Hotel Sugar Beach
polopenze
 • polopenze
16. 12. 2023 - 10. 01. 2024
 • 16. 12. 2023 - 10. 01. 2024
 • 11. 01. - 10. 04. 2025
 • 11. 04. - 15. 06. 2025
 • 16. 06. - 31. 08. 2025
 • 01. 09. - 31. 10. 2025
10 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
108990 Kč

Mauritius
Hotel Sugar Beach

Příjemný elegantní hotel se 258 pokoji v koloniálním stylu, po nedávné rekonstrukci, na západním pobřeží ostrova Mauritius leží v rozlehlé tropické zahradě v bezprostředním sousedství sesterského hotelu La Pirogue.

Itinerář zájezdu

 • 1. den ODLET Z PRAHY
  Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.
 • 2. den PŘÍLET NA MAURITIUS
  Přílet na Mauritius. Transfer z letiště do hotelu, ubytování, volno. Pobyt se snídaní, polopenzí či s All Inclusive dle zvoleného hotelu.
 • 3. - 8. den POBYT NA MAURITIU
  Mauritius nabízí ideální podmínky k do volené pro rodiny s dětmi. Nacházejí se zde pouze jemné písčité pláže. Ho te ly nabízejí většinu vodních sportů zdar ma. Během pobytu nezapomeňte navštívit hlavní město Port Louis, kde si prohlédnete místní tržiště, pevnost Fort Adelaide, místní divadlo či horu Sin gal Hill. Dále doporučujeme navští vit kroko dýlí park La Vanille, místní akvárium, ptačí park Casela nebo přírodní park Le Val. Veškeré výlety lze zakoupit v hotelové recepci. Doporu ču jeme však vy půjčit si osobní auto či džíp a poznat vnitrozemí tohoto nád her ného ostrova (pozor - nezapomeň te na mezinárodní řidičský průkaz).
 • 9. den ODLET DO PRAHY
  Snídaně. Volno na koupání, opalování, sport. Transfer na letiště a odlet do Prahy.
 • 10. den PŘÍLET DO PRAHY

O hotelu

Popis

 • příjemný elegantní hotel se 258 pokoji v koloniálním stylu, po nedávné rekonstrukci, na západním pobřeží ostrova Mauritius leží v rozlehlé tropické zahradě v bezprostředním sousedství sesterského hotelu La Pirogue

Vybavení

 • 4 restaurace, 4 bary, 2 bazén, dětský klub, konferenční místnost, butiky, lázeňské centrum

Pláž

 • 500 metrů dlouhá pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu

Zábava s sport

 • zdarma windsurfing, plachtění, kajaky, šlapadla, výlety lodí se skleněným dnem, šnorchlování, tenis, stolní tenis, volejbal, jóga, za poplatek půjčovna jízdních kol, potápění, rybolov na otevřeném moři, jízda na koni, vodní lyžování, večerní animace pro dospělé (živá hudba, folklorní vystoupení)

Stravování

 • polopenze, snídaně a večeře formou bufetu nebo za příplatek All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko a alkoholické nápoje místní výroby

Vybavení pokojů

 • koupelna s WC, fén, klimatizace, TV, telefon, rádio, minibar, trezor, kávovar, balkón nebo terasa s výhledem na moře, wi-fi za poplatek

Pokoje v Hotel Sugar Beach

DELUXE SEA VIEW, 40 m2

Nelze objednat

Samostatné luxusné „vily“ s kreolským štýlom, ktoré sú orientované na more buď s oddelenými posteľami, veľkými alebo dvoma manželskými posteľami, môžu ubytovať dospelých aj deti. Tieto izby sú elegantné izby na prvom poschodí zasadené do sviežej tropickej záhrady s výhľadom na oceán a majú vlastný balkón. Majú samostatné WC, oddelenú sprchu a dve umývadla. Postieľky sú k dispozícii na požiadanie. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

PREMIUM SEA VIEW, 50 m2

Nelze objednat

Samostatné luxusné „vily“ s kreolským štýlom, ktoré sú orientované na more buď s oddelenými posteľami, veľkými alebo dvoma manželskými posteľami, môžu ubytovať dospelých aj deti. Tieto elegantné izby sú na prízemí a sú zasadené do sviežej tropickej záhrady s výhľadom na oceán a majú súkromnú terasu. Izby s manželskou posteľou veľkosti King majú samostatnú sprchu, samostatné WC, samostatnú vaňu a dve umývadla. Izby s dvoma manželskými posteľami majú samostatnú sprchu, samostatné WC a dve umývadla. Postieľky a spojovacie miestnosti sú k dispozícii na požiadanie. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

DELUXE BEACHFRONT, 40 m2

Nelze objednat

Samostatné luxusné „vily“ s kreolským štýlom s priamym prístupom na pláž a nádherným výhľadom na more, s oddelenými posteľami, veľkými alebo dvoma manželskými posteľami, môžu ubytovať dospelých aj deti. Tieto izby sú elegantné izby na prvom poschodí zasadené do sviežej tropickej záhrady s výhľadom na oceán a majú vlastný balkón. Majú samostatné WC, oddelenú sprchu a dve umývadla. Postieľky sú k dispozícii na požiadanie. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

PREMIUM BEACHFRONT, 50 m2

Nelze objednat

Samostatné luxusné „vily“ s kreolským štýlom s priamym prístupom na pláž a nádherným výhľadom na more, s oddelenými posteľami, veľkými alebo dvoma manželskými posteľami, môžu ubytovať dospelých aj deti. Tieto elegantné izby sú na prízemí a sú zasadené do sviežej tropickej záhrady s výhľadom na oceán a majú súkromnú terasu. Izby s manželskou posteľou veľkosti King majú samostatnú sprchu, samostatné WC, samostatnú vaňu a dve umývadla. Izby s dvoma manželskými posteľami majú samostatnú sprchu, samostatné WC a dve umývadla. Postieľky a spojovacie miestnosti sú k dispozícii na požiadanie. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

PREMIUM SUITE, 100 m2

Nelze objednat

Elegantné luxusné izby na prízemí vrátane postele King size a rozkladacej pohovky v obývacej izbe, ktorá sa môže rozvinúť na dve oddelené postele pre deti. Tieto izby pozostávajú zo spálne, kúpeľne so samostatnou sprchou, dvoch samostatných toaliet, vnútorných toaletných potrieb a samostatnej vane. Z obývacej izby sa dá urobiť detská izba s rozkladacou pohovkou, dvoma ležadlami, 75-palcovou zrkadlovou TV, plne zásobeným minibarom. Tieto izby majú výhľad do záhrady alebo na more vrátane priestrannej súkromnej terasy. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

EXECUTIVE BEACHFRONT SUITE, 100 m2

Nelze objednat

Elegantné nadštandardné apartmány na prízemí s priamym prístupom na pláž. Tieto izby pozostávajú z jednej spálne s manželskou posteľou a obývacou izbou, šatníka a veľkej kúpeľne so samostatnou sprchou, samostatného WC a bidetu, samostatnej vane a dvoch umývadiel. Izby majú nádherný výhľad na more a priestrannú súkromnú terasu. K vybaveniu patrí SAT LED TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • polopenze
Cena
V období
16. 12. 2023 - 10. 01. 2024
10 dní / 7 nocí 1 polopenze 108 990,-
V období
11. 01. - 10. 04. 2025
10 dní / 7 nocí 1 polopenze 76 990,-
V období
11. 04. - 15. 06. 2025
10 dní / 7 nocí 1 polopenze 89 490,-
V období
16. 06. - 31. 08. 2025
10 dní / 7 nocí 1 polopenze 91 490,-
V období
01. 09. - 31. 10. 2025
10 dní / 7 nocí 1 polopenze 89 490,-

Cena zahrnuje:

 • transfery letiště - hotel - letiště
 • asistenci místní CK
 • leteckou přepravu Praha - Mauritius - Praha
 • 7x ubytování se snídaní, polopenzí nebo All Inclusive

Cena nezahrnuje:

 • místní taxy na Réunionu (cca 1,- Euro/den)
 • fakultativní výlety

Další informace:

Fakultativní výlety

PORT LOUIS Hlavní město Port Louis a botanická zahrada Pamplemousses včetně oběda cena 2.300,- Kč/dosp., 1.100,-/dítě
CHAMAREL Curepipe, Grand Bassin, Plaine Champagne a Chamarel včetně oběda cena 2.200,- Kč/dosp., 1.000,-/dítě
CROCODILE PARK Bois Chéri, Crocodile Park a Saint Aubin včetně oběda cena 2.700,- Kč/dosp., 1.400,-/dítě
ILLE AUX CERFS Výlet lodí na ostrov Ille Aux Cerfs cena 1.000,- Kč/dosp., 500,-/dítě pro turisty, kteří jsou ubytováni na východním pobřeží, ostatní turisté + 200,- Kč
PO DNĚ Procházka po mořském dnu s vodotěsnou přilbou cena 1.800,- Kč

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Informace o ceně:

Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání
Není-li uvedeno jinak, cena za dítě je kalkulována pro 1 dítě ve věku 2 -12 let při ubytování se dvěma dospělými osobami
"Villas Mon Plaisir, Merville by Lux, Tamassa by Lux, Beachcomber Canonnier, Le Pirogue, Beachcomber Trou Aux Biches, Beachcomber Paradis, Zilwa, Lux Le Morne dítě do 5 let bez nároku na vlastní lůžko v hotelu cestuje za cenu letenky 29990; v období 15122016-10012023 a 15072023-31082023 za cenu 34490"

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

,

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie