Beachcomber Mauricia resort & spa
polopenze
 • polopenze
11. 01. - 10. 04. 2025
 • 11. 01. - 10. 04. 2025
 • 11. 04. - 15. 06. 2025
 • 16. 06. - 31. 08. 2025
 • 01. 09. - 31. 10. 2025
15 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
103490 Kč

Réunion - Mauritius
Beachcomber Mauricia resort & spa

Luxusní hotel s 229 pokoji leží v srdci letoviska Grand Baie.

Itinerář zájezdu

 • 1. den ODLET Z PRAHYNA RÉUNION
 • 2. den RÉUNION – ST. GILLES
  Přílet na ostrov Réunion, uvítání na letišti a transfer do letoviska St. Gilles v západní části ostrova. Ubytování v hotelu, informační schůzka se zástupcem partnerské CK. Odpoledne volno na koupání v letovisku St. Gilles. Nocleh. (Přejezd cca 50 km/1 hodina)
 • 3. den RÉUNION – ST. GILLES
  Snídaně. Vyzvednutí automobilu a odjezd na individuální poznávání tohoto velmi zajímavého ostrova. Cesta horskou silnicí s nádhernými výhledy na oceán a políčka pelargónií, vesničkami s destileriemi vonných esencí, na vrchol sopečného kužele Maido do výšky 2.200 metrů nad mořem. Možnost krátkého pěšího treku v okolí vrcholu sopky a pikniku. V odpoledních hodinách návrat na pobřeží se zastávkou v některé z destilerií. Návrat do hotelu, čas na relaxaci, odpočinek. Nocleh. (Přejezd cca 80 km/2,5 hodiny)
 • 4. den CILAOS
  Snídaně. Přejezd podél jihozápadního pobřeží a cesta do vnitrozemí ostrova do horské vesničky Cilaos, jež je střediskem pěstování vína a výchozím bodem k pěším trekům do horských údolí. Možnost návštěvy termálních pramenů. Nocleh v Cilaos. (Přejezd cca 80 km/1,5 hodiny)
 • 5. den ST. PHILIPPE
  Snídaně. Brzy ráno doporučujeme nezapomenutelný trek do některého z okolních údolí nedaleko horské vesničky Cilaos. Návrat z horské oblasti zpět na jižní pobřeží a přejezd podél pobřeží do St. Philippe s mnoha rozhledy na oceán či možnostmi nákupu místních suvenýrů. Doporučujeme navštívit vesničku St. Rose severně od St. Philippe, která byla v roce 1977 zcela zaplavena lávou z vulkánu Piton de la Fournaise. Nocleh v St. Philippe v jihovýchodní části ostrova. (Přejezd cca 80 km/2 hodiny)
 • 6. den LA PLAINE DES CAFRES
  Snídaně. Podél pobřeží návrat do St. Pierre a cesta do La Plaine des Cafres, jež je výchozím bodem pro návštěvu sopečného kužele Piton de la Fournaise, největší dominanty ostrova. V okolí sopky je krajina zcela odlišná než v dalších částech ostrova a mnohým návštěvníkům připomíná měsíční krajinu s vlastním mikroklimatem i rostlinami. Nocleh v La Plaine des Cafres. (Přejezd cca 110 km/3 hodiny)
 • 7. den SALAZIE
  Snídaně. Přejezd napříč ostrovem k severovýchodnímu pobřeží a pokračování do Salazie, rozeklané vulkanické kaldery s rozhledy do údolí, jež se táhnou do délky 10 km. Nocleh v Salazie. (Přejezd cca 70 km/1,5 hodiny)
 • 8. den ST. DENIS – MAURITIUS
  Snídaně. Dopoledne poslední možnost pěší túry do rozmanitých údolí v okolí Salazie. Odpoledne návrat k severovýchodnímu pobřeží ostrova a odjezd na letiště. Vrácení automobilu a přelet na 220 km vzdálený ostrov Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do Vámi zvoleného hotelu. Odpoledne volno na koupání. Večeře a nocleh na Mauritiu. (Přejezd cca 50 km/1 hodina)
 • 9. - 13. den MAURITIUS
  Pobyt s polopenzí nebo All Inclusive na Mauritiu, který nabízí ideální podmínky ke koupání na jemných písečných plážích. Hotelová centra nabízejí zdarma nemotorizované vodní sporty. Mauritius je oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů po ostrově i lodních výletů. (S, V za příplatek All Inclusive)
 • 14. den MAURITIUS - PRAHA
  Snídaně, čas na odpočinek. V podvečer odjezd na letiště a odlet do Prahy s přestupem.
 • 15. den PRAHA
  Přílet do Prahy v poledních hodinách.

O hotelu

Popis

 • luxusní hotel s 229 pokoji leží v srdci letoviska Grand Baie

Vybavení

 • 3 restaurace, bar, noční klub, 2 sladkovodní bazény s dětskou částí, miniklub pro děti 4-12 let, konferenční místnost, centrum zdraví a krásy, turistické centrum, půjčovna automobilů, business centrum (fax, WIFI, přípojka k internetu)

Pláž

 • pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu

Zábava a sport

 • 6x týdně večer živá hudba nebo folklorní vystoupení, tenis, stolní tenis, šipky, volejbal, půjčovna jízdních kol, fitness centrum, bezmotorové vodní sporty, vodní lyžování, šnorchlování, za poplatek potápění, výlety katamaránem, rybaření

Stravování

 • polopenze – formou bufetu, za příplatek All Inclusive

Vybavení pokojů

 • koupelna s WC, vysoušeč vlasů,  klimatizace, minibar, trezor, telefon, sat. TV, balkon/terasa

Pokoje v Beachcomber Mauricia resort & spa

STANDARD, 32 m2

Nelze objednat

Štýlová izba je vhodná pre páry a jedno dieťa (0-5 rokov). Nachádza sa prvom a druhom poschodí. Moderný nábytok vyrobený z prírodných materiálov, ako je drevo, ratan, a svetlé podlahy, umocňuje prirodzené svetlo z terasy alebo balkóna s výhľadom do tropickej záhrady. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu so sprchou, WC, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

STANDARD BEACHFRONT, 32 m2

Nelze objednat

Štýlová izba je vhodná pre páry a jedno dieťa (0-5 rokov). Nachádza sa prvom a druhom poschodí. Moderný nábytok vyrobený z prírodných materiálov, ako je drevo, ratan, a svetlé podlahy, umocňuje prirodzené svetlo z terasy alebo balkóna s výhľadom na pláž. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu so sprchou, WC, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

SUPERIOR, 38 m2

Nelze objednat

Väčšia izba na prízemí je vhodná pre páry a jedno dieťa do 17 rokov. Moderný nábytok vyrobený z prírodných materiálov, ako je drevo, ratan, a svetlé podlahy, umocňuje prirodzené svetlo z terasy alebo balkóna s výhľadom do záhrady. K vybaveniu patrí veľká posteľ, rozťahovacia pohovka, HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú kúpeľňu s dvoma umývadlami, vaňou, so sprchou, samostatným WC, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

SUPERIOR BEACHFRONT, 38 m2

Nelze objednat

Väčšia izba na prízemí je vhodná pre páry a jedno dieťa do 17 rokov. Moderný nábytok vyrobený z prírodných materiálov, ako je drevo, ratan, a svetlé podlahy, umocňuje prirodzené svetlo z terasy alebo balkóna s výhľadom na pláž. K vybaveniu patrí veľká posteľ, rozťahovacia pohovka, HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú kúpeľňu s dvoma umývadlami, vaňou, so sprchou, samostatným WC, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

SUITE, 75 m2

Nelze objednat

Suita určená pre páry túžacie po absolútnej romantike sa nachádzajú na streche, poskytuje maximálne súkromie a krásny výhľad na tyrkysovú lagúnu. Elegantná spálňa v bielych tónoch má v strede veľkú posteľ a vstup na malú terasu. Obývacia izba s posedením, odkiaľ vedie vstup na veľkú terasu s ležadlami, sprchou a vlastným bazénom. K vybaveniu patrí veľká posteľ, HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy a kávovar. Izba má kúpeľňu s dvoma umývadlami, vaňou, so sprchou, samostatným WC, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby.

TWO BEDROOM FAMILY APARTMENT, 70 m2

Nelze objednat

Ideálne bývanie pre rodiny s deťmi v samostatnej časti hotela s prístupom k súkromnému bazénu. Priestranná hlavná spálňa a vlastná kúpeľňa poskytujú rodičom súkromie, zatiaľ čo druhá izba a kúpeľňa poskytujú deťom dostatok slobody, aby sa mohli uvoľniť a užiť si priestor. Hladký drevený nábytok a mäkké osvetlenie umocnené jasnými letnými farbami v celom byte vytvárajú uvoľnenú atmosféru dovolenky. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izba má 2 kúpeľne s umývadlom, vaňou alebo so sprchou, WC, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 3 deti.

LOFT, 70 m2

Nelze objednat

Ideálne bývanie pre rodiny s deťmi sa nachádza v samom srdci hotela a ponúka krásny výhľad na hlavný bazén a záliv. Rodiny si užijú dotyk luxusu a blízkosti všetkých hotelových zariadení. Hlavná spálňa a vlastná kúpeľňa sa nachádza na prízemí, zatiaľ čo druhá izba na a kúpeľňa na poschodí poskytujú deťom dostatok slobody, aby sa mohli uvoľniť a užiť si priestor. Elegantné drevené podlahy doplnené elegantným nábytkom a moderným príslušenstvom sú umocnené čisto bielymi a béžovými odtieňmi, ktoré vytvárajú exkluzívnu atmosféru Loft. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izba má 2 kúpeľne s umývadlom, vaňou alebo so sprchou, WC, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 3 deti.

VILLA, 160 m2

Nelze objednat

Táto vila, ktorá sa nachádza v tropickej zeleni a poskytuje maximálne súkromie. Spálňa s výhľadom do súkromnej záhrady a luxusného ponorného bazéna pokračuje do intímnej kúpeľne s veľkým sprchovacím kútom, samostatnou vaňou a priestrannou skriňou. Druhá miestnosť určená pre deti má tiež vlastnú kúpeľňu a dostatok priestoru pre deti. Hostia si budú môcť vychutnať to najlepšie z al-fresco na krásnej terase v stredomorskom štýle a na súkromnej záhrade. Vila dáva hosťom možnosť stráviť spolu kvalitné chvíle dovolenky a ustúpiť do svojich vlastných izieb. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy a kávovar. Villa má 2 veľké kúpeľne s dvoma umývadlami, vaňou, sprchou, samostatným WC, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 4 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 2 dospelé osoby a 3 deti.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • polopenze
Cena
V období
11. 01. - 10. 04. 2025
15 dní / 12 nocí 1 polopenze 103 490,-
V období
11. 04. - 15. 06. 2025
15 dní / 12 nocí 1 polopenze 103 490,-
V období
16. 06. - 31. 08. 2025
15 dní / 12 nocí 1 polopenze 112 990,-
V období
01. 09. - 31. 10. 2025
15 dní / 12 nocí 1 polopenze 103 490,-

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu Praha – Réunion – Mauritius – Praha
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • transfer letiště – hotel v St. Gilles
 • 6x nocleh se snídaní v 5 různých hotelech na ostrově Réunion kategorie 2** – 3***
 • pronájem automobilu s klimatizací 3.–8. den
 • asistenci partnerské cestovní kanceláře na Réunionu i Mauritiu
 • transfery letiště – hotel – letiště na Mauritiu
 • 6x nocleh na Mauritiu s polopenzí či All Inclusive

Cena nezahrnuje:

 • místní poplatky na Réunionu (cca 1 Euro/os/den)
 • fakultativní výlety
 • cestovní pojištění
 • příplatek za polopenze na Réunionu 6.700,– Kč/osoba/pobyt na 5 nocí
 • příplatek za vyšší kategorii hotelu na Réunionu 4**** dospělá osoba 22.700,– Kč/dítě 5.900,– Kč
 • příplatek za All Inclusive na Mauritiu – info v CK

Další informace:

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Informace o ceně:

Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě. Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.
Není-li uvedeno jinak, cena za dítě je kalkulována pro 1 dítě ve věku 2 -12 let při ubytování se dvěma dospělými osobami.
Cena zahrnuje letištní taxy.

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

,

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie