Shangri-La’s Le Touessrok
Žádné termíny

Mauritius
Shangri-La’s Le Touessrok

Luxusní resort na východě ostrova s jedinečnou kompozicí a architekturou, jehož součástí jsou i sousední ostrovy Ile aux Cerfs s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, centrem vodních sportů, restauracemi, bary a plážemi a Ilot Mangénie s restaurací, barem a plážemi, které jsou s hotelovým resortem spojeny privátními loděmi.

Itinerář zájezdu

 • 1. den ODLET Z PRAHY
  Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.
 • 2. den PŘÍLET NA MAURITIUS
  Přílet na Mauritius. Transfer z letiště do hotelu, ubytování, volno. Pobyt se snídaní, polopenzí či s All Inclusive dle zvoleného hotelu.
 • 3. - 8. den POBYT NA MAURITIU
  Mauritius nabízí ideální podmínky k do volené pro rodiny s dětmi. Nacházejí se zde pouze jemné písčité pláže. Ho te ly nabízejí většinu vodních sportů zdar ma. Během pobytu nezapomeňte navštívit hlavní město Port Louis, kde si prohlédnete místní tržiště, pevnost Fort Adelaide, místní divadlo či horu Sin gal Hill. Dále doporučujeme navští vit kroko dýlí park La Vanille, místní akvárium, ptačí park Casela nebo přírodní park Le Val. Veškeré výlety lze zakoupit v hotelové recepci. Doporu ču jeme však vy půjčit si osobní auto či džíp a poznat vnitrozemí tohoto nád her ného ostrova (pozor - nezapomeň te na mezinárodní řidičský průkaz).
 • 9. den ODLET DO PRAHY
  Snídaně. Volno na koupání, opalování, sport. Transfer na letiště a odlet do Prahy.
 • 10. den PŘÍLET DO PRAHY

O hotelu

Popis

 • luxusní resort na východě ostrova s jedinečnou kompozicí a architekturou, jehož součástí jsou i sousední ostrovy Ile aux Cerfs s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, centrem vodních sportů, restauracemi, bary a plážemi a Ilot Mangénie s restaurací, barem a plážemi, které jsou s hotelovým resortem spojeny privátními loděmi

Vybavení

 • 6 restaurací, 4 bary, bazény, lázeňské centrum, kadeřnictví, konferenční místnost, fitness centrum, běžecké stezky, miniklub pro děti 4-11 let, klub pro juniory 12-17 let, nákupní galerie

Pláž

 • několik písečných pláží v areálu hotelu

Zábava a sport

 • 18-ti jamkové golfové hřiště (pro hotelové hosty Green fee zdarma), tenis, bezmotorové vodní sporty, šnorchlování, za poplatek potápění, rybolov na otevřeném moři, motorové vodní sporty, vodní lyže

Stravování

 • polopenze, snídaně a večeře formou bufetu nebo výběrem z menu

Vybavení pokojů

 • koupelna, WC, klimatizace, balkon nebo terasa směrem k moři, stropní ventilátor, bezpečnostní schránka na pokoji, minibar, TV.

Pokoje v Shangri-La’s Le Touessrok

Deluxe Room, 54 m2

Nelze objednat

Elegantná izba disponuje najmodernejšími technologickými zariadeniami a elegantným nábytkom. Predstavuje variantu dostupného luxusu a má pôvabný výhľad na oceán. Súčasťou izby je veľká manželská posteľ, kúpeľňa a terasa alebo balkón.

Ocean Suite, 126 m2

Nelze objednat

Priestranný a svetlý apartmán vyniká štýlovou modernou atmosférou a poskytuje nádherný výhľad na Indický oceán. Súčasťou je obývací salónik, jedáleň a dve terasy vedúce do spálne s manželskou posteľou. Apartmán môže byť prepojený s Junior Suite v prípade pobytu väčšie rodiny.

The Royal Suite, 320 m2

Nelze objednat

Unikátny apartmán Vám dá možnosť zažiť luxus a služby, aké boli v minulosti dostupné iba kráľovskej rodine. Apartmán je dekorovaný v klasickom koloniálnom štýle a vďaka svojej odľahlosti poskytuje hosťom úplné súkromie. Predstavuje ideálne miesto na strávenie romantických medových týždňov. K dispozícii tu je priestranná spálňa s manželskou posteľou, jedáleň a vonkajšia terasa s výhľadom na oceán.

Junior Suite, 65 m2

Nelze objednat

Moderný apartmán je dekorovaný v tropickom štýle. Veľké okná s výhľadom na oceán umožňujú dostatočný prístup denného svetla. Využiť tu môžete plochú plazmovú TV a relaxovať môžete v originálnej vani v tvare vajca.

Luxury Villa, 423 m2

Nelze objednat

Exkluzívna vila je synonymom pre luxus. Je tvorená tromi spálňami, obývacím priestorom s vysokým klenutým stropom a elegantnými kúpeľňami s vaňou a vonkajšou vodopádovou sprchou. K vile patrí aj záhrada, súkromný bazén a relaxačné ležadlá. Je vybavená najmodernejšími technologickými zariadeniami - multimediálnym hudobným systémom, satelitným TV, DVD / CD prehrávačom a internetovým pripojením. K dispozícii je tu tiež fén, minibar, trezor a kancelárske doplnky (fax, modem, multi-adaptér, atď.). Vo vile budete môcť využiť služby osobného šéfkuchára, hotelového personálu a osobného manažéra, ktorý Vám pomôže zarezervovať stôl na večeru alebo zariadiť exkurzie po okolí.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahrnuje:

 • transfery letiště - hotel - letiště
 • asistenci místní CK
 • leteckou přepravu Praha - Mauritius - Praha
 • 7x ubytování se snídaní, polopenzí nebo All Inclusive

Cena nezahrnuje:

 • místní taxy na Réunionu (cca 1,- Euro/den)
 • fakultativní výlety

Další informace:

Fakultativní výlety

PORT LOUIS Hlavní město Port Louis a botanická zahrada Pamplemousses včetně oběda cena 2.300,- Kč/dosp., 1.100,-/dítě
CHAMAREL Curepipe, Grand Bassin, Plaine Champagne a Chamarel včetně oběda cena 2.200,- Kč/dosp., 1.000,-/dítě
CROCODILE PARK Bois Chéri, Crocodile Park a Saint Aubin včetně oběda cena 2.700,- Kč/dosp., 1.400,-/dítě
ILLE AUX CERFS Výlet lodí na ostrov Ille Aux Cerfs cena 1.000,- Kč/dosp., 500,-/dítě pro turisty, kteří jsou ubytováni na východním pobřeží, ostatní turisté + 200,- Kč
PO DNĚ Procházka po mořském dnu s vodotěsnou přilbou cena 1.800,- Kč

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie