiu s polopenzí. Volno na koupání, opalování ci vodní sporty. Hotelová centra vodních sportu nabízejí širokou nabídku sportovních aktivit zdarma - pujco vá - ní šlapadel, kajaku, kánoí, windsur fing, potreb k šnorchlování. V hote lových recepcích je možné zakoupit nekterý z široké nabídky fakultativ ních výletu po ostrove ci si pronaj mout automobil. Jezdí se vlevo a je nutný meziná rodní ridicský pru kaz.
 • 7. den MAURITIUS - SEYCHELY
  Snídane. Transfer na letište a odlet na Sey - chelské os trovy. Prílet na Seychely do hlavní ho mesta Victo ria na ostrove Mahé. Uvítání na letišti, transfer mikrobusem do vybraného hotelu. Volno na koupání a opalování.
 • 8. - 11. den POBYT NA SEYCHELSKÝCH OSTROVECH
  Snídane. Individuální volno. Doporucu je me vy užít nabídku fakul tativních vý le tu po ostrove Mahé ci lodní výlet na neda leké ostro vy Praslin ci La Digue. Možnost pro nájmu auto mobilu a indi vi duální poz ná vání ostrova Mahé. Sey chely na bízí ideální podmínky pro šnorchlování a poznávání pestrobarev ného podmorského sveta.
 • 12. den ODLET DO PRAHY
  Snídane. Transfer na letište a odlet do Prahy. Prílet do Prahy.

Hotely

V rámci zájezdu do této destinace si můžete vybrat z hotelů níže vypsaných hotelů, které splní i vaše požadavky na kvalitní ubytování, stravu a další související služby.

Constance Ephelia (Mahé)

Popis

 • resort se nachází v jižní části hlavního ostrova Mahé, na břehu mořského národního parku Port Launay u dvou překrásných pláží

Vybavení

 • 4 bazény, restaurace s výbornou kuchyní, bary, několik lázeňských zařízení, konferenční prostory, přístup k internetu, butiky, dětský klub, konferenční místnost, odjezdový salónek se sprchou, šatnou a úschovnou zavazadel

Pláž

 • nedotčené bílé písčité pláže s průzračnými vodami přímo u hotelu. K přesunu mezi severní a jižní pláží lze využít elektrovozíků.

Zábava a sport

 • tenis, squash, fitness centrum, bezmotorové vodní sporty, jízdní kola, za poplatek rybaření, potápění, lekce jógy a tenisu

Stravování

 • polopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo výběrem z menu

Vybavení pokojů

 • celkem 277 apartmánů a vil rozdělených do 7 kategorií vybavených: klimatizací, stropním ventilátorem, fénem, WIFI zdarma, LCD TV, CD a DVD, telefonem, minibarem, trezorem, 24 hodinová pokojová služba

Constance Belle Mare Plage Golf Resort (Belle Mare)

Popis

 • luxusní, zrekonstruovaný dvoupatrový resort s 256 pokoji se nachází na východním pobřeží ostrova

Vybavení

 • několik restaurací a barů, 2 bazény, masáže, rozmanitá zahrada, kavárna, turistické centrum, obchůdky, dětský klub, půjčovna jízdních kol a automobilů

Pláž

 • 2 km dlouhá překrásná pláž Beauport s jemným bílým pískem přímo u hotelu

Zábava a sport

 • centrum vodních sportů (zdarma windsurfing, šlapadla, kajaky, potřeby ke šnorchlování, vodní lyžování, projížďka lodí se skleněným dnem), sportovní aktivity - tenis, minigolf (zdarma stolní tenis, petanque, plážový volejbal, squash), potápěčské centrum, 2 profesionální golfová hřiště s 18 jamkami a cvičnou loukou (green fee na tomto nejlepším golfovém hřišti na Mauritiu pro hotelové hosty zdarma!), hotel organizuje zábavné večery pro hotelové hosty.

Stravování

 • polopenze - snídaně a večeře formou bufetu; možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Za příplatek možno All Inclusive.

Vybavení pokojů

 • koupelna s WC, fén, nastavitelná klimatizace, TV, minibar, trezor, rádio, balkón nebo terasa s výhledem do rozlehlé zahrady

Maximálně 3 osoby na pokoji.

Pokoje v Constance Belle Mare Plage Golf Resort

PRESTIGE ROOM, 45 m2

Nelze objednat

37 komfortných zrekonštruovaných izieb sa nachádza v južnej časti rezortu a majú výhľad na bazén. Pre rodiny je možnosť prepojiť jednotlivé miestnosti a vytvoriť tak priestranný apartmán. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. V blízkosti sa nachádza reštaurácia La Kaze, ktorá je ideálna k ľahkému občerstvenie kedykoľvek počas dňa. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, iPhone dock, minibar, písací stôl, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

PRESTIGE ROOM BEACHFRONT, 45 m2

Nelze objednat

67 komfortných zrekonštruovaných izieb sa nachádza v južnej časti rezortu a majú výhľad na pláž. Pre rodiny je možnosť prepojiť jednotlivé miestnosti a vytvoriť tak priestranný apartmán. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. V blízkosti sa nachádza reštaurácia La Kaze, ktorá je ideálna k ľahkému občerstvenie kedykoľvek počas dňa. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, iPhone dock, minibar, písací stôl, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

JUNIOR SUITE, 68 m2

Nelze objednat

96 elegantných apartmánov s výhľadom na pláž alebo na oceán je zariadený v modernom štýle. K dispozícii tu sú pohodlné vonkajšie kreslá, spálňa s priestrannou manželskou posteľou a krásna kúpeľňa s veľkou vaňou a sprchou. Apartmán je možné prepojiť so susedným a vytvoriť tak väčší priestor pre pobyt rodiny alebo handicapovaných osôb. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, iPhone dock, minibar, písací stôl, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

JUNIOR SUITE BEACHFRONT, 68 m2

Nelze objednat

53 elegantných apartmánov s výhľadom na pláž alebo na oceán je zariadený v modernom štýle. K dispozícii tu sú pohodlné vonkajšie kreslá, spálňa s priestrannou manželskou posteľou a krásna kúpeľňa s veľkou vaňou a sprchou. Apartmán je možné prepojiť so susedným a vytvoriť tak väčší priestor pre pobyt rodiny alebo handicapovaných osôb. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, iPhone dock, minibar, písací stôl, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

DELUXE SUITE, 96 m2

Nelze objednat

6 vzdušných a priestranných apartmánov poskytuje pôvabný výhľad na Indický oceán. Disponuje samostatnou spálňou a obývacou izbou dekorovanou dreveným nábytkom. Moderná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. Apartmán je možné prepojiť s Prestige Room a vytvoriť tak dostatočný priestor pre rodinný pobyt. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, iPhone dock, minibar, písací stôl, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

GARDEN POOL VILLA TWO BEDROOM, 375 m2

Nelze objednat

14 unikátnych dvojposchodových víl s bazénom Vám poskytnú úplný pokoj a súkromie. Je ideálny pre pobyt s rodinou, pretože zahŕňa dve samostatné spálne, obývaciu izbu a vonkajší jedálenský priestor. Relaxovať tu môžete na slnečných ležadlách vo vlastnej záhrade. K dispozícii je Vám tiež osobné komorník a vysokorýchlostný internet. K vybaveniu patrí SAT LCD TV v každej miestnosti, iPhone dock, DVD/CD prehrávač, PlayStation, trezor, telefón a kávovar značky Nespresso. V každej kúpeľni nájdete vaňu, sprchový kút, župany, papuče, značkovú kozmetiku a fén na vlasy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby a 3 deti alebo 4 dospelé osoby a 2 deti.

GARDEN POOL VILLA THREE BEDROOM, 525 m2

Nelze objednat

2 unikátne dvojposchodové vily s bazénom Vám poskytnú úplný pokoj a súkromie. Je ideálny pre pobyt s rodinou, pretože zahŕňa tri samostatné spálne, obývaciu izbu a vonkajší jedálenský priestor. Relaxovať tu môžete na slnečných ležadlách vo vlastnej záhrade. K dispozícii je Vám tiež osobné komorník a vysokorýchlostný internet. K vybaveniu patrí SAT LCD TV v každej miestnosti, iPhone dock, DVD/CD prehrávač, PlayStation, trezor, telefón a kávovar značky Nespresso. V každej kúpeľni nájdete vaňu, sprchový kút, župany, papuče, značkovú kozmetiku a fén na vlasy. Ubytovanie je možné pre 6 dospelých osôb a 3 deti.

BEACH POOL VILLA TWO BEDROOM, 375 m2

Nelze objednat

2 luxusné VIP vily sú určené najnáročnejším klientom, ktorí si potrpia na komfort, kvalitné služby a súkromie. Vila pozostáva zo záhrady, slnečnej terasy s výhľadom na oceán, obývačky a dvoch spální, každá s vlastnou kúpeľňou. Plážové vily majú panoramatický bazén a krytý záhradný altánok. K vybaveniu patrí SAT LCD TV v každej miestnosti, iPhone dock, DVD/CD prehrávač, PlayStation, trezor, telefón a kávovar značky Nespresso. V každej kúpeľni nájdete vaňu, sprchový kút, župany, papuče, značkovú kozmetiku a fén na vlasy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby a 3 deti alebo 4 dospelé osoby a 2 deti.

PRESIDENTIAL VILLA, 852 m2

Nelze objednat

Obrovská prezidentská vila ponúka všetky luxusné zariadenie, na aké si len spomeniete. Je tvorená dvoma poschodiami a nachádza sa v kľudnej časti pri bielej piesočnej pláži. Relaxovať tu môžete v súkromnom bazéne, na záhrade alebo na pohodlných ležadlách na vlastnej terase. Priestrannosť vily je ešte viac umocnená vysokými stropmi a elegantnými dekoráciami. V prízemí sa nachádzajú dve spálne s krásnou vonkajšou kúpeľňou, obývačka, jedáleň a kuchyňa. Na prvom poschodí je situovaná spálňa s veľkou manželskou posteľou a samostatná kúpeľňa. Do vybavenia patrí aj SAT-TV, DVD, CD prehrávač, hudobné kanály, Play Station, Wi-Fi, plne vybavená kuchyňa, minibar, set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a kancelárske vybavenie (fax atď.). K dispozícii Vám tu budú dvaja komorníci. Ubytovanie je možné pre 10 dospelých osôb a 5 detí.

Pokoje v Constance Ephelia

Junior Suite, 62 m2

Nelze objednat

Jednoduché elegantné Junior Suites sú perfektné pre zamilované páry alebo rodiny s jedným menším dieťaťom. K štandardnému vybaveniu patrí klimatizácia, kúpeľňa s vaňou, oddelenou sprchou a WC, fén, vonkajšia terasa či balkón s posedením, Wi-Fi, LCD TV, Mac mini s iPod prípojkou, minibar a sejf.

Senior Suite, 80 m2

Nelze objednat

Priestranné Senior Suites sú ideálne pre páry s jedným mladším dieťaťom. Spálňa s manželskou posteľou ústia v balkón či terasu s posedením. V kúpeľni nájdete vaňu, oddelenú sprchu a WC. K štandardnému vybaveniu patrí klimatizácia, fén, Wi-Fi, LCD TV, Mac mini s iPod prípojkou, minibar a sejf.

Family Villa - 2 bedrooms, 205 m2

Nelze objednat

Rodinnej vily v obklopené exotickou zeleňou sú ideálnym miestom pre trávenie času s vašimi milovanými. Elegantne zariadená vila s dvoma spálňami ponúka komfort v podobe vlastného bazéna a vonkajšieho altánku s posedením. K štandardnému vybaveniu patrí klimatizácia, fén, LCD TV, Mac mini s iPod prípojkou, Wi-Fi, minibar, chladič na víno s ponukou vín alebo vybavenie na prípravu kávy a čaju.

Family Villa - 3 bedrooms, 350 m2

Nelze objednat

Rodinnej vily v obklopené exotickou zeleňou sú ideálnym miestom pre trávenie času s vašimi milovanými. Elegantne zariadená vila s dvoma spálňami ponúka komfort v podobe vlastného bazéna a vonkajšieho altánku s posedením. K štandardnému vybaveniu patrí klimatizácia, fén, LCD TV, Mac mini s iPod prípojkou, Wi-Fi, minibar, chladič na víno s ponukou vín alebo vybavenie na prípravu kávy a čaju.

Beach Villa - 1 bedroom, 185 m2

Nelze objednat

Len pár krokov od belostnej severnej pláže sa rozprestierajú elegantné Beach Villas, ktoré sú ideálne pre zamilované páry. Môžete sa tešiť na elegantnú kúpeľňu s veľkou vaňou a útulnú spálňu, ktorá ústi v súkromný dvorček s bazénom a luxusnou pergolou, ktorá poskytuje romantické útočisko k večerom v dvoch. K štandardnému vybaveniu patrí LCD TV, Mac mini s iPod prípojkou, Wi-Fi, fén, klimatizácia, minibar, chladič na víno s ponukou vín a vybavenie na prípravu čaju a kávy.

Beach Villa - 2 bedrooms, 370 m2

Nelze objednat

Len čo by kameňom dohodil od belostnej severnej pláže sa týčia elegantné Beach Villas s dvoma spálňami, ktoré sú ideálne pre rodiny či páry priateľov. Srdcom dvojposchodovej vily je dvorček s bazénom a luxusnou pergolou, ktorá je ako stvorená pre večerné posedenie s priateľmi. K štandardnému vybaveniu patrí LCD TV, Mac mini s iPod prípojkou, Wi-Fi, fén, klimatizácia, minibar, chladič na víno a vybavenie na prípravu čaju a kávy.

Hillside Vila - 1 bedroom, 120 m2

Nelze objednat

Totálna eufóriu z dychberúceho výhľadu zažijete, ak sa ubytujete v Hillside Villa, ktorá sa týči na kopci v obklopení bujnej zelene. Vila s jednou spálňou ponúka romantické útočisko zamilovaným dvojiciam. Pri kúpaní v súkromnom bazéne na rozľahlej terase nebudete vedieť, kde končí nebo a začína oceán. Presklenná stena v spálni vám dovolí prebúdzať sa každé ráno v priestrannej manželskej posteli s nádherným výhľadom na zátoku. K štandardnému vybaveniu patrí LCD TV, Mac mini s iPod prípojkou, Wi-Fi, fén, klimatizácia, minibar, chladič na víno a vybavenie na prípravu čaju a kávy.

Hillside Vila - 2 bedrooms, 220 m2

Nelze objednat

Hillside Villas sa týči na kopci v obklopení bujnej zelene a sľubujú svojim hosťom dychberúci výhľad na zátoku. Vila s dvoma spálňami je ideálny pre rodiny s dvoma väčšími deťmi alebo partiu priateľov. Stredobodom vily je rozľahlá terasa s čarovným bazénom, ktorý ponúka nádherný výhľad. K štandardnému vybaveniu patrí LCD TV, Mac mini s iPod prípojkou, Wi-Fi, fén, klimatizácia, minibar, chladič na víno a vybavenie na prípravu čaju a kávy.

Spa Villa, 330 m2

Nelze objednat

Ako v súkromných kúpeľoch si budete pripadať v jednej z dvoch exkluzívnych Spa Villas. Tie sú určené pre páry, ktoré túžia po pokoji a relaxácii. Srdcom vily je sčasti zastrešený bazén na záhrade, ktorá sľubuje maximálne súkromie. Oddýchnite si v altánku pri bazéne, nechajte masérky, aby vás rozmaznali pri niektorej z masáží vo vašom súkromnom masážnom pavilóne. Doprajte si relaxáciu vo vírivke, parnej sprche alebo v saune. K štandardnému vybaveniu patrí LCD TV, Mac mini s iPod prípojkou, Wi-Fi, fén, klimatizácia, minibar, chladič na víno a vybavenie na prípravu čaju a kávy.

Presidential Villa - 3 bedrooms, 980 m2

Nelze objednat

Očarte svojich priateľov alebo rodinu pobytom v opulentnej Prezidentskej vile s tromi spálňami. Exkluzívna vila na kopci poskytuje maximálne súkromie v obklopení hustej tropickej zelene s nádherným výhľadom na zátoku a zelené kopce ostrova Mahé. Rozľahlá drevená terase pozýva k usporiadaniu príjemnej večere s milovanými a láka na kúpeľ v malebnom bazéne. K dispozícii máte vlastnú posilňovňu i kúpele. K štandardnému vybaveniu patrí LCD TV, Mac mini s iPod prípojkou, Wi-Fi, fén, klimatizácia, minibar, chladič na víno a vybavenie na prípravu čaju a kávy.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • bez stravy
Cena
V období
11. 01. - 10. 04. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 127 490,-
V období
11. 04. - 15. 06. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 118 990,-
V období
16. 06. - 31. 08. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 130 990,-
V období
01. 09. - 31. 10. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 119 990,-

Cena zahrnuje:

 • transfery letiště - hotel - letiště
 • asistenci místní CK
 • leteckou přepravu Praha - Mauritius - Seychely - Praha
 • 5x ubytování s polopenzí na ostrově Mauritius
 • 5x ubytování se snídaní na Seychelských ostrovech

Cena nezahrnuje:

 • místní taxy na Réunionu (cca 1,- Euro/den)
 • fakultativní výlety

Další informace:

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Informace o ceně:

Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání
Není-li uvedeno jinak, cena za dítě je kalkulována pro 1 dítě ve věku 2 -12 let při ubytování se dvěma dospělými osobami
Cena zahrnuje letištní taxy

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

,

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie