Autosalon Ženeva

Detail akce

Termín: 13.3.2019
Cena: 8 990,-

Celodenní návštěva nejslavnějšího světového autosalónu se všemi novinkami světových výrobců, více na http://www.salon-auto.ch/en/

Chcete i Vy co nejefektivněji zažít neopakovatelnou atmosféru prestižního Autosalonu v Ženevě, kde desítky světových výrobců automobilů představují své novinky pro následující období a prezentují tak další trendy?

Naše nabídka je určena hlavně těm, kteří nemají čas na vícedenní pobyt (odpadají náklady na hotel a stravu) a přitom potřebují efektivně využít celou otevírací dobu akce během jednoho dne.

Doporučujeme firmám na základě našich zkušeností využít tuto akci pro motivování a odměňování svých zaměstnanců, prodejců a zákazníků.

auto auto

Časový plán

Odlet z Prahy v cca 08:30 hod. a stejný den zpět ze Ženevy v cca ve 20:00 hod. místního času.

Proč jet?

  • Ušetříte čas – jste profesionálové, kteří svého času nemají nazbyt – efektivně využijete jeden den a druhý den ráno už své poznatky a zkušenosti můžete prezentovat na svém pracovišti.
  • Cestujete pohodlně a rychle v komfortu moderních letadel – žádné únavné dlouhé cesty a bolavá záda - večer si odpočinete v pohodlí vlastního domova.
  • Ušetříte peníze – neplatíte několikadenní ubytování ani stravné jako při delších pobytech – v letadle je na cestě tam i zpět zajištěno občerstvení včetně nápojů.

Cena zahrnuje

  • zpáteční leteckou dopravu na trase Praha - Ženeva - Praha s leteckou společností Travel Service vč. letištních poplatků
  • transfery z/na letiště
  • vstupenky na veletrh
  • služby česky mluvícího průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
auto auto


Nezaujala Vás tato nabídka?
Podívejte se na další speciální last minute nabídky


Pro bližší informace kontaktujte našeho specialistu pro Švýcarsko jedním z níže uvedených způsobů

Ivana Smrčková
Telefon: +420 233 377 711
Email: ivana.smrckova@esotravel.cz

Kontakt online

Doporučené zájezdy

Mohlo by se vám líbit

unknownUnknown

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie