NAPŘÍČ LUXUSNÍM KARIBIKEM SOUKROMÝM LETADLEM

Svatá Lucie - Miami (USA) - Turks & Caicos - Antigua

Podzimní pohádka na dokonalých plážích Karibiku

soukromé letadlo Boeing 737 v exklusivní konfiguraci ● bohatý program ● luxusní hotely ● zajímavé výlety v destinacích ● pouze 64 klientů ● All Inclusive servis bez kompromisů na palubě ● žádné přestupy ●
dokonalé pláže ● nejlepší čeští průvodci ● unikátní golfová hřiště

Úžasná dovolená ve čtyřech úžasných destinacích

V termínu od 9. do 24. listopadu 2024, v době sychravého podzimu, se s námi můžete vydat do luxusní exotiky a užít si báječnou dovolenou. Lety do všech destinací absolvujeme v našem privátním Boeingu 737 v komfortní konfiguraci. Standardní uspořádání letadla pro 189 pasažérů je změněno k nepoznání a na palubě našeho speciálu tak na vás čeká 64 komfortních sedaček uspořádaných do dvojic s rozestupy 110 cm od sedačky před vámi. Po celou dobu všech letů vám bude k dispozici profesionální personál, který uspokojí veškerá vaše přání. Samozřejmostí je neomezený servis značkových alkoholických i nealko nápojů, teplá jídla a dostatek snacků. Veškerý servis na palubě v kvalitě business třídy.

Dokonalý podzimní relax na nejhezčích plážích Karibiku s návštěvou Miami a národního parku Everglades

 • Bezkonkurenční destinace té nejvyšší kvality v oblasti Karibiku
 • Bez stresu, bez davů, s ideálním počasím, pohodlně a bezpečně s dokonalým servisem od CK ESO travel
 • S možností golfové hry na krásných hřištích, samozřejmě s rezervacemi přímo od CK
 • S absolutně bezpečnou a komfortní leteckou dopravou vlastním letadlem. Náš privátní Boeing 737 v komfortní konfiguraci vám nabídne během letů nekompromisní servis. Letíme bez přestupů přímo z Prahy.
 • Ubytování je zajištěno výhradně v ověřených, kvalitních 5* hotelech předních mezinárodních řetězců. Na Svaté Lucii, Turks & Caicos i Antigue se servisem all inclusive.
 • S dokonalým počasím! Vraťte se s námi do nádherných letních dnů u tyrkysového moře na úžasných bílých písečných plážích.

Férové rezervační podmínky

 • Záloha 30% při podpisu smlouvy o zájezdu
 • Cena zájezdu je konečná, obsahuje i cestovní pojištění včetně krytí nákladů s případným onemocněním Covid-19 v zahraničí. Za příplatek je možné sjednat připojištění storna zájezdu do výše 100% a to bez spoluúčasti klienta.
   

Kvalitní a ověřené hotely kategorie 5*

Svatá Lucie: luxusní!

SANDALS GRANDE ST. LUCIAN SPA & BEACH ALL INCLUSIVE RESORT *****

https://www.sandals.com/grande-st-lucian/

Svatá Lucie  - nádherý ostrov v Karibiku, který nabízí nádhernou přírodu, bohatou kulturu a mnoho možností pro dobrodružství i relaxaci. Čekají vás impozantní sopečné hory, které tvoří dominantu ostrova i dokonalé koupání v teplém moři s barevnými korály a tropickými rybami. Vychutnáte si místní kuchyni s francouzskými, africkými a indiánskými vlivy a seznámíte se s místními obyvateli, kteří jsou známí svou pohostinností a veselostí. Svatá Lucie je ideálním místem pro ty z vás, kteří hledají nezapomenutelný zážitek plný krásy, historie a zábavy.

Hotel Sandals Grande St. Lucian se nachází v zátoce Rodney Bay, která je známá tím, že má nejklidnější vody na Svaté Lucii. Nachází se na vlastním poloostrově a 360stupňové výhledy jsou často popisovány jako dokonalé pohlednice, se sopečnými horami, které se magicky zvedají z průzračně modrého moře. Přivítá vás impozantní vstupní hala v palácovém stylu, která se otevírá velkolepým výhledem na oceán. Zažijte pět velkých bazénů včetně ikonického bezschůdkového bazénu. Vyberte si z dvanácti specializovaných restaurací, které nabízejí dobrodružnou kulinářskou cestu po celém světě. Hotel Sandals Grande Lucia nabízí širokou škálu služeb a sportovního vyžití pro své hosty. Můžete objevovat některé z nejznámějších útesů, stěn a vraků na světě v těchto úžasných vodách, vyzkoušet si kajaky, wakeboarding, windsurfing, šnorchlování, plachetnice, paddle boarding, kneeboarding, vodní lyže a mnoho dalšího. Samozřejmostí je plážový volejbal, stolní tenis, kroket, biliár, tenis či špičkově vybavené fitness centrum. Pomyslnou třešničkou na našem hotelovém dortu je pak skvělé Red Lane Spa s neopakovatelným karibským stylem. Nechte výhledy, aby rozechvěly vaši duši a místní obyvatele, aby si získali vaše srdce v nejvelkolepějším all-inclusive resortu Svaté Lucie.

USA: Miami & Everglades: nezapomenutelný zážitek!

W SOUTH BEACH HOTEL MIAMI ***** by Marriott

https://www.marriott.com/en-us/hotels/miaws-w-south-beach/overview/

Miami je jedním z nejživějších a nejkrásnějších měst na Floridě, kde se můžete těšit na slunečné pláže, bohatou kulturu, vynikající gastronomii a zábavu pro všechny věkové skupiny. Ať už hledáte relaxaci, dobrodružství nebo poznání, Miami vám nabídne něco pro každého.

Jednou z největších atrakcí Miami je pak národní park Everglades, který je největším subtropickým divočinou ve Spojených státech. Budete obdivovat jedinečnou krajinu, která poskytuje důležité útočiště pro mnoho vzácných a ohrožených druhů, jako jsou kapustňáci, američtí krokodýli a tajemné floridské pumy. Národní park Everglades je mezinárodním pokladem, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO, biosférická rezervace, mokřad mezinárodního významu a zvláště chráněná oblast podle Cartagenské smlouvy.
Naše návštěva Miami a národního parku Everglades Vám přinese nezapomenutelný zážitek plný krásy, rozmanitosti a zábavy. Čeká nás procházka parkem setkání s krokodýly i adrenalinová jízda vznášedlem. Miami a národní park Everglades jsou ideálními destinacemi pro každého, kdo miluje přírodu, kulturu i dobrodružství.

Objevte nový ráj - luxusní hotel na pláži v Miami Beach W South Beach by Marriott je tou pravou volbou pro vás. Tento luxusní resort nabízí dva bazény, nově zrekonstruované pokoje a parádní výhledy na oceán. Nabídne sportovní aktivity, wellness služby, autentickou asijskou kuchyni nebo americké speciality založené na místních surovinách. W South Beach je ideálním místem pro relaxaci, zábavu a poznávání kultury a nočního života Miami Beach. Náš přímořský hotel, inspirovaný vývojem Miami Beach jako "americké riviéry", je prodchnut uvolněným luxusem a pocitem klidu. Nachází se na březích bílého písku a křišťálově modré vody, jsme jen pár kroků od nekonečně zábavného tavicího kotle v Miami. Prozkoumejte proslulé umělecké galerie, muzea, parky, noční život a působivou kulinářskou scénu – to vše na dosah ruky našeho hotelu. Projděte se po naší nedotčené pláži, pokochejte se výhledem na západ slunce, nebo se osvěžte na WET Decku. Na pláž to budeme mít doslova pár kroků a pro milovníky golfu je připraveno krásné i obtížné hřiště nedaleko.

Turks & Caicos: originální jméno i destinace!

BEACHES TURKS & CAICOS ALL INCLUSIVE RESORT *****

https://www.beaches.com/resorts/turks-caicos/


Souostroví Turks & Caicos - britské zámořské území, které se skládá z větších ostrovů Caicos a menších ostrovů Turks, dvou skupin tropických ostrovů v Lucayanském souostroví Atlantského oceánu, je vyhlášené jako dokonalá dovolenková destinace. Na ostrovech vás nadchnou nádherné pláže, křišťálově čisté moře, náš luxusní resort i přátelští obyvatelé a vynikající gastronomie. Společně objevíme bohatý podmořský život, relax na bílém písku či nespočet vodních sportů. Nejznámější a nejkrásnější pláží je Grace Bay Beach, která byla několikrát oceněna jako nejlepší pláž světa. Procházkou po pláži to na ni máme z našeho hotelu jen kousek.

Beaches Turks & Caicos All Inclusive Resort je perfektní volbou pro vaší dovolenou na jedné z nejkrásnějších pláží světa. Tento úžasný resort nabízí nádherné "vesnice" s architekturou a atmosférou Itálie, Francie, Karibiku a Key West, 21 restaurací, téměř 20 km dlouhou pláž omývanou průzračnými tyrkysovými vodami a 10 úžasných bazénů i vodní park. Čekají vás luxusní pokoje či apartmány a můžete si užít nekonečné zábavné aktivity pro všechny. Beaches Turks & Caicos byl opakovaně vyhlášen nejlepším all-inclusive resortem v Karibiku.

Antigua: dokonalý mix přírody a luxusního relaxu!

SANDALS GRANDE ANTIGUA ALL INCLUSIVE RESORT & SPA *****

https://www.sandals.com/grande-antigua/

Ostrov Antigua je karibský ráj, který nabízí návštěvníkům 365 nádherných pláží, jednu na každý den v roce. Tento ostrov je součástí státu Antigua a Barbuda, který byl objeven Kryštofem Kolumbem a později osídlen britskými kolonisty. Na ostrově se nachází historický přístav English Harbour se starými pevnostmi a loděmi, ale také je domovem bohaté fauny a flóry, včetně vzácných ptáků, motýlů a orchidejí.

Ostrov Antigua  - ideální volba pro ty, kteří hledají místo plné slunce, moře a pohody. Užijeme si plavání, potápění, jachting, golf, tenis nebo jen relax na bílém písku? Ostrov Antigua je zkrátka místo, kde se splní vaše sny o karibské pohádce plné krásy, pohostinosti a báječné karibské atmosféry.

Hotel Sandals Grande Antigua, pyšnící se každoročně titulem „nejromantičtější letovisko světa“, se nachází na nejlepší a nejznámější pláži Antiguy, Dickenson Bay. Prozkoumejte Caribbean Beachfront Village, okouzlující přímořskou zahradní oázu, kterou zdobí klikaté cesty a majestátní palmy. Vstupte do říše elegantní sofistikovanosti, odpočiňte si v hotelu na hedvábně měkkém, čistě bílém písku a nechte naplnit vaše smysly teplem Karibiku. Můžete si vybrat z 11 specializovaných restaurací, 7 barů, největšího bazénu ve východním Karibiku, vodních sportů, tenisu, fitness centra a exkluzivního Red Lane® Spa. Užijte si svou vlastní nejromantičtější dovolenou v životě!

 

Program zájezdu

1. den

Máme za sebou první listopadový týden - sychravo, zima a lezavé vlhko nám úsměv na tváři vskutku nekouzlí. S nostalgií vzpomínáme na krásné letní dny a hledíme na zamračenou oblohu. Nebo snad nikoliv? Ano, je zamlžený listopadový den, ale my se usmíváme. My se těšíme! My vyrážíme na báječnou cestu do oblasti Karibiku. Letíme z pražského letiště Václava Havla a letíme stylově! Nastupujeme do našeho speciálně upraveného leteckého speciálu, usedáme do našich oblíbených komfortních sedaček a již se nemůžeme dočkat první destinace - kouzelného ostrova Svatá Lucie. Netřeba však předbíhat, čeká nás pohodlný let s dokonalým servisem, skvělým jídlem a ochotným personálem. Tak tedy "na zdraví a hezký let". Přelétávání několika časových pásem nám posouvá hodinky stále vzad, a proto přistáváme v Karibiku již v odpoledních hodinách. Vítá nás sluncem zalitý hornatý ostrov Svatá Lucie, který omývají nejteplejší vody karibské oblasti. Po transferu z letiště Hewanorra na nás čeká elegantní plážový hotel. Tyrkysové moře, exotická písečná pláž a nádherný výhled na záliv nás příjemně naladí na „karibský rytmus“.

2. den

Dnes máme celý volný den. Vydáme se na pláž anebo si dopřejeme seznámení s okolím našeho krásného hotelu? Večer nás čeká pravá karibská večeře na uvítanou na naší vysněné cestě. Vychutnáme si nejčerstvější možné dary moře i báječné koktejly, které ke Karibiku patří stejně neodmyslitelně jako průzračné moře a pohodová atmosféra tohoto zemského ráje.

3. den
Snídaně na terase nad pláží. A co dál? Můžete samozřejmě strávit dokonalý karibský den na naší běloskvoucí pláži, nebo s námi vyrazit na celodenní dobrodružné poznávání sopečného ostrova.

CELODENNÍ VÝLET: RUM, ČOKOLÁDA, SOPKY A KATAMARÁN (s obědem)

Svatá Lucie nám otevírá svou náruč a my z ní dnes vybereme opravdu zajímavé kousky. Nasedáme do autobusů přímo v našem hotelu a vyrážíme směr jih. Naše poznávání započneme stylově návštěvou destilérky St. Lucia Distillers, kde se vyrábí světoznámý rum, dozvíme se vše o historii a procesu výroby rumu, ochutnáme různé druhy a uvidíte i ruční výrobu nábytku z tropického dřeva. Naše destilérka se nachází v úchvatném údolí Roseau, obklopeném zelenými horami a nekonečnými plantážemi kakaa. Pokračujeme do Diamond Falls Botanical Gardens & Mineral Baths, s procházkou po šesti akrech nádherné zahrady plné tropických květin, ptáků a hmyzu. Budeme obdivovat barevný vodopád, který je zbarven minerály z nedalekých sirných pramenů, uvolníme se v teplých léčivých vodách minerálních lázní, které byly postaveny pro francouzského krále Ludvíka XVI. již v 18. století. Zahrada je součástí historického panství Soufrière, které patřilo k nejstarším a nejslavnějším na ostrově. Rum, příroda, lázně - chtělo by to něco sladkého! Kakaové plantáže jsou všude kolem nás a tak by byl hřích neochutnat čokoládu. Čeká nás sladká lahůdka v Hotel Chocolat. Na začátek trocha informací o historii a kultuře kakaa a čokolády, poté ochutnávka čerstvé dužiny z kakaového lusku (mňam) a pak už upražit a ochutnat vlastní tabulku čokolády z organické kakaové farmy Rabot Estate, která je součástí světového dědictví UNESCO. Den nám krásně ubíhá a je ten pravý čas na oběd s dokonalými kulisami. Vyrážíme na oběd do Ladera Resort, kde si vychutnáme romantickou atmosféru a úchvatný výhled na sopečné Pitony a Karibské moře. Náš oběd na sopce, 1 000 stop nad mořem, v restauraci Dasheene, která servíruje autentickou karibskou kuchyni z čerstvých a místních ingrediencí, bude vskutku delikátním bodem našeho programu. Po obědě ještě šálek kávy a pak už nás čeká vítaná změna dopravního prostředku.
Nasedáme na náš privátní katamarán a za zvuků karibské hudby se vydáváme na plavbu zpět do našeho hotelu. Bar je dobře zásobený, nálada je výborná a tak tedy HOORAY domů!

CENA VÝLETU: 5.480,- Kč za osobu

4. den
Včerejší celodenní putování po Svaté Lucii bylo parádní, zážitků máme nespočet a tak si dnes opět užijeme pevnou půdu pod nohama namísto houpání katamaránu. Ačkoliv, dá se vůbec mluvit o pevné půdě, stojíme-li na naší dokonalé pláži? Celý den je dnes rezervován odpočinku, pohodě, osvěžujícím drinkům a skvělému jídlu. Život je krásný a my si ho umíme užít!

5. den
Patronka ostrova, svatá Lucie ze Syrakus, podle které byla "Země leguánů Iouanalao" pojmenována, nám pomyslně žehná na cestu a my se již těšíme na další zastávku naší karibské cesty. Pohodlně se nasnídáme a odjíždíme na naše známé letiště. Čeká nás šok, ovšem v pozitivním slova smyslu. Pouhé tři a půl hodinky letu a přivítá nás pulzující Miami. Krátkou cestu z letiště prohřátou odpoledním sluncem ani nezaregistrujeme a už obdivujeme skvělou polohu našeho hotelu z řetězce Marriott.

6. den
Snídaně v našem hotelu byla báječná a my se teď musíme rozhodnout, jak dnešní den strávíme. Miami toho nabízí opravdu hodně! Zláká nás promenáda vinoucí se kolem slavné pláže před naším hotelem v délce několika kilometrů? Vyrazíme nakupovat do monumentálních nákupních center? Nebo raději vyrazíme do přírody? Lákadel je více než dost a je to opravdu jen na nás. Ale národní park Everglades zřejmě zvolí většina z nás!

CELODENNÍ VÝLET: ZA ALIGÁTORY DO REZERVACE EVERGLADES (s obědem)
Slabá hodinka jízdy z hotelu a jsme tam! Rezervace Everglades a s ní podmanivé kouzlo divoké přírody. Svět neskutečně vzdálený od rušných ulic floridské megapole. Rezervace Everglades vás uchvátí svou rozmanitostí a krásou, čekají nás mangrovové močály, travnaté pláně, borovicové lesy, slané bažiny i sladkovodní jezera. Národní park, do kterého se vydáme, je jediným místem na světě, kde můžete vidět společně žít americké aligátory a krokodýly.
Krok za krokem se pustíme po dřevěném chodníčku do unikátního ekosystému utajených jezírek a mělkých říček s aligátory, kteří lenoší na březích nebo plavou v mělkých vodách. S trochou štěstí uvidíme i některé z dalších obyvatel Everglades, jako jsou floridští panteři, kapustňáci, želvy, bobři, vydry, hadi a dokonce i delfíni. Everglades je také rájem pro milovníky ptáků, kteří zde mohou spatřit více než 350 druhů, včetně pelikánů, volavek, ibisů, čápů, orlů, sokolů a mnoha dalších. Nenáročnou procházku zakončíme na nedaleké farmě aligátorů. V jejím chovu uvidíme centimetrová mrňata i půltunové obry.
A pak už nás čeká nejzábavnější část našeho výletu. Nasedáme na palubu vznášedla a vydáváme se nepřehlednými úzkými kanály za těmito vrcholnými predátory přímo do nitra rezervace. Na palubě tohoto rychlého plavidla se budete proplétat mezi hustými porosty mangrovů, trávy a leknínů. Uvidíme aligátory i další zvířata zblízka a v jejich přirozeném prostředí a díky jízdě na vznášedle si užijeme fascinující výhledy na rezervaci a vychutnáme si její atmosféru skutečně plnými doušky. Čeká nás opravdu vzrušující a nezapomenutelný zážitek! Good luck! Vzrušující jízda je u konce. Plní dojmů nasedáme do našich autobusů a vyrážíme na chutný oběd v některé z přímořských restaurací. Odpoledne máme stále před sebou a je jen na nás, zda zvolíme relax či koupání. Ideální volbou bude zřejmě kombinace obojího…
CENA VÝLETU: 5.350,- Kč za osobu

7. den
Aligátoři, vznášedla a možná i panter. Včerejšek nás nadchl a dnes si dáme od přírodních krás trochu odpočinek. Ačkoliv není Biscayne Bay vlastně také krásný? Vyberete si spíše individuální poznávání Miami, nebo raději s perfektním průvodcem vyrazíte obhlédnout milionářská sídla i autentickou čtvrť Little Havana?

POLODENNÍ VÝLET: LUXUSNÍ I KARIBSKÉ MIAMI

Jakou nálepkou nejlépe charakterizovat slunnou metropoli u břehů Atlantiku? Je městem pláží a sexu? Elektrizujícím centrem restaurací, kaváren, barů, zářících neonů a noční zábavy? Dobrou adresou vybrané elity národa?
Názor si dnes uděláte sami a začneme právě na těch nejlepších adresách! Na palubě lodi, kterou máme jen pro sebe. Místo? Záliv Biscayne. Čtvrtě prominentů jsou na dosah, majestátní jachty se pohupují u mol obřích rezidencí ostrova Star. Letní sídlo zde míval král gumárenského průmyslu Harvey Firestone nebo třeba prezident Richard Nixon. A dnes? Průměrné 24° C v roce učarovali třeba Glorii Estefan, Jennifer Lopez, Mattu Damonovi. Přidejme Cher a LeBrona Jamese. Ne, ne, zdaleka nejsme u konce… Není to pravda zadarmo. Domy zde začínají na 30 milionech. Ano, dolarů. Naše plavba je skutečně dechberoucí, jen včerejší přírodní unikáty vystřídaly pohledy na opulentní chrámy moderní doby.
Miami však nejsou jen pláže, galerie, hotely a domy boháčů. Je také všudypřítomnou esencí hispánského živlu, jenž prorůstá celým městem. Je slyšet v ulicích, obchodech, na pumpách, cítit v restauracích – člověk se musí štípnout, aby to pochopil. Byla by škoda tuhle esenci neochutnat a tak zajíždíme do čtvrtě Little Havana. Její kouzlo generuje ospalá atmosféra klábosících starců s doutníky v ústech, výtečná karibská kuchyně i pouliční bitvy v dominu... Náš výlet pomalu končí a mnohé z nás jistě napadne, že odpověď na úvodní otázku našeho výletu není vlastně vůbec jednoznačná. Jednoduché bude naopak rozhodnutí, zda vás autobus vysadí u jednoho z největších nákupních center a vydáte se do hotelu později taxíkem, či zda pojedete naším autobusem až na hotel.

CENA VÝLETU: 5.920,- Kč za osobu

8. den

Spojené státy mají své kouzlo, návštěva Miami i Everglades to jen potvrdila a je čas vydat se dál. Ráno opět v pohodě stíháme kvalitní snídani a v poledne odlétáme vstříc dalšímu z karibských rájů. Originální název v tomto případě značí i originální zážitky a Turks & Caicos má rozhodně co nabídnout. Zapadlý a ne zcela všeobecně známý kout britských zámořských teritorií splňuje ony představy, jenž nám při pojmu Karibik obvykle vyvstanou. Dlouhé písečné pláže, kokosové palmy ve vlahém větru a tyrkysové vlny vyhřátého oceánu najdeme na všech devíti obydlených ostrovech i na četných opuštěných ostrůvcích. Po pouhé hodince a půl v našem komfortním letadle nás napadne jediné: tropický ráj to na pohled!

9. den

Sváteční den a my si na našem parádním hotelu můžeme jen pomyslet: díkybohu! Užíváme si opět all inclusive, dobroty v pevné i tekuté podobě nám vylepšují den a do hlavy se nám vkrádá myšlenka, že takhle nějak ráj prostě vypadá. Na jedné z nejkrásnějších pláží v Karibiku i na světě, plyne čas v ideálním tempu. Tak tedy plavky, ručník, opalovací krém, dobrou knihu, šnorchl a "na zdraví".

10. den
Vydáte se s námi dnes na Velký ptačí ostrov a trochu si "protáhnete svaly", nebo je raději dokonale prohřejete na pláži u hotelu? Obě možnosti jsou lákavé, že?

CELODENNÍ VÝLET: LEGUÁNI KARIBSKÉHO RÁJE, PRIVÁTNÍ KATAMARÁN A IKONICKÝ RUM (s obědem)

Ráno se sejdeme u katamaránu a vyrážíme na tříhodinovou projížďku po tyrkysových vlnách Karibiku. Řeklo by se: další karibská plavba. Ale to moře kolem! Je to zde vskutku mimořádné! Po právu jsou zdejší pláže řazeny mezi nejexkluzivnější lokality světa. Zastávka na šnorchlování nám odhalí nádherné barvy podvodního života. A další zajímavé vylodění nás čeká hned opodál: Little Water Cay s pravěkými ještěry na pláži. Leguán východobahamský patří mezi kriticky ohrožené druhy, zde na pláži půlmetrových až metrových kousků snad uvidíme dost. Krásné fotky přibývají kosmickou rychlostí a my obdivujeme tu nádheru lemující ostrovy Caicos Cays. Po návratu do hotelu se převlékneme z plavek do suchého oblečení, zaskočíme na hotelový oběd, a pak už nasedáme do mikrobusu a projíždíme tento tropický ráj. Vily si zde mohou dovolit jen ti nejsolventnější. Mezi rezidencemi vyniká opulentní vila zpěváka Princeho, kdyby nás zrovna v kapse svrbělo 12 miliónů dolarů, může být naše! Nebo už ji někdo koupil? Odpolední slunce dokresluje atmosféru karibského ráje a my náš dnešní okruh po ostrově zakončíme v ikonickém baru Da Conch Shack s ochutnávkou pravého ostrovního rumu!
CENA VÝLETU: 7.740,- Kč za osobu

11. den
Po snídani se už tradičně nechce s divukrásným místem loučit. Nějaké tesknění ale skutečně není na místě! Že již to lepší být nemůže? Odpověď je samozřejmě věcí názoru každého z nás, avšak jedno je jisté - další destinace nás nadchne neméně - odlétáme na Antiguu! Po necelých dvou hodinách letu přistáváme a vidíme, že zde matka Příroda s krásou opět nešetřila. Exkluzivní plážový ráj, snad nejkrásnější mořské pobřeží celého Karibského moře, to je Antigua. Členité mysy a zátoky a nádherné pláže s bělostným pískem, a že jich je na Antigue vskutku hodně, údajně na každý den v roce jedna. 365 důvodů k příjemnému lenošení! Houpací síť mezi dvěma palmami, barevné dřevěné domečky, čokoládové mulatky, chlazený kokos s barevným brčkem. Rej karnevalu, vyhlášený jachtařský týden, rumový festival. Karibik ve své nejlepší podobě!

12. den
Karibská bezstarostnost, ono pověstné „no problem“, úsměv a živočišný temperament! Britské koloniální dědictví i prosperující současnost. Grilované langusty, šťavnatá manga a excelentní rum. Chráněné zátočiny, barvitý korálový útes. Vysoká kvalita služeb, radost z každodenního života, to vše sem přitahuje nejen věhlasné celebrity. Kolik již jen párů volilo pro svoji romantickou svatbu některou z kouzelných pláží Antiguy a člověk nemusí být zrovna Eric Clapton, Richard Branson či Giorgio Armani, aby se tu chtěl usadit natrvalo či alespoň zůstat na dlouhý prázdninový pobyt. Není potřeba mít zrovna věhlasné světové jméno, aby byl člověk VIP, zvláště ne zde, na úslužné a hravé Antigue. Antigua je bezpochyby jedním z nejatraktivnějších ostrůvků Karibiku. Ostrov malý svojí rozlohou, ale velký dojmem, který ve svých návštěvnících zanechává. Vždyť kolik cestovatelů si už na letišti plánuje, že se sem opět brzy vrátí. Sem, do bezstarostného a prosluněného ráje, kde nejčastějším slůvkem je ono karibsky proslavené: no problem! Sklenka rumu, houpací síť a bosé nohy v písku. Dnešek je zkrátka ve znamení relaxu a třeba si dáme i masáž či jinou proceduru ve vyhlášeném RED LANE® SPA.

13. den
Antiguánská pohostinnost je příkladná, žádná chybička na obzoru a nás čeká další rajský den. Lenošení na pláži se neomrzí, ale nepoznat Antiguu trochu blíže by byla škoda. Nemyslíte?

CELODENNÍ VÝLET: KATAMARÁNEM ZA NEDOTČENOU PŘÍRODNÍ KRÁSOU VELKÉHO PTAČÍHO OSTROVA (s obědem)

Náš dnešní výlet začíná malebnou projížďkou bujnou tropickou krajinou, poté nasedneme na naši privátní loď a vydáme se z pevniny na Great Bird Island, 20akrový ostrůvek plný okouzlující přírody a ekologické rozmanitosti. Blížíme se k břehům ostrova, uchvátí nás křišťálově čisté tyrkysové vody a neuvěřitelně svěží zeleň. Vydáváme se hlouběji do nitra ostrova a ocitáme se obklopeni hustým lesem překypujícím životem. Podaří se nám zahlédnout endemického antiguánského hada Antiguan Racer Snake? Tento, jen asi 20 cm dlouhý, nejedovatý a zcela neškodný had, je jedním z nejvzácnějších na celé planetě. Čeká nás pozoruhodná rozmanitost druhů ptáků, včetně tropika červenozobého, pelikána hnědého a fregaty, vznášející se nad korunami stromů. Vydáme se i na místní vrchol, abychom si užili úchvatné výhledy na odlehlé ostrovy a třeba budeme mít štěstí a spatříme první migrující velryby či mořské želvy. Teď už ale zpátky na loď, čeká nás šnorchlování a na závěr pravý karibský oběd: kreolské kuře a pochopitelně bohatá nabídka absolutně čerstvých mořských plodů. Dobré pivo Wadadli či rum? Pomalu se vracíme do našeho hotelu, cestou si dáme ještě nějaké to šnorchlování či koupání a těšíme se na naši pláž. Antigua si nás získala a krásy tohoto mimořádného ostrova nám zůstanou v paměti navždy.
CENA VÝLETU: 5.210,- Kč za osobu

14. den
Hotel je nádherný, moře kolem prvotřídní, šnorchlování je možné hned u našeho resortu. Skvělé restaurace a ochotný personál připravený nás dokonale rozmazlit. Co víc si přát? Pobyt si můžeme zpestřit výletem na moře za rybolovem, šnorchlováním či nějakým vodním sportem. Nebo si zkrátka jen užijeme dokonalou pláž? Ať už se rozhodnete jakkoliv, nezapomeňte se včas zušlechtit. Naše cesta karibskými ráji se chýlí ke konci a je tak čas na rozlučkovou gala večeři. Přátelská atmosféra, perfektní gastronomie, mnoho nových přátel a přesto se vkrádá myšlenka na návrat domů. Poznali jsme krásná místa, zažili mnohé, zkrátka stálo to za to!

15. den
Nastal den rozloučení. Vše krásné jednou končí... Ostatně i Eva s Adamem museli z ráje odejít. Naše cesta byla ale super! Odletu je nám líto, nemrzí nás ale. Jak jinak bychom poznali, že jsme byli v ráji, pokud bychom neměli srovnání? Na rozdíl od biblického páru si ale můžeme říci: brzy se vrátíme! Už aby to bylo!

16. den
V ranních hodinách přistáváme na Letišti Václava Havla v Praze - Ruzyni a napadá nás jediné: na shledanou příště!

Termín zájezdu

9. 11. 2024 - 24. 11. 2024

Cenové podmínky

CENÍK ZÁJEZDU NAPŘÍČ LUXUSNÍM KARIBIKEM SOUKROMÝM LETADLEM *****

 • cena zájezdu na osobu v dvoulůžkovém pokoji = 549.000 Kč
 • příplatek za jednolůžkový pokoj = 128.700 Kč

 

CENA zájezdu NAPŘÍČ LUXUSNÍM KARIBIKEM SOUKROMÝM LETADLEM ***** zahrnuje:

 • privátní let Praha - Svatá Lucie – USA Miami – Turks & Caicos – Antigua – Praha letounem Boeing 737-800 spol. Smartwings v komfort konfiguraci pro max. 64 cestujících v komfortních sedačkách
 • letištní, parkovací, palivové a bezpečnostní poplatky
 • kvalitní a bohaté občerstvení / catering na palubě letadla včetně značkových nealko a alko nápojů v neomezeném množství ve standardu „Business class
 • přepravu 30 kg zavazadla a příručních zavazadel dle potřeby, včetně možnosti přepravy golfového bagu nad rámec hmotnostního limitu
 • 4x ubytování s programem all inclusive 5* plážovém hotelu SANDALS GRANDE ST. LUCIAN SPA & BEACH ALL INCLUSIVE RESORT ***** - Svatá Lucie
 • 3x ubytování se snídaní v 5* hotelu W SOUTH BEACH HOTEL MIAMI ***** by Marriott - USA, Miami
 • 3x ubytování s programem all inclusive v 5* resortu BEACHES TURKS & CAICOS ALL INCLUSIVE RESORT ***** - Turks & Caicos
 • 4x ubytování s programem all inclusive 5* plážovém resortu SANDALS GRANDE ANTIGUA ALL INCLUSIVE RESORT & SPA ***** - Antigua
 • všechny transfery letiště – hotel – letiště
 • cestovní pojištění s pojištěním léčebných výloh v zahraničí, úrazovým pojištěním (bez pojištění storna zájezdu)
 • připojištění léčebných výloh v zahraničí i pro případ onemocnění na Covid-19
 • informační / asistenční služby 3 českých zástupců / průvodců CK ESO travel během zájezdu
 • zákonné pojištění ESO travel a.s. proti úpadku
 • místní daně a poplatky

CENA zájezdu nezahrnuje:

 • příplatek za pojištění storna zájezdu - 29.990,- Kč
 • příplatky za ubytování v jiné kategorii pokojů - na vyžádání
 • příplatky za fakultativní výlety či golf

PLATEBNÍ PODMÍNKY zájezdu

 • 30% záloha při objednávce zájezdu, doplatek do 60 dní před odletem na zájezd

STORNO PODMÍNKY zájezdu

 • při stornu zájezdu / osoby v období více než 60 dní před odletem se účtuje 30% storno poplatek
 • při stornu zájezdu / osoby v období 59 až 30 dní před odletem se účtuje 80% storno poplatek
 • při stornu zájezdu / osoby v období 29 a méně dní před odletem se účtuje 100% storno poplatek
 • změna jména cestujícího do 72 hodin před odletem je možná ZDARMA, později není možná

Důležité informace

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ PŘED CESTOU (podle údajů platných k 1.1.2024):

 • podmínkou pro nástup na tento zájezd je splnění požadavků na vstup do jednotlivých zemí dle aktuálně platných podmínek stanovených v ČR a jednotlivých cílových destinacích
 • podmínkou pro vstup na území USA je platné povolení ESTA nebo americké vízum. Vyřízení žádosti o povolení ESTA zajistí ESO travel
 • tento zájezd je obecně vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí, více informací na vyžádání
 • cena zájezdu je konečná a nevztahují se na ni žádné slevy ani bonusy z věrnostních programů
 • cestovní kancelář ESO travel a.s. si vyhrazuje právo zrušit tento zájezd, jestliže do dne 9.8.2024 (to jest 90 dní před odletem) není dosaženo min. počet účastníků zájezdu = 50 osob. V takovém případě obratem vrátí uhrazenou zálohu všem přihlášeným osobám
 • kontaktními osobami za cestovní kancelář ESO travel jsou Tomáš Růžička (tel.: +420 724 589 270), Radka Pompe (tel.: +420 739 592 837) a Tomáš Cikán (tel.: +420 603 410 221)

 

Vážení klienti,
pokud vás tato fascinující dovolená oslovila, neváhejte prosím a zavolejte nám či napište co nejdříve, a to prosím i v případě nezávazného zájmu, neboť kapacita letadla je omezena pouze a jenom na 64 sedaček a byla by obrovská škoda, pokud byste o tuto exkluzivní dovolenou v tropických rájích přišli. Na váš telefonát či email se těší

Radka Pompe
vedoucí VIP oddělení
+420 739 592 837
radka.pompe@esotravel.cz

Tomáš Růžička
manažer projektu
+420 724 589 270
tomas.ruzicka@esotravel.cz

Tomáš Cikán
ředitel CK ESO travel
+420 603 410 221
tomas.cikan@esotravel.cz

 

unknownUnknown ,
Nezávazně poptat