The Yas Viceroy Hotel
Žádné termíny

Sharjah a ostatní emiráty
The Yas Viceroy Hotel

Luxusní pětihvězdičkový resort s prvky moderní architektury a designu nabízí 499 komfortních pokojů a apartmá. Hotel je unikátní nejenom tím, že část leží na pevnině a část na vodě, ale i střešním baldachýnem z LED osvětlení. V blízkosti hotelu naleznete okruh F1 Yas Marina Circuit, vodní park Yas Waterworld a golfové hřiště Yas Links. S pevninskou částí Abú Dhábí je resort spojen mostem. Od mezinárodního letiště v Dubaji je vzdálen zhruba 70 minut, od letiště v Abú Dhábí je vzdálen 10 minut jízdy.

Itinerář zájezdu

O hotelu

Popis:

 • luxusní pětihvězdičkový resort s prvky moderní architektury a designu nabízí 499 komfortních pokojů a apartmá. Hotel je unikátní nejenom tím, že část leží na pevnině a část na vodě, ale i střešním baldachýnem z LED osvětlení. V blízkosti hotelu naleznete okruh F1 Yas Marina Circuit, vodní park Yas Waterworld a golfové hřiště Yas Links. S pevninskou částí Abú Dhábí je resort spojen mostem. Od mezinárodního letiště v Dubaji je vzdálen zhruba 70 minut, od letiště v Abú Dhábí je vzdálen 10 minut jízdy.

Vybavení:

 • 11 restaurací s mezinárodní kuchyní, bary, bazény včetně dvou střešních, fitness centrum, luxusní wellness a spa centrum, 24 hodinový servis, shuttle bus na pláž Yas Beach, konferenční a business centrum, připojení na internet

Pláž:

 • písečná pláž Yas Beach s plážovým klubem leží cca 10 minut chůze od hotelu, zdarma shuttle servis

Zábava a sport:

 • 18ti jamkové golfové hřiště  a vodní svět v blízkosti hotelu, fitness centrum

Stravování:

 • snídaně formou bufetu, večeře z příplatek

Vybavení pokojů:

 • koupelna s WC, klimatizace, LCD TV, trezor, minibar, varná konvice, Wi-fi internet, iPod přípojka

Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 2 děti.

Pokoje v The Yas Viceroy Hotel

Deluxe Room, 54 m2

Nelze objednat

Pokoj Deluxe skýtá úchvatný pohled na přístav, okruh Formule 1 nebo na hotelový baldachýn. Vybavenost designovým nábytkem, značkovými tkaninami, vysokorychlostním WiFi připojením, širokoúhlou TV a zábavním systém je tento pokoj ideálním místem pro obchodní cestující. Mezi vybavení a služby patří královská postel nebo dvě jednolůžkové postele evropského typu, prošívané polštáře a deky (na vyžádání hypoalergenní), kávovar, konvice na čaj, minibar, WiFi, prosklená koupelna s dešťovou sprchou a hlubokou vanou, intuitivní osvětlení, LCD TV, reproduktory umístěné v koupelně, soukromá hlasová schránka, trezor, služby čistírny a prádelny.

Marina Deluxe Room, 54 m2

Nelze objednat

Pokoj Marina Deluxe skýtá úchvatný pohled na přístav, okruh Formule 1 nebo na hotelový baldachýn. Vybavenost designovým nábytkem, značkovými tkaninami, vysokorychlostním WiFi připojením, širokoúhlou TV a zábavním systém je tento pokoj ideálním místem pro obchodní cestující. Mezi vybavení a služby patří královská postel nebo dvě jednolůžkové postele evropského typu, prošívané polštáře a deky (na vyžádání hypoalergenní), kávovar, konvice na čaj, minibar, WiFi, prosklená koupelna s dešťovou sprchou a hlubokou vanou, intuitivní osvětlení, LCD TV, reproduktory umístěné v koupelně, soukromá hlasová schránka, trezor, služby čistírny a prádelny.

Deluxe Suite, 100 m2

Nelze objednat

Deluxe apartmány nacházející se v hotelové hlavní budově prosvětlené přirozeným denním světlem díky oknům proskleným od podlahy až ke stropu jsou vybavené designovým nábytkem a značkovými tkaninami poskytují hostům nezvyklý komfort a přepych. Obývací pokoj je s ložnicí oddělen posuvnými dveřmi pro nejvyšší soukromí. Apartmá nabízí efektivní místo pro práci a salonek s domácím kinem pro chvíle relaxace a zábavy. Další možností trávení volného času umožňují dva televizory, ke kterým si host může připojit hudební přehrávač, herní konzoly nebo DVD přehrávač. Závěsy a osvětlení se ovládá pomocí dálkového ovládání k navození té správné atmosféry. Mezi vybavení a služby patří královská postel, prošívané polštáře a deky (na vyžádání hypoalergenní), Espresso kávovar, konvice na čaj, šatna, minibar, vysokorychlostní WiFi připojení, prosklená koupelna s dešťovou sprchou a hlubokou vanou, koupelna pro hosty, intuitivní osvětlení, dvě LCD TV, reproduktory umístěné v koupelně, soukromá hlasová schránka a trezor.

Yas Grand Suite, 110 m2

Nelze objednat

Yas Grand apartmány nacházející se v hotelové hlavní budově prosvětlené přirozeným denním světlem díky oknům proskleným od podlahy až ke stropu jsou vybavené designovým nábytkem a značkovými tkaninami poskytují hostům nezvyklý komfort a přepych. Z apartmánů je nádherný výhled na ostrov Yas a přístav. Obývací pokoj je s ložnicí oddělen posuvnými dveřmi pro nejvyšší soukromí. Apartmá nabízí efektivní místo pro práci a salonek s domácím kinem pro chvíle relaxace a zábavy. Další možností trávení volného času umožňují dva televizory, ke kterým si host může připojit hudební přehrávač, herní konzoly nebo DVD přehrávač. Závěsy a osvětlení se ovládá pomocí dálkového ovládání k navození té správné atmosféry. Mezi vybavení a služby patří královská postel, prošívané polštáře a deky (na vyžádání hypoalergenní), Espresso kávovar, konvice na čaj, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí, šatna, minibar, vysokorychlostní WiFi připojení, prosklená koupelna s dešťovou sprchou a hlubokou vanou, koupelna pro hosty, intuitivní osvětlení, dvě LCD TV, reproduktory umístěné v koupelně, soukromá hlasová schránka a trezor.

Island Suite, 145 m2

Nelze objednat

Island apartmány nacházející se v hotelové hlavní budově prosvětlené přirozeným denním světlem díky oknům proskleným od podlahy až ke stropu jsou vybavené designovým nábytkem a značkovými tkaninami poskytují hostům nezvyklý komfort a přepych. Z apartmánů je nádherný výhled na přístav a závodní okruh Formule 1. Obývací pokoj je s ložnicí oddělen posuvnými dveřmi pro nejvyšší soukromí. Palácové apartmá nabízí efektivní místo pro práci a salonek s domácím kinem pro chvíle relaxace a zábavy. Další možností trávení volného času umožňují dva televizory, ke kterým si host může připojit hudební přehrávač, herní konzoly nebo DVD přehrávač. Závěsy a osvětlení se ovládá pomocí dálkového ovládání k navození té správné atmosféry. Mezi vybavení a služby patří královská postel, prošívané polštáře a deky (na vyžádání hypoalergenní), Espresso kávovar, konvice na čaj, šatna, minibar, vysokorychlostní WiFi připojení, prosklená koupelna s dešťovou sprchou a hlubokou vanou, koupelna pro hosty, intuitivní osvětlení, dvě LCD TV, reproduktory umístěné v koupelně, soukromá hlasová schránka a trezor.

Marina Executive Suite, 145 m2

Nelze objednat

Marina Executive apartmány nacházející se v hotelové hlavní budově prosvětlené přirozeným denním světlem díky oknům proskleným od podlahy až ke stropu jsou vybavené designovým nábytkem a značkovými tkaninami poskytují hostům nezvyklý komfort a přepych. Z apartmánů je nádherný výhled na přístav a závodní okruh Formule 1. Obývací pokoj je s ložnicí oddělen posuvnými dveřmi pro nejvyšší soukromí. Palácové apartmá nabízí efektivní místo pro práci a salonek s domácím kinem pro chvíle relaxace a zábavy. Další možností trávení volného času umožňují dva televizory, ke kterým si host může připojit hudební přehrávač, herní konzoly nebo DVD přehrávač. Závěsy a osvětlení se ovládá pomocí dálkového ovládání k navození té správné atmosféry. Mezi vybavení a služby patří královská postel, prošívané polštáře a deky (na vyžádání hypoalergenní), Espresso kávovar, konvice na čaj, šatna, minibar, vysokorychlostní WiFi připojení, prosklená koupelna s dešťovou sprchou a hlubokou vanou, koupelna pro hosty, intuitivní osvětlení, dvě LCD TV, reproduktory umístěné v koupelně, soukromá hlasová schránka a trezor.

Presidential Suite, 400 m2

Nelze objednat

Pro ty, kteří očekávají propracovanost, komfort a požitek, Prezidentské apartmá splní ta nejvyšší očekávání. Dvoupatrové prezidentské apartmá rozkládající se na ploše 400m2 zahrnuje salonek, soukromý bar, kuchyň šéfkuchaře, vnitřní výtah a jídelní prostor až pro 16 hostů. Venkovní terasa skýtá ohromující výhled na přístav a závodní okruh Formule 1, zatímco vnitřní desetimetrový bazén nacházející se vedle hlavní ložnice je podsvícený barevnými LED žárovkami. Hosté se do apartmá dostanou přes recepci ve spodním patře, ve kterém se zároveň nachází i velký obývací pokoj s LCD TV, zábavním systémem, jídelní místností, kuchyní, šatnou a koupelnou pro hosty. V horním poschodí je umístěna hlavní ložnice s LCD TV, kancelář se stolem na počítač, prostorná šatna, hlavní koupelna. Hlavní koupelně dominuje volně stojící vana, parní lázeň a sauna. Po celém apartmá jsou rozmístěny dotykové panely, kterými je možné ovládat osvětlení a závěsy. Hlavní výzdobou apartmá je lustr ve tvaru závodní dráhy osázený Swarowski krystaly. Mezi další vybavení a služby patří královská postel, prošívané polštáře a deky (na vyžádání hypoalergenní), Espresso kávovar, konvice na čaj, kuchyň plně vybavená spotřebiči, lednice na víno, soukromý bazén, dvě šatny, minibar, vysokorychlostní WiFi připojení, prosklená koupelna s dešťovou sprchou, vanou, saunou a parní lázní, intuitivní osvětlení, dvě LCD TV, reproduktory umístěné v koupelně, soukromá hlasová schránka, trezor a volný přístup do Spa zóny a fitness, které je k dispozici pouze pro hosty prezidentského apartmá.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha
 • letištní taxy
 • transfer letiště - hotel - letiště
 • 7x nocleh se snídaní, polopenzí nebo s All Inclusive v Dubaji či v ostatních emirátech
 • asistenci partnerské cestovní kanceláře
 • asistenci českého delegáta v Dubaji, Sharjahu a Ajmanu (v ostatních emirátech asistence na telefonu)

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní výlety
 • pojištění léčebných výloh

Další informace:

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Chcete zájezd upravit nebo zpracovat jako individuální cestu?

Máte zájem o dovolenou, ale nemáte teď čas řešit detaily?
Pošlete nám kontakt a napište, kdy se vám máme ozvat. Rádi vám poradíme.

Mapa

Celý svět na dlani

Vybírejte podle kontinentu

Afrika

Asie

Severní Amerika

Latinská Amerika

Evropa

Australie a Oceánie