Indický oceán soukromým letadlem 2023

Mauricius – Réunion - Seychely – Maledivy

Podzimní pohádka na plážích Indického oceánu

soukromé letadlo Boeing 737 v luxusní konfiguraci ● nový program ● nové hotely ● nové výlety ● pouze 64 klientů ● All Inclusive servis bez kompromisů na palubě ● žádné přestupy ● luxusní hotely
dokonalé pláže ● žádná víza ● čeští průvodci ● unikátní golfová hřiště

Úžasná dovolená ve čtyřech úžasných destinacích

V termínu od 3. do 18. listopadu 2023, v době sychravého podzimu, se s námi můžete vydat do luxusní exotiky a užít si báječnou dovolenou. Lety do všech destinací absolvujeme v našem privátním Boeingu 737 v komfortní konfiguraci. Standardní uspořádání letadla pro 189 pasažérů je změněno k nepoznání a na palubě našeho speciálu tak na vás čeká 64 pohodlných sedaček uspořádaných do dvojic s rozestupy 110 cm od sedačky před vámi. Po celou dobu všech letů vám bude k dispozici profesionální personál, který uspokojí veškerá vaše přání. Samozřejmostí je neomezený servis značkových alkoholických i nealko nápojů, teplá jídla a dostatek snacků. Veškerý servis na palubě v kvalitě business třídy.

 

Dokonalý podzimní relax na nejhezčích plážích Indického oceánu

 • Bezkonkurenční destinace té nejvyšší kvality v Indickém oceánu
 • Bez víz, bez stresu, bez davů, s ideálním počasím, pohodlně a bezpečně s dokonalým servisem od CK ESO travel
 • S možností golfové hry na krásných hřištích, samozřejmě s rezervacemi přímo od CK
 • S absolutně bezpečnou a komfortní leteckou dopravou vlastním letadlem. Náš privátní Boeing 737 v komfortní konfiguraci vám nabídne během letů nekompromisní servis. Letíme bez přestupů přímo z Prahy.
 • Ubytování je zajištěno výhradně v ověřených, kvalitních 5* hotelech předních mezinárodních řetězců. Na Mauriciu a Maledivách se servisem all inclusive.
 • S dokonalým počasím! Vraťte se s námi do nádherných letních dnů u tyrkysového moře na úžasných bílých písečných plážích.

Férové rezervační podmínky

 • Záloha pouze 20% při podpisu smlouvy o zájezdu
 • Cena zájezdu je konečná, obsahuje i cestovní pojištění včetně krytí nákladů s případným onemocněním Covid-19 v zahraničí. Za příplatek je možné sjednat připojištění storna zájezdu do výše 100% a to bez spoluúčasti klienta.
   

Kvalitní a ověřené hotely kategorie 5*

Mauritius: luxusní!

CONSTANCE BELLE MARE PLAGE *****

https://www.constancehotels.com/en/hotels-resorts/mauritius/belle-mare-plage/

Pětihvězdičkový hotel Belle Mare Plage patří k výjimečným hotelům luxusního řetězce Constance. Leží na východním pobřeží ostrova Mauricius a lemuje jej více jak dva kilometry dlouhá pláž s bílým pískem. Nejhezčí pláž ostrova Belle Mare nabízí jedno z nejlepších koupání na východním pobřeží ostrova. Tento dokonalý hotel v úžasném prostředí vám nabídne kombinaci tradičního mauricijského stylu se současným designem. Celý hotelový komplex obklopuje všudypřítomná exotická zahrada a pro milovníky kvalitní gastronomie je připraveno skvostné jídlo v sedmi restauracích, které jsou zdejší pýchou a připravují místní delikatesy od mistrů mauricijské kuchyně. V resortu můžete vyzkoušet širokou nabídku aktivit v podobě tenisu, minigolfu či vodních sportů. Pro milovníky golfu máme skvělou zprávu! Přímo v areálu resortu se nacházejí dvě (!) 18 jamková  hřiště "Legends" a "Links" s parametry pro pořádání turnajů světové úrovně.
Hotel Belle Mare Plage, stejně jako všechny hotely řetězce Constance, kladou důraz na individuální přístup ke klientům a vás tak čeká dokonalá dovolená od luxusního ubytování, přes komfort služeb a kulinářské zážitky až po sportovní i relaxační vyžití.

Réunion: nezapomenutelný!

LUX SAINT GILLES RESORT *****

https://www.luxresorts.com/fr/reunion/hotel/luxsaintgilles

Život je sladký v LUX* Saint Gilles, jediném pětihvězdičkovém resortu na ostrově Réunion. Dokonale zelený ostrov je připraven na poznávání a resort LUX* Saint Gilles je perfektní základnou pro zážitek známý jako „l’île intensive“ – intenzivní a divoký ostrov. Zastrčený pod stromy filao na pláži s výhledem na L'Hermitage, nejkrásnější lagunu na ostrově, se rychle stane vaším tropickým domovem v koloniálním stylu. Čeká na vás dokonalý servis, vysoká gastronomie, fantastická poloha a zkrátka vše, co očekáváte od dokonalé dovolené na Réunionu.
LUX* Saint Gilles se nachází na krásné pláži s výhledem na lagunu L'Ermitage a je krásným a dokonalým úkrytem. Koloniální architektura s bardeau střechami, krajkovými hranicemi a verandami je ódou na pulzující kreolskou kulturu ostrova. Sopečný ostrov je obklopen velmi malým útesem, díky čemuž je laguna l’Ermitage u našeho hotelu vyhledávaným přírodním koupalištěm. Laguna je natolik krásná a unikátní, že je vyhlášena chráněnou mořskou rezervací. Na této straně ostrova není žádná část dne tak úžasná  jako zlatá hodina, kdy slunce klesá pod obzor a LUX* Saint Gilles, jako jediný pětihvězdičkový hotel na pláži, vám nabízí sedačku v první řadě.

Seychely: exkluzivní!

CONSTANCE LEMURIA RESORT *****

https://www.constancehotels.com/en/hotels-resorts/seychelles/lemuria/


Pětihvězdičkový hotel Constance Lémuria na seychelském ostrově Praslin je luxusní oázou klidu a pohodlí. Užijte si tři fantastické pláže, jediné 18jamkové golfové hřiště na Seychelách, 5 gurmánských restaurací a absolutně špičkový servis. Tento hotel je vyhlášený pro své komfortní ubytování v unikátním stylu, který je kombinací afrického temperamentu a koloniální elegance. Váš hotelový ráj na ostrově Praslin je obklopen  nádhernou přírodou a scenériemi. Přímo u hotelu se nachází pláž Anse Georgette, jedna z nejkrásnějších pláží celých Seychel. Díky své jedinečné poloze je Lemuria téměř jediným resortem s dokonalými západy slunce. Nezapomněli jsme samozřejmě ani na golfisty, na které čeká jediné 18 jamkové hřiště na Seychelách. Toto nádherné hřiště, které je snem mnoha golfistů z celého světa si můžete užít přímo v areálu našeho hotelu.
Constance Lemuria je ideální pro všechny, co milují luxus, eleganci a touží po tropické dovolené ve velkém stylu. Pokud vás láká i trochu aktivnější pojetí dovolené, můžete si užít nespočet vodních sportů či potápění nebo šnorchlování.

Maledivy: unikátní!

CONSTANCE MOOFUSHI RESORT *****

https://www.constancehotels.com/en/hotels-resorts/maldives/moofushi/

Constance Moofushi nabízí dokonalý klid, pohodlí a luxus v samotném srdci tyrkysově modré laguny. Užijte si ničím nerušený relax v oáze božského klidu a vynikajících služeb. Constance Moofushi resort leží na malebném ostrůvku v jižní oblasti atolu Ari . Lokalita je pro svůj podmořský svět oblíbená jako jedno z nejlepších míst k potápění a šnorchlování na Maledivách. Náš resort na ostrově Moofushi je skvělou volbou pro milovníky potápění, gurmány a milovníky luxusní dovolené. Tento maledivský skvost nabízí vše, co od tropického ráje očekáváte. Čekají vás nádherné bílé pláže, ty nejkrásnější modré odstíny oceánu a hlavně – unikátní podmořský svět. Vyzujte si boty a užijte si celý pobyt "na boso". Ostrov nabízí mnoho restaurací a ať už se rozhodnete pro restauraci Manta s mezinárodní kuchyní formou bufetu, plážovou à la carte restauraci Alizee s grilovanými specialitami nebo jakýkoliv bar, vždy vás čeká skvělé jídlo a také originální osvěžující koktejly. Dalším lákadlem Moofushi je wellness centrum Uspa by Constance s nabídkou relaxačních masáží, fitness centrum, lekce jógy a mnoho dalšího vyžití. Zahrajete si plážový volejbal nebo si zdarma zapůjčíte vybavení pro šnorchlování, kajak, paddle board, katamarán a jiné příslušenství pro vodní aktivity?
Ať už se rozhodnete jakkoliv, Constance Moofushi vás určitě nezklame.

 

Program zájezdu

1. den

Máme za sebou třetí listopadový den - sychravo, zima a lezavé vlhko nám úsměv na tváři vskutku nekouzlí. S nostalgií vzpomínáme na krásné letní dny a hledíme na zamračenou oblohu. Nebo snad nikoliv? Ano, je zamlžený listopadový den, ale my se usmíváme. My se těšíme! My vyrážíme na báječnou cestu do oblasti Indického oceánu. Letíme z pražského letiště Václava Havla a letíme stylově! Nastupujeme do našeho speciálně upraveného leteckého speciálu, usedáme do našich oblíbených komfortních sedaček a již se nemůžeme dočkat první destinace - kouzelného ostrova Mauricius. Netřeba však předbíhat, čeká nás pohodlný let s dokonalým servisem, skvělým jídlem a ochotným personálem. Tak tedy "na zdraví a hezký let".

2. den

Příjemně rozespalí jsme si ani nevšimli, že za okénky našeho soukromého letadla se již rozednilo. Na blankytně modré obloze září žhavé slunce a my hledíme nedočkavě do dáli. V nekonečné záplavě modře se vynořují vytoužené obrysy pobřeží. Ostrov zelený tak, jak to umí vykouzlit pouze divotvorná tropická příroda. A ta zde na Mauriciu odvedla skvělou práci. Za zvuků místní tradiční hudby si vychutnáváme originální welcome drink i pohled na místní tanečnice a nasáváme tu pravou mauricijskou atmosféru. Z letiště jedeme na pobřeží, kde má moře z celého ostrova vůbec tu nejkrásnější barvu. Dobře to kdysi vystihnul jeden známý filatelista, když tvrdil, že mauricijská modř nemá ve světě obdoby. A skutečně, o jeho velké pravdě se přesvědčíme hned po úvodním drinku a seznamovací koupeli ve vlnách vlahého Indického oceánu. Čekají nás dva týdny na čtyřech fantastických ostrovech v pohodlí těch nejlepších hotelů. Bude záviset už jen na nás samotných, zda si pláže a zákoutí luxusních resortů zpestříme výletem na moře či do zajímavého okolí. Anebo dáte přednost golfovým holím na hřišti přímo v areálech hotelů?

3. den - 5. den
Řekne-li se Mauricius, dodávat slovo luxus je vlastně zbytečné. Vysoká kvalita našeho hotelu láká k lenošení na pláži. Jistě si ale najdeme i čas na další zpestření, která ostrov nabízí.

POLODENNÍ VÝLET: 85 DRUHŮ PALEM, IKONICKÁ USEDLOST A HLAVNÍ MĚSTO PORT LOUIS (s obědem)
Po skvělé snídani v našem hotelu se vydáváme do Mauricijské národní botanické zahrady. Botanická zahrada byla původně otevřena jako soukromá zahrada francouzským guvernérem Mauricia před téměř 300 lety. Zahrada se rozprostírá na nekonečných hektarech půdy a projít ji celou vám může trvat i déle než týden. Osazeno je zde více než 650 odrůd rostlin, mezi nimiž jsou slavné baobaby, Palmier Bouteille, nepřekonatelné obří lekníny Viktorie královské, desítky léčivých rostlin, velká zahrada s kořením a mnoho dalších. Jednou z hlavních atrakcí botanické zahrady je 85 různých druhů palem přivezených z různých koutů světa. My však dnes nemáme v plánu jen tuto úchvatnou zahradu a tak se vydáváme dál. Čeká nás Château de Labourdonnais - jeden z klenotů mauricijského národního dědictví. Unikátní směska historie, flóry, gastronomie a místního stylu života. V prostředí ikonického a unikátního Château de Labourdonnais s jeho francouzským kouzlem si vychutnáme skvělý oběd včetně degustace místních džusů a rumu. V zahradách panství můžeme dokonce zahlédnout želvy Aldabra, jak si užívají svého „královského života“. Před návratem do našeho hotelu se ještě zastavíme v hlavním městě Mauricia – Port Louis, domově slavného „Modrého Mauricia“. Podíváme se do centra města a neopomeneme navštívit hlavní městskou tržnici. A potom už hurá do autobusu a zpět do našeho luxusního resortu.
CENA VÝLETU: 3.920,- Kč za osobu

CELODENNÍ VÝLET NA SOUKROMÝ OSTROV: VIP PLAVBA KATAMARÁNEM NA ÎLE DES DEUX COCOS (s all inclusive)
Ten, kdo řekl, že život je o cestě, ne o destinaci, pravděpodobně nevlastnil soukromý tropický ostrov. Vydejte se s námi na dokonalý ostrůvek Dvou kokosů, kde si díky nerušeným výhledům, unikátnímu zázemí a perfektnímu servisu užijete skvělý den bez ruchu civilizace. Obklopeni nádhernými přírodními scenériemi tropického ostrůvku si vychutnáme perfektně připravené maso, ryby, mořské plody či osvěžující koktejly a nekonečné šnorchlování na dokonalé pláži. Ostrov Île des Deux Cocos je krásným klenotem obklopeným tyrkysovým oceánem ležící nedaleko jihovýchodního pobřeží Mauricia. Na jih od tohoto ostrova se nám naskýtá dramatická podívaná na vlny oceánu neustále narážející na korálový útes v kontrastu s klidnými bílými písečnými plážemi mořské rezervace Blue Bay, jednoho z nejúžasnějších míst pro šnorchlování na Mauriciu.
Vydejte se s námi na výlet katamaránem na ostrov Île des Deux Cocos. Po dobré snídani v našem hotelu vyrazíme do přístaviště, odkud nás náš soukromý katamarán odveze scénickou plavbou na ostrov. Na místě nás čeká servis all inclusive, šnorchlování, koupání v absolutním soukromí a také bohatý výběr kvalitního jídla k obědu. Po obědě ještě využijeme všechny vymoženosti soukromého ostrova a vydáme se na palubě lodi zpět na náš hotel.
CENA VÝLETU: 6.750,- Kč za osobu

GOLF
Mauricius je mezi golfisty dnes již řazen do klasických destinací. Na ostrově se nachází devět 18-ti jamkových hřišť, z nichž řada získala různá ocenění. Hned dvě 18 jamková hřiště jsou přímo součástí našeho hotelového areálu.

THE LEGENDS & THE LINKS GOLF COURSE
Oblast Belle Mare je top golfovou lokalitou na Mauriciu. Nabízí hned dvě výjimečná osmnáctijamková hřiště – The Legends a The Links. The Legends Golf Course leží v místě původní jelení obory na východním pobřeží ostrova a pyšní se dokonalým povrchem, perfektním zázemím a servisem. Na hřišti, postaveném s ohledem na zachování přírodního prostředí, vás čekají fairwaye vedoucí lesem a řada vodních překážek. Nejhezčí jamka je zřejmě sedmnáctka s úžasným výhledem na mořskou zátoku. Toto hřiště má tu čest hostit každoročně turnaje Mauricius OPEN, jež je součástí jihoafrické PGA a Johnnie Walker Classic. Dvojče tohoto hřiště - The Links Golf Course - v kvalitě hry za prvním o nic nezaostává. Dominantou tohoto hřiště jsou široké fairwaye i dokonale kvalitní greeny.    

6. den
Ráno se ještě trochu lítostivě loučíme s pláží, ale naše myšlenky již utíkají směrem k dalšímu cíli naší cesty. Indický oceán nám dosud neukázal všechny své krásy. To, co nás čeká dnes po obědě, je věru exkluzivní. Exkluzivní, kouzelné, divoké, nedotčené. Réunion je stejně barevný a pestrý jako jeho přátelští obyvatelé. Tenhle tavící kotlík kultur, náboženství i skvělé kuchyně nám zkrátka učaruje. Necelý milion obyvatel tohoto ostrova je tak trochu jako duha - můžeme se těšit snad na všechny barvy pleti. Místní milí lidé se považují za kreoly a v krvi jim tak koluje špetka Evropy, teplo z Afriky a subtilnost z Asie. Stejně jako obyvatelé je neskutečně pestrá i zdejší příroda. Od korálových útesů můžete přejet do deštného pralesa anebo vyrazit obdivovat cirque, obrovské sopečné přírodní amfiteátry obklopené horami. Však se již brzy přesvědčíme na vlastní oči. Sotva jsme stihli využít služeb našich půvabných letušek a sympatických stevardů, pohovět si v našich komfortních sedačkách a již přistáváme. Vítá nás Reunion a my se již velmi těšíme na jeho objevování.

7. den - 8. den

Náš pobyt na Réunionu strávíme ve špičkovém resortu LUX St. Gilles a je jen na nás, jakou část času věnujeme nádherné pláži a jakou poznávání ostrova a jeho krás.

CELODENNÍ VÝLET: JE TO JEN MALÝ KRŮČEK PRO ČLOVĚKA... CHODILI JSME PO MĚSÍCI! (s obědem)
Známý citát Neila Armstronga nás dnes bude provázet minimálně celé dopoledne. Po kvalitní snídani si obouváme pevné boty a vyrážíme na jeden z nejhezčích výletů na Réunionu. Z hotelu se v pohodlném autobusu vydáme směrem na Saint-Pierre a po jediné místní silnici vedoucí přes ostrov dorazíme na vyhlídku La Plaine des Cafres. Naše cesta se mění v takřka lesní a za chvíli se před námi otevírá „Plaine des Sables‘, monumentální plocha vulkanických písků a my se skutečně cítíme, jako bychom byli na Měsíci. Užíváme si vskutku originální scenérii kolem nás a zanedlouho dorazíme do průsmyku Pas de Bellecombe’s  s dechberoucí vyhlídkou na magickou krásu celé kaldery „Piton de la Fournaise“. Ti odvážnější budou moci dojít po tzv. „zkroucené“ lávě, k prvnímu malému kráteru a přirozenému přelivu samotné sopky, jejíž název lze do češtiny přeložit jako "vrchol pece".
Dost bylo šedohnědých odstínů, je čas dnešní výlet pořádně obarvit! Vydáváme se na tradiční oběd v kreolské restauraci a poté co si vychutnáme místní speciality na talíři, nastává ta správná chvíle využít také sklenice. Odjíždíme tedy z restaurace do místní vyhlášené palírny rumu „Saga du Rhum“ a jako grand finále nás čekají nezapomenutelné výhledy z vyhlídky nad monumentálním údolím Grand Bassin. Zážitků a dokonalých fotografií máme spoustu a je tedy čas vyrazit zpět do luxusu našeho hotelu.
CENA VÝLETU: 4.210,- Kč za osobu

CELODENNÍ VÝLET: PITON MAIDO: DOKONALÝ BALKON RÉUNIONU! (s obědem)
Je skvělé, že je dnes pátek. Zní to zvláštně, vždyť jsme na úžasné dovolené, ale k tomu se ještě dostaneme. Dnes nás čeká další výlet, který byste si neměli nechat ujít. Réunion se nám již zabydlel v našich cestovatelských srdcích, a to jsme ještě zdaleka neviděli a nezažili vše. Dojídáme snídani v našem hotelu a vyrážíme na naši dnešní cestu. Pohodlný autobus se proplétá údolími mezi plantážemi cukrové třtiny, obdivujeme pelárgonie v nečekaném množství i prostředí divokého tropického lesa. Stoupáme výš a v nadmořské výšce 2200 m nás ohromí panorama z Piton Maïdo nad údolím Mafate. Jedinečné pohledy na nejvyšší hory ostrova, pitoreskní vesničky vklíněné mezi horský hřeben a útesy vám takříkajíc vyrazí dech – krása pro oko a také ráj pro pěší turistiku. Že bychom se kousek prošli a vychutnali si další krásy údolí Mafate?
Docela nám vytrávilo a tak je čas na dobrý oběd v místní restauraci. Po vydatném obědě by to chtělo ještě nějaký dezert. Něco místního, tradičního, ideálně domácího… Naštěstí je dnes ten zmiňovaný pátek! Vyrážíme na místní trh do Saint Paul, který se koná právě jen jednou týdně a kde nás čeká doslova exploze barev, chutí a vůní Réunionu. Nakoupili a ochutnali jsme dle libosti, prozkoumali jsme městečko Saint Paul a teď už nás čeká jen cesta do našeho resortu. Dnešek stál rozhodně za to!
CENA VÝLETU: 4.150,- Kč za osobu

9. den

Po snídani se už tradičně nechce s divukrásným místem loučit. Nějaké tesknění ale skutečně není na místě! Mauricius i Reunion znějí skvěle, tak kam dál? Že již to lepší být nemůže? Odpověď je samozřejmě věcí názoru každého z nás, avšak jedno jisté - další destinace nás nadchne neméně - odlétáme na Seychelly! Po necelých třech hodinách letu přistáváme na ostrově Mahé. Prvý pohled z okénka letadla a vidíme, že zde matka Příroda s krásou opravdu nešetřila. Mohutné kopce porostlé hustou šťavnatou tropickou vegetací se vypínají vzhůru již u letiště. Ta hlavní lákadla na nás ale teprve čekají na pobřeží. Pláže, jejichž krása nemá ve světě srovnání, heboučký korálový písek, všechny odstíny tyrkysu a smaragdové větvoví kokosových palem. A balvany, ty ikonické žulové balvany, které jsme nesčetněkrát zhlédli v kýčovitě barvitých reklamách. Na vlastní oči se přesvědčíte, že kýč to není, reklamy nelhaly. Prostě nádhera! Po uvítacím koktejlu rychle na pláž. Jsme tu, ani se tomu nechce věřit! Slovy básníka: “Je-li někde na světě ráj, je to zde, je to zde, je to zde!

10. den - 11. den
Moře a pláže ostrova Praslin, to jsou hlavní body programu našeho seychelského pobytu. Užijeme si je na krásných plážích u hotelu nebo vyrazíme i za poznáním? Ať se rozhodneme jakkoliv, neuděláte chybu. Na kráse se tady nešetřilo nikde.

CELODENNÍ VÝLET: DIVOKÉ SRDCE PRASLINU A ÚŽASNÉ ŽULOVÉ MONUMENTY NA OSTROVĚ LA DIGUE (s obědem)
Zabydleli jsme se na Seychelách, vyzkoušeli skvělé koupání i gastronomii a tak nastává ten pravý čas na trochu toho objevování. Náš domovský ostrov Praslin nabízí nepřeberné množství přírodních krás a sousední La Digue mu zdatně sekunduje. Vychutnejme si tedy ještě dnešní snídani na hotelu a vyražme společně do „Srdce Praslinu“  - pozůstatku původní palmové džungle, kterému se také říká „Rajská zahrada“. Nedotčená a mystická místa nám umožní sledovat stopy prehistorie v této oblasti divoké džungle, nezměněné po miliony let. Jistě se nám podaří najít všech šest endemických druhů palem, které se zde vyskytují. Coco de Mer, palma s největším semenem na světě, je středobodem národního parku se statusem světového dědictví UNESCO od roku 1983. Vallée de Mai, které dnes navštívíme, je také domovem vzácného černého papouška (Black Parrot), jehož tři druhy najdeme na Seychelách a jeden další poddruh na Madagaskaru. Vystupujeme z přítmí tropického lesa a stoupáme na vrchol Glacis Noire, kde se opět rozsvítí a my si odtud můžeme vychutnat úžasný panoramatický výhled. Již nyní jsme nadšení a plní zážitků, ale náš den ještě zdaleka nekončí a my se vydáváme na blízký ostrov La Digue.
Připlouváme naším privátním katamaránem na La Digue, obdivujeme malebnost přístavu plného kreolské architektury a vyrážíme do přírodní rezervace L'union Estate. Na místě nás čeká procházka historií i současnou přírodou ostrova. Na vlastní oči uvidíme obří suchozemské želvy v jejich přirozeném prostředí, nespočet ptáků i typickou místní flóru včetně vanilkové plantáže. Seznámíme se s kompletním zpracováním kokosových ořechů i s pracnou výrobou kopry. Ať už máte na kokos právě chuť či nikoliv, dalším bodem programu bude chutný oběd s kreolskou atmosférou v plážové restauraci. Po obědě si vychutnáme šálek výtečné kreolské kávy a naleštíme objektivy našich fotoaparátů či telefonů. Čeká nás totiž fotogenický vrchol dnešního výletu:
pláž Anse Source D'Argent, jedna z nejlepších na světě, známá především pro své velkolepé žulové útvary. Tato ikonická pláž je jednou z nejfotografovanějších na světě a nemít fotku právě odsud, by byla obrovská škoda. Tak ještě jeden rychlý záběr a hurá zpět na palubu lodi, ketrá nás odveze zpět na náš Praslin.
CENA VÝLETU: 4.780,- Kč za osobu

POLODENNÍ VÝLET: ŠNORCHLAŘSKÉ RÁJE NA SEYCHELÁCH: COCO, CURIEUSE A FELICITÉ
Dnešní hotelovou snídani si vychutnáme s myšlenkami na podmořské krásy Seychel. Ať již máme vybavení pro šnorchlování vlastní, nebo si je vypůjčíme na místě, naše natěšení dosahuje vrcholu - dnešní výlet je pro fanoušky šnorchlování zkrátka perfektní.
Vyplouváme ze Zlatého pobřeží směrem na La Digue, ale naším cílem je Coco Island, tedy Kokosový ostrov. Místní chráněný mořský park je fantastickou lokalitou pro šnorchlování a potápění. Kromě obvyklých obyvatel útesu zde můžete vidět malé žraloky, želvy, rejnoky a sépie. Není výjimkou pozorovat mořské želvy v jejich přirozeném prostředí, nerušené a tak majestátní.
Opouštíme Kokosový ostrov a naše kormidlo směřuje k malému žulovému ostrůvku Curieuse, pozoruhodnému červenou zemí a jedinečnými palmami Coco de Mer, jednou z kulturních ikon Seychel, která přirozeně roste pouze na dvou ostrovech. Kromě palem uvidíme také  mangrovové bažiny či chovnou kolonii želv.
Naše šnorchlovací vybavení se již hlásí o slovo a tak pokračujeme v plavbě na ostrov Felicité. Od roku 1996 je ostrůvek mořským parkem a pro šnorchlování a potápění je to místo zaslíbené. Užijeme si místní dokonalé podmínky, vykoupeme se do sytosti a pak už nás náš soukromý člun odveze zpět na Praslin, kde na nás čeká náš dokonalý hotel a jeho servis.

CENA VÝLETU: 4.830,- Kč za osobu

GOLF
Na Seychelách se nacházejí dvě golfová hřiště, jedno na Mahé, druhé na ostrově Praslin. A právě to druhé - skvělé - je součástí našeho resortu!

LEMURIA GOLF COURSE
První 18jamkové hřiště na Seychelách patří mezi ty nejkrásnější na světě. Hřiště je lemováno bílými písečnými plážemi a tropickou vegetací. Prvních 12 jamek budete hrát na rovinatém povrchu, na třináctce však přichází zlom a fairwaye vás zavedou do hustě zalesněné kopcovité krajiny s ohromujícími výhledy do okolí. Dominují zde vodní překážky na mnoha jamkách. Největším zážitkem pro vás bude patnáctka s greenem, který je výškově situován o 50 metrů níže, než odpaliště. Hra v tomto golfovém ráji bude pro každého hráče nezapomenutelným zážitkem, ať už máte jakýkoliv handicap. 

12. den
Praslin byl nádherný, dokonalý, ikonický, sem se jistě chceme někdy vrátit. Ano, někdy příště, ale nás teď čeká velké finále! Přeletíme znovu přes Indický oceán a můžeme být opravdu rádi, že máme soukromé letadlo, naší dnešní trasu totiž žádná linka běžně nelétá. Letíme na severovýchod, přelétáváme rovník a přistáváme. Žádnou čáru pobřeží pod námi nevidíme, žádné žulové hory, žádný prales. Snad nepřistáváme přímo na vlnách? Nevšimli jsme si ráno, že bychom nastupovali do hydroplánu. Ale kdeže, pod námi se objevují světle tyrkysové prstence korálových atolů, kouzelný, unikátní svět maledivských atolů. Přistáváme na umělém ostrůvku u hlavního města Malé. To se nám to bude plést - ráno Mahé, teď Malé. Žádný autobus jako obvykle nás nečeká, naopak - dočkali jsme se i toho hydroplánu. Nastupujeme a nízko nad hladinou míříme vyhlídkovým letem k našemu krásnému drobnému ostrůvku Moofushi. Žádná "robinzonáda" tu však nebude, špičkový resort poskytuje vše, na co si jen vzpomeneme.

13. den - 15. den
Ostrůvek je maličký a nádherný, moře kolem prvotřídní, šnorchlování je možné hned u našeho bungalovu. Skvělé restaurace a ochotný personál připravený nás dokonale rozmazlit. Co víc si přát? Pobyt si můžeme zpestřit výletem na moře za rybolovem, šnorchlováním či nějakým vodním sportem. A nebo si zkrátka jen užijeme dokonalou pláž?

16. den
Nastal den rozloučení. Vše krásné jednou končí... Ostatně i Eva s Adamem museli z ráje odejít. Naše cesta ale stála za to. Odletu je nám líto, nemrzí nás ale. Jak jinak bychom poznali, že jsme byli v ráji, když nemáme srovnání? Na rozdíl od biblického páru si ale můžeme říci: brzy se vrátíme! Už aby to bylo!

Cenové podmínky

CENÍK ZÁJEZDU DOKONALÝ LUXUS V INDICKÉM OCEÁNU *****

 • cena zájezdu na osobu v dvoulůžkovém pokoji = 479.700 Kč
 • příplatek za jednolůžkový pokoj = 96.500 Kč

 

CENA zájezdu DOKONALÝ LUXUS V INDICKÉM OCEÁNU ***** zahrnuje:

 • privátní let Praha - Mauricius – Réunion – Seychely – Maledivy – Praha letounem Boeing 737-800 spol. Smartwings v komfort konfiguraci pro max. 64 cestujících v komfortních sedačkách
 • letištní, parkovací, palivové a bezpečnostní poplatky
 • kvalitní a bohaté občerstvení / catering na palubě letadla včetně značkových nealko a alko nápojů v neomezeném množství ve standardu „Business class
 • přepravu 30 kg zavazadla a příručních zavazadel dle potřeby, včetně možnosti přepravy golfového bagu nad rámec hmotnostního limitu
 • 4x ubytování s programem all inclusive 5* plážovém hotelu CONSTANCE BELLE MARE PLAGE – Mauricius
 • 3x ubytování s polopenzí v 5* resortu LUX SAINT GILLES - Reunion
 • 3x ubytování s polopenzí v 5* resortu CONSTANCE LEMURIA - Seychely
 • 4x ubytování s programem all inclusive 5* plážovém resortu CONSTANCE MOOFUSHI - Maledivy
 • všechny transfery letiště – hotel – letiště
 • cestovní pojištění s pojištěním léčebných výloh v zahraničí, úrazovým pojištěním (bez pojištění storna zájezdu)
 • připojištění léčebných výloh v zahraničí i pro případ onemocnění na Covid-19
 • informační / asistenční služby 3 českých zástupců / průvodců CK ESO travel během zájezdu
 • zákonné pojištění ESO travel a.s. proti úpadku
 • místní daně a poplatky

CENA zájezdu nezahrnuje:

 • příplatek za pojištění storna zájezdu - 19.990,- Kč
 • příplatky za ubytování v jiné kategorii pokojů - na vyžádání
 • příplatky za fakultativní výlety či golf

PLATEBNÍ PODMÍNKY zájezdu

 • pouze 20% záloha při objednávce zájezdu, doplatek do 60 dní před odletem na zájezd

STORNO PODMÍNKY zájezdu

 • při stornu zájezdu / osoby v období více než 60 dní před odletem se účtuje 20% storno poplatek
 • při stornu zájezdu / osoby v období 59 až 30 dní před odletem se účtuje 80% storno poplatek
 • při stornu zájezdu / osoby v období 29 a méně dní před odletem se účtuje 100% storno poplatek
 • změna jména cestujícího do 72 hodin před odletem je možná ZDARMA, později není možná

Důležité informace

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ PŘED CESTOU (podle údajů platných k 20.11.2022):

 • podmínkou pro nástup na tento zájezd je kompletní vakcinace proti Covid 19
 • podmínkou pro nástup na tento zájezd je splnění požadavků na vstup do jednotlivých zemí dle aktuálně platných podmínek stanovených v ČR a jednotlivých cílových destinacích
 • tento zájezd je obecně vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí, více informací na vyžádání
 • cestovní kancelář ESO travel a.s. si vyhrazuje právo zrušit tento zájezd, jestliže do dne 3.9.2023 (to jest 60 dní před odletem) není dosaženo min. počet účastníků zájezdu = 50 osob. V takovém případě obratem vrátí uhrazenou zálohu všem přihlášeným osobám
 • kontaktními osobami za cestovní kancelář ESO travel jsou Tomáš Růžička (tel.: +420 724 589 270), Radka Pompe (tel.: +420 739 592 837) a Tomáš Cikán (tel.: +420 603 410 221)

 

Vážení klienti,
pokud vás tato fascinující dovolená oslovila, neváhejte prosím a zavolejte nám či napište co nejdříve, a to prosím i v případě nezávazného zájmu, neboť kapacita letadla je omezena pouze a jenom na 64 sedaček a byla by obrovská škoda, pokud byste o tuto exkluzivní dovolenou v tropických rájích přišli. Na váš telefonát či email se těší

Radka Pompe
vedoucí VIP oddělení
+420 739 592 837
radka.pompe@esotravel.cz

Tomáš Růžička
manažer projektu
+420 724 589 270
tomas.ruzicka@esotravel.cz

Tomáš Cikán
ředitel CK ESO travel
+420 603 410 221
tomas.cikan@esotravel.cz

unknownUnknown ,
Nezávazně poptat