Velassaru Resort
Žádné termíny

Maledivy
Velassaru Resort

Resort vhodný pro náročnou klientelu vyhledávající skvělý servis a klidnou dovolenou. Transfer rychlolodí trvá cca 20 minut, vzdálenost od letiště 12 km. Nachází se zde 83 plážových vil a bungalovů a 44 vodních vil.

Podrobný itinerář zájezdu

 • 1. den ODLET Z PRAHY
  Odlet z letiště Praha. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem.
 • 2. den PŘÍLET NA MALEDIVY
  Přílet na Maledivy do hlavního města Malé. Transfer do hotelu dle výběru. Ubytování, volno.
 • 3. - 8. den POBYT U MOŘE
  Snídaně. Volný pro gram na opalování, koupání, sportování a výlety. Maledivy tvoří celkem 1.200 ostrův ků, jež vytvářejí cel kem 19 souostroví. Na těchto atolech - původem korálových ostrovech na vrcho lech podmořských so pek se určitě nebude te nudit. Překrásné pláže s jem ným bílým pískem, teplé průzrač né moře Indického oceánu a příjemné tro pické podnebí jsou zárukou Vaší spoko jenosti. Vyznavači potápění a šnorchlo vání zde mo hou pozorovat rozmanité korálové útesy a podmořský svět, můžete si vybrat z pestré nabídky vodních sportů a jiných sportovních aktivit či obdivovat tropic kou přírodu s množstvím palem.
 • 9. den ODLET DO PRAHY
  Snídaně. Transfer na letiště v Malé a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

O hotelu

Popis

 • resort vhodný pro náročnou klientelu vyhledávající skvělý servis a klidnou dovolenou. Transfer rychlolodí trvá cca 20 minut, vzdálenost od letiště 12 km. Nachází se zde 83 plážových vil a bungalovů a 44 vodních vil.

Vybavení

 • 5 restaurací, 2 bary, bazén, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, lázně, masáže, obchod se suvenýry, biostanice – informace o podmořském světě, wi-fi

Pláž

 • s jemným bílým pískem

Zábava a sport

 • tenis, jóga, potápění, vodní sporty, rybolov, výlety, plavby, živá hudba

Stravování

 • snídaně formou bufetu. Možnost příplatku na polopenzi, plnou penzi, případně plnou penzi s nápojem během jídla (vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje)

Vybavení bungalovů

 • WC, koupelna, zahradní koupelna se sprchou, fén, klimatizace, plazmová TV, telefon, CD a DVD přehrávač, minibar, příslušenství pro vaření kávy a čaje, trezor, wi-fi, dokovací stanice pro iPod

V základní ceně je ubytování typu Deluxe bungalov.
Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek.
Maximálně 3 osoby na pokoji.

 

Pokoje v Velassaru Resort

Deluxe Bungalow, 70 m2

Nelze objednat

Prostorný a moderně zařízený bungalov je místem perfektního klidu a ticha. Je situován jen několik kroků od pobřeží a je velmi komfortně vybavený. Součástí je luxusní zahradní koupelna s venkovní sprchou a otevřená terasa.

Beach Villa, 96 m2

Nelze objednat

Romantická plážová vilka s prosklenými stěnami a nádherným výhledem na oceán. Náleží k ní vlastní zahrada s venkovní sprchou a veranda s pohodlnou válendou. Do vybavení patří také prostorná vana, chladnička vín, kávovar Nespresso a souprava na žehlení.

Ocean Water Bungalow with Pool, 80 m2

Nelze objednat

Tento luxusní bungalov disponuje prostorným obývákem a soukromým bazénem. Celoprosklené stěny poskytují půvabný výhled na Indický oceán. Přilehlé molo umožňuje přímý přístup do vody. Součástí vybavení je chladnička vín, domácí kino, sprcha a vana, kávovar Nespresso a souprava na žehlení. Tento typ ubytování není z bezpečnostních důvodů vhodný pro děti do 12 let.

Beach Villa with Pool, 96 m2

Nelze objednat

Tato elegantně zařízená plážová vilka s prosklenými stěnami disponuje soukromým venkovním bazénem, venkovní sprchou, luxusní vanou, chladničkou vín, kávovarem Nespresso a soupravou na žehlení. Součástí je také veranda s pohodlnou válendou vhodná k celodennímu lenošení.

Lagoon Water Bungalow with Pool, 80 m2

Nelze objednat

Moderně vybavený bungalov v kombinaci s přírodními tóny poskytuje úchvatný výhled na rozlehlé laguny. Bungalov má prosklené stěny, vlastní venkovní bazén a prostornou verandu. Disponuje také chladničkou vín, domácím kinem, venkovní sprchou, luxusní vanou, kávovarem Nespresso a soupravou na žehlení. Tento typ ubytování není z bezpečnostních důvodů vhodný pro děti do 12 let.

Water Villa, 112 m2

Nelze objednat

Prostorná vilka je postavena nad vodní hladinou a nabízí minimalistické ubytování s přírodními prvky. Je vybavena luxusní manželskou postelí, vanou pro dva a prosklenými stěnami. Venkovní terasa vede přímo do vody. Vila také disponuje chladničkou vín, domácím kinem, venkovní sprchou, luxusní vanou, kávovarem Nespresso, soupravou na žehlení, vybavením na šnorchlování a polštářovým menu. Tento typ ubytování není z bezpečnostních důvodů vhodný pro děti do 12 let.

Water Villa with Pool, 112 m2

Nelze objednat

Stejně jako předchozí vila, i tato vilka je velmi luxusně zařízena. Její součástí je navíc soukromý venkovní bazén. Vybavení je stejné jako u Water Villa a ani tento typ ubytování není z bezpečnostních důvodů vhodný pro děti do 12 let.

Pool Villa, 175 m2

Nelze objednat

Romantická vila je perfektní pro nezapomenutelné chvíle strávené v páru. Vilka zahrnuje prostornou ložnici s manželskou postelí a elegantní koupelnu a také vlastní venkovní bazén. Veranda je tvořena pohodlnými lehátky, jídelním prostorem a vlastním barem. Do vybavení patří také chladnička vín, domácí kino, kávovar Nespresso, souprava na žehlení, vybavení na šnorchlování a polštářové menu. K dispozici je Vám soukromý pomocník.

Water Suite, 270 m2

Nelze objednat

Překrásné apartmá poskytuje velkolepý výhled na západ slunce a křišťálovou vodu Indického oceánu. Je moderně zařízeno a přilehlá veranda vede přímo do laguny. Do luxusního vybavení patří soukromý bazén, relaxační prostor, jídelní altán, soukromý bar, domácí kino, prostorná vana a vnitřní sprcha, malá lednička, luxusní koupelové doplňky, chladnička vín, kávovar Nespresso, přístroj na výrobu ledu, vybavení na šnorchlování a polštářové menu. K dispozici je Vám 24 hod. denně Váš soukromý pomocník.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu Praha - Malé - Praha s přestupem ve Vídni
 • letištní taxy (viz ceník)
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • 7x nocleh v resortech dle výběru, se stravou dle výběru
 • služby českého průvodce

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní výlety

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

Doporučené zájezdy

Mohlo by se vám líbit

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie