Tekoma Boutique Hotel
bez stravy
 • bez stravy
11. 01. - 10. 04. 2025
 • 11. 01. - 10. 04. 2025
 • 11. 04. - 15. 06. 2025
 • 16. 06. - 31. 08. 2025
 • 01. 09. - 31. 10. 2025
13 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
102990 Kč
2v1
V rámci jednoho zájezdu postupně vystřídáte několik destinací a hotelů a dovolenou si obohatíte i o prvky poznávacího zájezdu. Zjistěte více

Rodrigues - Mauritius
Tekoma Boutique Hotel

Romantický hotel s 15 pokoji na západním pobřeží ostrova Rodrigues, u výběžku Ally na břehu Indického oceánu, 30 minut jízdy od mezinárodního letiště a 20 minut od hlavního města Port Mathurin s nákupními možnostmi.

Hotely

V rámci zájezdu do této destinace si můžete vybrat z hotelů níže vypsaných hotelů, které splní i vaše požadavky na kvalitní ubytování, stravu a další související služby.

Tekoma Boutique Hotel (Rodrigues)

Popis

 • romantický hotel s 15 pokoji na západním pobřeží ostrova Rodrigues, u výběžku Ally na břehu Indického oceánu, 30 minut jízdy od mezinárodního letiště a 20 minut od hlavního města Port Mathurin s nákupními možnostmi

Vybavení

 • bazén, restaurace, bar, lázeňské centrum, bezdrátový internet za poplatek v areálu hotelu, půjčovna automobilů, prádelna

Pláž

 • písečná pláž přímo u hotelu, lehátka na pláži zdarma

Zábava a sport

 • vycházky za krásami ostrova; za poplatek potápění, kitesurfing, rybolov na otevřeném moři

Stravování

 • formou polopenze – snídaně formou bufetu, večeře á la carte

Vybavení pokojů

 • terasa s výhledem na moře, koupelna s WC a sprchou, venkovní vana, šatna, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor

Hotel Sugar Beach (Flic en Flac)

Popis

 • příjemný elegantní hotel se 258 pokoji v koloniálním stylu, po nedávné rekonstrukci, na západním pobřeží ostrova Mauritius leží v rozlehlé tropické zahradě v bezprostředním sousedství sesterského hotelu La Pirogue

Vybavení

 • 4 restaurace, 4 bary, 2 bazén, dětský klub, konferenční místnost, butiky, lázeňské centrum

Pláž

 • 500 metrů dlouhá pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu

Zábava s sport

 • zdarma windsurfing, plachtění, kajaky, šlapadla, výlety lodí se skleněným dnem, šnorchlování, tenis, stolní tenis, volejbal, jóga, za poplatek půjčovna jízdních kol, potápění, rybolov na otevřeném moři, jízda na koni, vodní lyžování, večerní animace pro dospělé (živá hudba, folklorní vystoupení)

Stravování

 • polopenze, snídaně a večeře formou bufetu nebo za příplatek All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko a alkoholické nápoje místní výroby

Vybavení pokojů

 • koupelna s WC, fén, klimatizace, TV, telefon, rádio, minibar, trezor, kávovar, balkón nebo terasa s výhledem na moře, wi-fi za poplatek

Pokoje v Hotel Sugar Beach

DELUXE SEA VIEW, 40 m2

Nelze objednat

Samostatné luxusné „vily“ s kreolským štýlom, ktoré sú orientované na more buď s oddelenými posteľami, veľkými alebo dvoma manželskými posteľami, môžu ubytovať dospelých aj deti. Tieto izby sú elegantné izby na prvom poschodí zasadené do sviežej tropickej záhrady s výhľadom na oceán a majú vlastný balkón. Majú samostatné WC, oddelenú sprchu a dve umývadla. Postieľky sú k dispozícii na požiadanie. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

PREMIUM SEA VIEW, 50 m2

Nelze objednat

Samostatné luxusné „vily“ s kreolským štýlom, ktoré sú orientované na more buď s oddelenými posteľami, veľkými alebo dvoma manželskými posteľami, môžu ubytovať dospelých aj deti. Tieto elegantné izby sú na prízemí a sú zasadené do sviežej tropickej záhrady s výhľadom na oceán a majú súkromnú terasu. Izby s manželskou posteľou veľkosti King majú samostatnú sprchu, samostatné WC, samostatnú vaňu a dve umývadla. Izby s dvoma manželskými posteľami majú samostatnú sprchu, samostatné WC a dve umývadla. Postieľky a spojovacie miestnosti sú k dispozícii na požiadanie. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

DELUXE BEACHFRONT, 40 m2

Nelze objednat

Samostatné luxusné „vily“ s kreolským štýlom s priamym prístupom na pláž a nádherným výhľadom na more, s oddelenými posteľami, veľkými alebo dvoma manželskými posteľami, môžu ubytovať dospelých aj deti. Tieto izby sú elegantné izby na prvom poschodí zasadené do sviežej tropickej záhrady s výhľadom na oceán a majú vlastný balkón. Majú samostatné WC, oddelenú sprchu a dve umývadla. Postieľky sú k dispozícii na požiadanie. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

PREMIUM BEACHFRONT, 50 m2

Nelze objednat

Samostatné luxusné „vily“ s kreolským štýlom s priamym prístupom na pláž a nádherným výhľadom na more, s oddelenými posteľami, veľkými alebo dvoma manželskými posteľami, môžu ubytovať dospelých aj deti. Tieto elegantné izby sú na prízemí a sú zasadené do sviežej tropickej záhrady s výhľadom na oceán a majú súkromnú terasu. Izby s manželskou posteľou veľkosti King majú samostatnú sprchu, samostatné WC, samostatnú vaňu a dve umývadla. Izby s dvoma manželskými posteľami majú samostatnú sprchu, samostatné WC a dve umývadla. Postieľky a spojovacie miestnosti sú k dispozícii na požiadanie. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

PREMIUM SUITE, 100 m2

Nelze objednat

Elegantné luxusné izby na prízemí vrátane postele King size a rozkladacej pohovky v obývacej izbe, ktorá sa môže rozvinúť na dve oddelené postele pre deti. Tieto izby pozostávajú zo spálne, kúpeľne so samostatnou sprchou, dvoch samostatných toaliet, vnútorných toaletných potrieb a samostatnej vane. Z obývacej izby sa dá urobiť detská izba s rozkladacou pohovkou, dvoma ležadlami, 75-palcovou zrkadlovou TV, plne zásobeným minibarom. Tieto izby majú výhľad do záhrady alebo na more vrátane priestrannej súkromnej terasy. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

EXECUTIVE BEACHFRONT SUITE, 100 m2

Nelze objednat

Elegantné nadštandardné apartmány na prízemí s priamym prístupom na pláž. Tieto izby pozostávajú z jednej spálne s manželskou posteľou a obývacou izbou, šatníka a veľkej kúpeľne so samostatnou sprchou, samostatného WC a bidetu, samostatnej vane a dvoch umývadiel. Izby majú nádherný výhľad na more a priestrannú súkromnú terasu. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • bez stravy
Cena
V období
11. 01. - 10. 04. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 102 990,-
V období
11. 04. - 15. 06. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 98 990,-
V období
16. 06. - 31. 08. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 107 990,-
V období
01. 09. - 31. 10. 2025
13 dní / 10 nocí 1 bez stravy 97 990,-

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu Praha – Rodrigues - Mauritius - Praha s přestupy
 • letištní taxy
 • transfer letiště - hotel - letiště na Réunionu i Mauritiu
 • 5x nocleh s polopenzí na Rodriguesi
 • 5x nocleh s polopenzí na Mauritiu
 • asistenci partnerské cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní výlety na obou ostrovech
 • možné příplatky za All Inclusive

Další informace:

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z letiště Václava Havla v Praze - Ruzyni. Odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Odlet s přestupy na Rodrigues.

2. den PŘÍLET NA RODRIGUES

Přílet na ostrov Rodrigues, transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání a opalování. Večeře a nocleh.

3. - 6. den RODRIGUES

Pobyt s polopenzí (snídaně formou bufetu, servírovaná večeře) na ostrově, který je 18 km dlouhý a maximálně 8 km široky. Volno na koupání, potápění či individuální poznávání krás ostrova s rozmanitými planinami. Potápění je zde největší atrakcí, vzhledem k velmi silným spodním proudům je však vhodné pouze pro zdatné potápěče. Potápění je třeba rezervovat předem! Výborné možnosti k pěším túrám po ostrově, při kterých můžete poznávat zdejší velmi prostý život obyvatel. Doporučujeme k přepravě použít i místních autobusů se kterými můžete cestovat po celém ostrově. Místní cestovní kanceláře nabízejí okružní jízdy po ostrově či lodní výlety na nedaleký ostrov Ile aux Cocos.

7. den RODRIGUES - MAURITIUS

Snídaně. Transfer na letiště a od let na 220 km vzdálený ostrov Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do Vámi zvoleného hotelu. Odpoledne volno. Večeře a nocleh.

8. - 11. den MAURITIUS

Pobyt s polopenzí na Mauritiu, který nabízí ideální podmínky ke koupání na jemných písčitých plážích. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů po ostrově i lodních výletů do okolí.

12. den ODLET DO PRAHY

Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

13. den PŘÍLET DO PRAHY

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Informace o ceně:

Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání
Není-li uvedeno jinak, cena za dítě je kalkulována pro 1 dítě ve věku 2 -12 let při ubytování se dvěma dospělými osobami
Cena zahrnuje letištní taxy

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

,

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie