Round Hill
snídaně
 • snídaně
01. 07. - 30. 08. 2022
 • 16. 04. - 30. 06. 2022
 • 01. 07. - 30. 08. 2022
 • 01. 09. - 30. 10. 2022
9 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
182 990 Kč

Jamajka - Negril
Round Hill

Luxusní hotelový komplex s 27 samostatnými vilami a 36 pokoji s výhledem na moře v Pineapple House se nachází uprostřed udržované zahrady na privátním poloostrově poblíž střediska Montego Bay, cca 12 km od centra Montego Bay a od letiště.

O hotelu

Popis

 • luxusní hotelový komplex s 27 samostatnými vilami a 36 pokoji s výhledem na moře v Pineapple House se nachází uprostřed udržované zahrady na privátním poloostrově poblíž střediska Montego Bay, cca 12 km od centra Montego Bay a od letiště.

Pláž

 • privátní písečná pláž přímo u hotelu; lehátka, slunečníky na pláži a ručníky zdarma.

Vybavení

 • 2 restaurace, 2 bary, konferenční místnost, 2 bazény, dětský bazén, dětský klub (3-12 let), obchod se suvenýry, internet (wifi).

Zábava a sport

 • tenis, aerobik, fitness, bezmotorové vodní sporty (windsurfing, kajak, šnorchlování). Za poplatek motorové vodní sporty, rybaření, potápění, lázeňské terapie, golf (18-jamkové golfové hřiště cca 10 min. od hotelu). V rámci All Inclusive je zahrnuta 1 výlet - plavba na bambusových vorech po řece Great River (1x během pobytu). Tematické zábavné večery.

Stravování

 • All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne

Vybavení pokojů

 • koupelna s WC, klimatizace, fén, lednička, telefon, dokovací stanice pro iPod, kávovar, trezor, žehlička a žehlící prkno, terasa nebo balkón. Vily mají 2 až 6 ložnic, obývací pokoj a verandu s překrásným výhledem. 24 vil má soukromý bazén. Každá ložnice ve vila má svoji koupelnu a terasu.

Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby 1 dítě.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • snídaně
Cena
V období
16. 04. - 30. 06. 2022
9 dní / 7 nocí 1 snídaně 169 490,-
V období
01. 07. - 30. 08. 2022
9 dní / 7 nocí 1 snídaně 182 990,-
V období
01. 09. - 30. 10. 2022
9 dní / 7 nocí 1 snídaně 175 990,-

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu Praha - Montego Bay - Praha
 • letištní taxy
 • 7x nocleh ve vybraném hotelu s All Inclusive nebo se snídaní
 • transfer letiště - hotel - letiště
 • česky mluvícího delegáta
 • asistenci partnerské cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní výlety

Další informace:

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z letiště Praha. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem. Během letu je pro Vás připraveno několik jídel a nápojů. Přílet na Jamajku do Montego Bay, uvítání na letišti a transfer do vybraného resortu v Negril / Montego Bay / Falmouth / Runaway.

2. - 7. den POBYT NA JAMAJCE

Pobyt se snídaní nebo programem All Inclusive. Program All Inclusive za hrnuje snídaně, obědy a večeře formou bu fe tu, snacky během dne, neomezená konzu mace nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby, nemotorizované vodní sporty. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů. Doporučujeme plavbu katamaránem podél pobřeží Negrilu při západu slunce, koupání v nedalekých vodopádech Mayfield Falls, celodenní výlet s projížďkou lodí po Black River s pozorováním krokodýlů ve volné přírodě, koupáním ve vodopá dech YS s procházkou po Bamboo Avenue, silnicí s ochrannou bambu sovou klenbou, stínící před slu níčkem. Možnost navštívit nejznámější vodopády Jamajky Dunn’ River Falls, jež jsou nedaleko Ocho Rios vzdá lené 5 hodin jízdy. Večer možnost procházek po pláži či nechat se unést v rytmu reggae v některém z plážových barů s živou hudbou.

8. den ODLET DO PRAHY

Snídaně. Volno na koupání. Transfer na letiš tě v Montego Bay a odlet do Prahy.

9. den PŘÍLET DO PRAHY

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Informace o ceně:

Lety z Prahy přes Frankfurt do Montego Bay s leteckou společností Condor. Letenky jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě. Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.
Legends Beach Resort - 1.+2. dítě do 13 let, Merrils Beach III - 1.+2. dítě 2-12 let, Riu Negril - 1.+2. dítě 2-6 let, 1.+2. dítě 6-12 let sleva 25%, Riu Palace Tropical Bay - 1.+2. dítě 2-6 let, 1.+2. dítě 6-12 let sleva 25%, Royalton White Sands - 1.+2.
Cena zahrnuje letištní taxy.

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

Info k zájezdu

Vízum a cestovní doklady

Bezvízový styk do 90 dní. Platnost pasu minimálně 6 měsíců po návratu (při letu přes USA je nutná ESTA). Pokud necestujete mimo hlavní turistické oblasti není nutné mít pas stále u sebe (kopie pasu je vhodná stále), dále prosím uschovejte doklad z pasové kontroly
získaný při příletu na letišti, bude nutný opět odevzdat při odletu. Děti musí mít svůj vlastní pas.

 

Letenky

Rady pro odbavení při odletu: Vzhledem k situaci v letecké dopravě doporučujeme dbát nařízení pro pohyb osob a zavazadel na letištích a počítat s delší dobou potřebnou pro odbavení včetně důkladné osobní prohlídky. Pro plynulé odbavení zavazadel a vyzvednutí palubní vstupenky se dostavte na letiště cca. 2 až 2,5 h. před odletem. Zavazadla si označte, štítky – jsou k dispozici v odbavovacích obálkách nebo u přepážky letecké společnosti. Adresu hotelu, v němž strávíte první noc, obdržíte s odbavením na letišti v den odletu.

Zavazadla: celková váha hlavních zavazadel by neměla překročit 20-23 kg (podle letecké společnosti). U příručních zavazadel činí váhový limit 8-12 kg (podle letecké společnosti).

Ztráta zavazadla: V případě poškození či ztráty zavazadla během letů se ihned na místě obraťte na přepážku reklamací zavazadel a vyplňte reklamační list. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel. Letecká společnost dopraví zpožděné zavazadlo do místa Vašeho ubytování, ztracené zavazadlo případně finančně odškodní.

24h POHOTOVOSTNÍ linka - letecká přeprava
+420 724 626 766
PO-PÁ 18:00-08:00
PÁ-PO 18:00-08:00 (včetně svátků)
---
+420 233 377 711 (ESO travel)
PO-PÁ 09:00 - 18:00)


 

Pojištění

V základní ceně zájezdu je zahrnuto pojištění proti úpadku cestovní kanceláře, a pojištění odpovědnosti za škodu vzniklou z provozu cestovní kanceláře - tedy pořadatele zájezdu, nikoli však pojištění léčebných výloh v zahraničí (PLVZ), které rádi na požádání zajistíme. Každému z cestujících rovněž doporučujeme uzavřít při podpisu smlouvy i připojištění proti stornu zájezdu, které klienta chrání před nepředvídatelnými zdravotními okolnostmi (událostmi) a s nimi spjatými ztrátami, pokud se čas události překrývá s obdobím, v němž je CK oprávněna uplatnit storno podmínky. Zároveň upozorňujeme, že připojištění proti stornu zájezdu nelze uzavřít samostatně bez pojištění léčebných výloh v zahraničí (s výjimkou Allianz). Klient a jeho zavazadla jsou pojištěny po dobu letu u leteckého dopravce.

 

Měna
Místní měnou je jamajský dolar (JMD), které se dělí na 100 centů. Bankovky dolaru jsou vydávány v hodnotách $50, $100, $500, $1000 a $5000, mince jsou v hodnotách 1¢, 10¢, 25¢ a $1, $5, $10, $20. Přibližný kurz je aktuálně 1 USD: cca 120 jamajských dolarů a kolísá, 100 jamajských dolarů = cca 18 Kč. Peníze lze vyměnit v hotelu nebo ve směnárnách (pas sebou). Výměna peněz je nejspolehlivější v bankách nebo v autorizovaných směnárnách. Platební karty (Visa, Mastercard a American Express) jsou běžně akceptovány. Doporučenou měnou s sebou: USD.

Spropitné: Obvyklé spropitné v restauraci je cca 10% (podle vaší spokojenosti).


Očkování a léky
Není nutné žádné zvláštní očkování (doporučeno: tetanus, hepatitida). V případě zdravotních problémů navštivte hotelového lékaře, ambulanci nebo nemocnici a uplatněte svoje cestovní pojištění a uschovejte doklady o event. platbách. Většina hotelů má vlastního hotelového lékaře. Doporučujeme dále vzít si léky, které běžně užíváte při zvýšené teplotě, bolestech hlavy a střevních potížích (např. Imodium Plus).


Telefonování
Telefonovat je možné z hotelu (počítejte s hotelovou přirážkou) nebo rovněž na pláži v Negrilu z místních telefonních kanceláří.

 

Důležitá telefonní čísla: Policie: 119, Hasiči/záchranná služba: 110

 

Místní doprava

Na Jamajce se jezdí vlevo. Mezinárodní řidičský průkaz je platný, musí být současně předložen pas a platné vízum. Řidiči jsou povinni používat bezpečnostní pásy a řidiči motocyklů přilby. Dopravní značení je špatné a snadno se zabloudí. Zákazníci, kteří využívají taxislužbu by si měli především všimnout červeno-bílé SPZ s nápisem "PP", který identifikuje licencované služby.

 

Negril

Snem mnohých je trávit dovolenou na bílých písečných plážích, tento sen je možné si vyplnit na plážích nejhezčího jamajského letoviska Negril, které leží na západním pobřeží Jamajky. Na pláži v Negrilu byl zajat proslulý pirát Calico Jack. Letoviskem Negril se více jak 10 km táhne Norman Manley Boulevard. Možnosti nákupů jsou nejlepší ve dvou obchodních centrech Time Square a Sunshine Village ve vesničce Negril, kde se nacházejí obchody se suvenýry, jamajským rumem, zlatnictví a jsou zde rovněž i směnárny.

 

 

Montego Bay

Druhé největší jamajské město bylo jamajskou turistickou jedničkou ve dvacátých letech tohoto století, kdy první zahraniční návštěvníci poznávali krásy pláže Doctor´s Cave Beach. Dnes je Montego Bay především vstupní branou na Jamajku pro turisty, kteří dnes především navštěvují letovisko Negril.

 

Ocho Rios

Dříve rybářská vesnice leží na severním pobřeží, jedná se o nejrychleji se rozvíjející letovisko na Jamajce. Západně od Ocho Rios leží chlouba Jamajky – světoznámé vodopády Dunn´s River Falls. Hlavním důvodem bouřlivého rozvoje je velký přístav, kde přistávají zaoceánské lodě s mnoha americkými turisty, kteří stráví a Jamajce pouze jeden den nákupem suvenýrů či návštěvou vodopádů.

 

Jamajská kuchyně

Na Jamajce vám bude určitě chutnat. Země je specifická tím, že je tu velké množství restaurací. Jamajská kuchyně vychází z karibských tradic. Je kořeněná a využívá místní suroviny. Hlavním chodem je často rýže, hrách, kuře a plněné pirohy, které doplňují kořeněné omáčky a poměrně značné množství ovoce. Mezi tradiční pochoutky patří jamajské kuře na kokosovém oleji s mrkví, cibulí, pórkem, sladkými bramborami, rajčaty a pepřem. Specifikou jamajské kuchyně je příprava pokrmů z uzeného kuřecího a vepřového masa s využitím speciálního koření „jerk“.


 


Nápoje
Oblíbeným nápojem je jamajský rum, džusy, místní pivo Red Stripe a Tia Maria, což je káva s čokoládovým likérem. Výborná jamajská káva Blue Mountains patří k nejkvalitnějším odrůdám na světě.

Voda: Doporučuje se konzumace balené vody ! Led v nápojích je bez problémů.


Elektřina
V hotelech je napětí 110 V. Před cestou je dobré zakoupit si adaptér s typizovanými zásuvkami.

 

Zastupitelské úřady

Honorární konzulát České republiky na Jamajce

King Street 93, Kingston

Telefon:+1 876 9116192

Fax:+1 876 948 84 76

E-mail: kingston@honorary.mzv.cz


 

 

Místní agentura MNM

– slovenská průvodkyně: +1-876 810 8385, ještě před cestou Vám doporučujeme instalovat si na svůj mobil aplikaci WhatsApp, prostřednictvím které pak můžou být kdykoliv s průvodkyní v kontaktu


Časový posun

Časový rozdíl oproti středoevropskému času je minus 6 hodin.

,

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie