Avani Barbarons
bez stravy
 • bez stravy
11. 01. - 10. 04. 2025
 • 11. 01. - 10. 04. 2025
 • 11. 04. - 15. 06. 2025
 • 16. 06. - 31. 08. 2025
 • 01. 09. - 31. 10. 2025
13 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
108990 Kč
2v1
V rámci jednoho zájezdu postupně vystřídáte několik destinací a hotelů a dovolenou si obohatíte i o prvky poznávacího zájezdu. Zjistěte více

Seychely - Mauritius
Avani Barbarons

Oblíbený hotelový komplex, se 124 pokoji leží na západním pobřeží ostrova Mahé. Hotel se nachází cca 25 min. jízdy od letiště a 20 min. jízdy od hlavního města Victoria.

Itinerář zájezdu

 • 1. den ODLET Z PRAHY
  Odlet z letište Praha - Ruzyne, od bavení 1,5 hodiny pred odletem.
 • 2. den PRÍLET NA MAURITIUS
  Prílet na Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu. Ubyto vá ní.
 • 3. - 6. den POBYT NA MAURITIU
  Pobyt na Mauritiu s polopenzí. Volno na koupání, opalování ci vodní sporty. Hotelová centra vodních sportu nabízejí širokou nabídku sportovních aktivit zdarma - pujco vá - ní šlapadel, kajaku, kánoí, windsur fing, potreb k šnorchlování. V hote lových recepcích je možné zakoupit nekterý z široké nabídky fakultativ ních výletu po ostrove ci si pronaj mout automobil. Jezdí se vlevo a je nutný meziná rodní ridicský pru kaz.
 • 7. den MAURITIUS - SEYCHELY
  Snídane. Transfer na letište a odlet na Sey - chelské os trovy. Prílet na Seychely do hlavní ho mesta Victo ria na ostrove Mahé. Uvítání na letišti, transfer mikrobusem do vybraného hotelu. Volno na koupání a opalování.
 • 8. - 11. den POBYT NA SEYCHELSKÝCH OSTROVECH
  Snídane. Individuální volno. Doporucu je me vy užít nabídku fakul tativních vý le tu po ostrove Mahé ci lodní výlet na neda leké ostro vy Praslin ci La Digue. Možnost pro nájmu auto mobilu a indi vi duální poz ná vání ostrova Mahé. Sey chely na bízí ideální podmínky pro šnorchlování a poznávání pestrobarev ného podmorského sveta.
 • 12. den ODLET DO PRAHY
  Snídane. Transfer na letište a odlet do Prahy. Prílet do Prahy.

Hotely

V rámci zájezdu do této destinace si můžete vybrat z hotelů níže vypsaných hotelů, které splní i vaše požadavky na kvalitní ubytování, stravu a další související služby.

Avani Barbarons (Mahé)

Popis

 • oblíbený hotelový komplex, se 124 pokoji leží na západním pobřeží ostrova Mahé. Hotel se nachází cca 25 min. jízdy od letiště a 20 min. jízdy od hlavního města Victoria.

Vybavení

 • 2 restaurace a 2 bary, bazén, dětský bazén, obchody, lékař na telefonu, konferenční centrum, za poplatek internet, prádelna, masáže a lázně s jacuzzi, hlídání dětí

Pláž

 • písčitá pláž přímo u hotelu

Zábava a sport

 • šipky, stolní tenis, stolní hry, plážový volejbal, vodní aerobik, animační programy, osvětlené tenisové kurty, za poplatek rybaření, půjčovna kol, potápěčské centrum PADI, centrum vodních sportů (nemotorové vodní sporty zdarma - kánoe, lodičky, windsurfing, šnorchlování)

Stravování

 • snídaně, za příplatek polopenze či plná penze

Vybavení pokojů

 • koupelna s WC, centrální klimatizace, minibar (za poplatek), TV SAT a DVD, internet, telefon, rádio, elektronický trezor, vysoušeč vlasů, příslušenství k přípravě kávy a čaje, detektor kouře, terasa

Možnost ubytování 2 dětí se 2 dospělými je v pokojích typu Suite za příplatek

Beachcomber Canonnier Golf resort & spa (Grand Baie)

Popis

 • oblíbený nově rekonstruovaný hotelový komplex s 284 pokoji se nachází v severozápadním cípu ostrova Mauritius, nedaleko Grand Baie; vzdálenost 75 km od letiště a 25 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

 • 2 restaurace, 2 bary, velký bazén, dětský klub, rozsáhlá tropická zahrada, turistické centrum

Pláž

 • s jemným bílým pískem přímo u hotelu

Zábava s sport

 • 3 tenisové kurty, volejbal, stolní tenis, centrum vodních sportů (zdarma vodní lyžování, windsurfing, plachtění, kajaky, šlapadla, výlety lodí se skleněným dnem, šnorchlování), zdarma sportovní aktivity (tenis, stolní tenis, volejbal), disko, zábavní večerní programy pro hotelové hosty

Stravování

pobyt s polopenzí, snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu nebo formou bufetu. Za příplatek je možný pobyt s All Inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10.00-24.00 hodin.

Vybavení pokojů

 • koupelna s WC, fén, klimatizace, telefon, rádio, minibar, trezor, kávovar, balkón nebo terasa

Ve standardním pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby a dítě do 4 let.
Ubytování rodin s dětmi lze zajistit za příplatek v pokojích vyšší kategorie (superior nebo rodinný).

 

Pokoje v Beachcomber Canonnier Golf resort & spa

STANDARD GARDEN, 24 m2

Nelze objednat

Táto štýlová izba je vhodná pre páry a jedno dieťa (0-5 rokov). Upokojujúce svetlé odtiene vytvárajú pocit vzdušnosti a prehľadného komfortu. Štýlový nábytok vyrobený z prírodných materiálov, ako je drevo, ratan, a svetlé podlahy, umocňuje prirodzené svetlo z terasy alebo balkóna s výhľadom do tropickej záhrady. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu so sprchou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

SUPERIOR GARDEN, 28 m2

Nelze objednat

Svetlé farby interiéru, ktoré sú ideálne pre pár cestujúcich samostatne alebo s jedným dieťaťom, sa kombinujú s nábytkom Vincenta Shepparda a veľkými maľbami miestnych scén, čím vytvárajú relaxačnú náladu. Spálňa sa otvára do útulného vnútorného obývacieho priestoru a na terasu alebo balkón s výhľadom do tropickej záhrady. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

STANDARD SEA FACING, 24 m2

Nelze objednat

Táto štýlová izba je vhodná pre páry a jedno dieťa (0-5 rokov). Upokojujúce svetlé odtiene vytvárajú pocit vzdušnosti a prehľadného komfortu. Štýlový nábytok vyrobený z prírodných materiálov, ako je drevo, ratan, a svetlé podlahy, umocňuje prirodzené svetlo z terasy alebo balkóna s výhľadom na lagúnu. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

SUPERIOR SEA FACING, 28 m2

Nelze objednat

Svetlé farby interiéru, ktoré sú ideálne pre pár cestujúcich samostatne alebo s jedným dieťaťom, sa kombinujú s nábytkom Vincenta Shepparda a veľkými maľbami miestnych scén, čím vytvárajú relaxačnú náladu. Spálňa sa otvára do útulného vnútorného obývacieho priestoru a na terasu alebo balkón s výhľadom na lagúnu. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

DELUXE SEA FACING, 42 m2

Nelze objednat

Táto luxusná a exkluzívna izba je navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlie, súkromie a skutočne príjemný zážitok z dovolenky. Veľmi príjemne, sviežo a naozaj moderne zariadené izby orientované na morskú stranu kombinujú svetlé farby a prírodné materiály ako drevo a ratan. Izby Deluxe sú priestranné a majú balkón resp. terasu so sedením. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju, kávy. Izby majú kúpeľňu s vaňou, samostatnou sprchou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Nábytok bol špeciálne navrhnutý pre hotel Canonnier Beachcomber britským dizajnérom Vincentom Shepardom. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

FAMILY DUPLEX GARDEN, 32 m2

Nelze objednat

Rodinné duplexy sa nachádzajú v samom srdci hotela, v blízkosti všetkých zariadení vrátane mini-klubu, a ponúkajú ideálne dovolenkové ubytovanie pre päťčlennú rodinu. Elegantné línie spolu so zmesou nábytku z ľahkého dreva, jemných farieb a miestneho umenia a remesiel vytvárajú príjemnú atmosféru. Izbu tvorí obývacia časť s manželskou posteľou a vyvýšenou časťou s dvoma posteľami pre deti. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy.Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 3 deti.

FAMILY DUPLEX SEA FACING, 32 m2

Nelze objednat

Rodinné duplexy sa nachádzajú priamo pri pláži a v blízkosti všetkých zariadení vrátane mini-klubu, a ponúkajú ideálne dovolenkové ubytovanie pre päťčlennú rodinu. Elegantné línie spolu so zmesou nábytku z ľahkého dreva, jemných farieb a miestneho umenia a remesiel vytvárajú príjemnú atmosféru. Izbu tvorí obývacia časť s manželskou posteľou a vyvýšenou časťou s dvoma posteľami pre deti. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 3 deti.

2 BEDROOM FAMILY APARTMENT, 70 m2

Nelze objednat

Tieto apartmány majú dve izby s vlastnou kúpeľňou a ponúkajú nádherné dovolenkové ubytovanie pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú pohodlie a priestor. Ostré biele a mäkké béžové tóny dobre ladia s dotykmi ľahkého dreva, prírodných materiálov, ako je ratan a miestnym umením. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, sprchou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 4 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 2 dospelé osoby a 3 deti.

SUITE, 50 m2

Nelze objednat

Svieže a jemné tóny spojené s posteľnou bielizňou a hladkými drevenými líniami pozývajú páry do útočiska romantiky a pokoja. Tento exkluzívny apartmán sa nachádza v krásnom a pokojnom kúte hotela. Dizajn s otvoreným pôdorysom dokonale spája priestor spálne s priestranným obývacím priestorom, ktorý sa zase otvára na súkromnú terasu. Táto suita je zaplavená prirodzeným svetlom a ponúka výhľad na more a rad intímnych zátok. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, sprchou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • bez stravy
Cena
V období
11. 01. - 10. 04. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 108 990,-
V období
11. 04. - 15. 06. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 113 490,-
V období
16. 06. - 31. 08. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 117 990,-
V období
01. 09. - 31. 10. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 107 490,-

Cena zahrnuje:

 • transfery letiště - hotel - letiště
 • asistenci místní CK
 • leteckou přepravu Praha - Mauritius - Seychely - Praha
 • 5x ubytování s polopenzí na ostrově Mauritius
 • 5x ubytování se snídaní na Seychelských ostrovech

Cena nezahrnuje:

 • místní taxy na Réunionu (cca 1,- Euro/den)
 • fakultativní výlety

Další informace:

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Informace o ceně:

Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání
Není-li uvedeno jinak, cena za dítě je kalkulována pro 1 dítě ve věku 2 -12 let při ubytování se dvěma dospělými osobami
Cena zahrnuje letištní taxy

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

,

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie