Dokonalý luxus privátním letadlem

Mauricius – Seychely – Maledivy

Podzimní pohádka na plážích Indického oceánu

soukromé letadlo Boeing 737 v luxusní konfiguraci ● pouze 64 klientů
All Inclusive servis bez kompromisů na palubě ● žádné přestupy ● luxusní hotely
dokonalé pláže ● žádná víza ● čeští průvodci ● unikátní golfová hřiště

Úžasná dovolená ve třech úžasných destinacích

V termínu od 15. do 29. listopadu 2021, v době sychravého podzimu, se s námi můžete vydat do luxusní exotiky a užít si báječnou dovolenou. Lety do všech destinací absolvujeme v našem privátním Boeingu 737 v komfortní konfiguraci. Standardní uspořádání letadla pro 189 pasažérů je změněno k nepoznání a na palubě našeho speciálu tak na Vás čeká 64 pohodlných křesel uspořádaných do dvojic s rozestupy 110 cm od sedačky před vámi. Po celou dobu všech letů vám bude k dispozici profesionální personál, který uspokojí veškerá vaše přání. Samozřejmostí je neomezený servis značkových alkoholických i nealko nápojů, teplá jídla a dostatek snacků. Vše v kvalitě business třídy.

 

Dokonalý podzimní relax na nejhezčích plážích Indického oceánu

 • bezkonkurenční destinace té nejvyšší kvality v Indickém oceánu
 • bez víz, bez stresu, bez davů, s ideálním počasím, pohodlně a bezpečně s dokonalým servisem od CK ESO travel
 • pro plně očkované s max. důrazem na bezpečnost našich klientů a asistencí týkajících se současné situace
 • s možností golfové hry na krásných hřištích, samozřejmě s rezervacemi přímo od CK
 • s absolutně bezpečnou a komfortní leteckou dopravou vlastním letadlem. Garantujeme uzavřenou skupinu maximálně 64 klientů, která významně eliminuje riziko nákazy, poletíme ve stále stejném složení včetně posádky. Náš privátní Boeing 737 v komfortní konfiguraci vám nabídne během letů nekompromisní servis. Letíme bez přestupů přímo z Prahy.
 • ubytování je zajištěno výhradně v ověřených, kvalitních 5* hotelech předních mezinárodních řetězců. Na Maledivách a Mauriciu se servisem all inclusive.
 • s dokonalým počasím! Vraťte se s námi do nádherných letních dnů u tyrkysového moře na úžasných bílých písečných plážích.

Férové rezervační podmínky

 • tato luxusně relaxační cesta je určena pro plně očkované klienty
 • cena zájezdu je konečná, obsahuje i cestovní pojištění včetně krytí nákladů s případným onemocněním Covid-19 v zahraničí s možností připojištění storna zájezdu do výše 100% a to bez spoluúčasti klienta
   

Kvalitní a ověřené hotely kategorie 5*

Mauritius: luxusní!

HERITAGE LE TELFAIR GOLF & SPA RESORT *****

www.heritageresorts.mu

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort je pětihvězdičkový hotel v Domaine de Bel Ombre na jihu ostrova. Exkluzivní resort prošel v roce 2017 rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí dokonalé zázemí pro příjemný únik z rušné civilizace do světa exotiky a dokonalého komfortu.

Hotel je postaven ve stylové a elegantní koloniální architektuře. Resort nabízí řadu restaurací a barů, tropické zahrady a také unikátní golfové hřiště. Užïjete si lázně Seven Colours Spai - velký bazén na ploše 600 m², vyhřívaný bazén a nespočet pozemních a vodních aktivit. V hotelu se budete moci kochat jedinečnými výhledy na moře a dopřávat si privilegia přímého přístupu na pláž. V samotném hotelu vás okouzlí především interiér a jeho vybavení, které představují důmyslný směs luxusu a elegance.

Seychely: exkluzivní!

CONSTANCE EPHELIA *****

www.constancehotels.com

Absolutně nejoblíbenější hotel mezi našimi klienty. Hotel Constance Ephelia ***** se nachází v klidné části západního pobřeží Mahé. Jeho exkluzivní poloha u mořské rezervace Port Launay je skutečně skvostná. Komplex se rozkládá podél dvou nádherných pláží s jemným bílým pískem a centrálním lesem mangrovníků a bujnou tropickou vegetací. Jižní část nabízí klidné a mělké moře, severní se více hodí k plavání. Hotelový rezort disponuje také čtyřmi bazény.

Constance Ephelia je ideální pro všechny, co milují luxus, eleganci a touží po tropické dovolené ve velkém stylu. Pokud vás láká i trochu aktivnější pojetí dovolené, můžete si užít nespočet vodních sportů či potápění nebo šnorchlování.

Maledivy: unikátní!

CONSTANCE HALAVELI *****

www.constancehotels.com

Constance Halaveli nabízí dokonalý klid, pohodlí a luxus v samotném srdci tyrkysově modré laguny. Užijte si ničím nerušený relax v oáze božského klidu a vynikajících služeb. Ubytujte se v jedné z luxusních vil s komfortem a maximálním soukromím. Ostrůvek - s rozlohou pouhých 310x170 metrů - nabízí možnosti pro všechny milovníky dovolené u oceánu. Odreagovat se můžete relaxací na bílých plážích, adrenalin zažijete při potápění nebo třeba na výletu za proslulými velrybími žraloky. Zahrát si můžete tenis či se odreagovat v luxusním Wellness & Spa. Další úžasnou kapitolou Vašeho pobytu na Halaveli je gastronomie. Ve třech stylových restauracích Vás budou rozmazlovat výborným jídlem, od asijských specialit přes gril až po excelnetní evropskou klasiku.
 

mapa

Program zájezdu

1. den
Listopadový den se pomalu noří de temnot nadcházející noci. Lezavé sychravo střídá našedivělé barvy krátícího se dne a s jemným mrholením zvolna přichází i naše věrná podzimní družka - vlezlá mlha. Psa by dnes nevyhnal ani na panství pána z Baskervillu. Nám to ale vůbec nevadí! Naopak, cestou na letiště nás hřeje pomyšlení na prosluněné pláže oceánských souostroví. Usedáme do pohodlí našeho soukromého letadla. Tolik se nám po něm stýskalo! Temnou nocí odlétáme daleko na slunný jih, za teplem Indického oceánu. Vybraným drinkem připíjíme na dobrou cestu a začínáme snít o nadcházející rajské dovolené. Dlouhý byl ten cestovatelský půst! Nikoli ten fyzický, to ne - chutná večeře se již nese. S digestivem se nás zmocňují hřejivé pocity - vždyť tam daleko, v té nádheře, budeme už za chvíli! To se to usíná!

2. den
Příjemně rozespalí jsme si ani nevšimli, že za okénky se již rozednilo. Na tmavěmodré stratosférické obloze září žhavé slunce. V nekonečné záplavě modře se vynořují vytoužené obrysy pobřeží. Ostrov zelený tak, jak to umí vykouzlit pouze divotvorná tropická příroda. A ta zde na Mauriciu odvedla skvělou práci... Z letiště jedeme na nedaleké jižní pobřeží, kde má moře z celého ostrova vůbec tu nejkrásnější barvu. Dobře to kdysi vystihnul jeden známý filatelista, když tvrdil, že mauricijská modř nemá ve světě obdoby. A skutečně, o jeho velké pravdě se přesvědčíme hned po úvodním drinku při letmém iniciačním svlažení se ve vlnách vlahého Indického oceánu. Čekají nás dva týdny na třech až "nemorálně" luxusních ostrovech. Bude záviset už jen na nás samotných, zda si pláže a zákoutí luxusních rezortů zpestříme výletem na moře či do zajímavého okolí. Anebo dáte přednost golfovým holím na hřišti přímo v areálu hotelu?

3. den - 6. den
Řekne-li se Mauricius, dodávat slovo luxus je zhola zbytečné. Vysoká kvalita našeho hotelu láká k lenošení na pláži. Jistě si ale najdeme i čas na další zpestření, která ostrov nabízí.

 

CELODENNÍ VÝLET: KATAMARÁNEM NA ÎLE AUX CERFS (s obědem)
Odjíždíme ráno z hotelu do  přístaviště u Mahébourgu a vyplouváme podél pobřeží směrem na severovýchod. V tyrkysové laguně se nám míhají pestře zbarvené rybky, však se na ně za chvíli podíváme trochu zblízka, až zastavíme na vybraném místě v laguně na šnorchlování. Za překvapením zajíždíme do ústí řeky Grande Riviere, kde z hustě porostlých břehů pozorujeme opice a obří kolonie kaloňů. Na palubě se podává oběd, pak již přirážíme u soukromého ostrůvku Ile aux Cerfs neboli Jelení ostrov. Pod kasuarinami a palmami si trochu odpočineme na hebkém korálovém písku a pak se opět nalodíme a za zvuků temperamentní segy vyrážíme zpět. A při návratu se už konečně tu mauricijskou segu naučíme obstojně zatancovat. Cena výletu: 6.950,- Kč / osoba.

POLODENNÍ VÝLET: PŘÍRODNÍ DIVY JIHOZÁPADU (s obědem)
Máme štěstí, že bydlíme v nejkrásnějším a nejzajímavějším cípu Mauricia. Dnes se tedy podíváme po blízkém okolí, jakou nadílku nám tu štědrá příroda připravila. A nebude toho věru málo! Po scénické silničce dojedeme k uchvacujícímu vodopádu Chamarel, jenž padá do 100 metrů hluboké rokle, z obou vyhlídkových plošin se nestačíme té krásy nabažit. Ale jedeme dál. A další div je tu: sedmibarevná země, mimořádný geologický úkaz - tvořený zvětráváním láv, kdy přítomný hliník i železo dodávají výsledným horninám ono surrealistické zbarvení. Opodál nám malý výběh se vzácnými želvami sloními připomíná, že nás zanedlouho čekají Seychely. Procházku po geoparku pak zakončíme v ebenovém lese s unikátní flórou. Po dobrém kreolském obědě zastavíme u místní rumové palírny, odolat ochutnávce prostě nelze. Lahodný třtinový rum je konec konců také div přírody. Přídavek neodmítneme... A pak se opět tou krásnou cestou vracíme zpět k naší úžasné pláži. Cena výletu: 2.920,- Kč / osoba.

GOLF
Mauricius je mezi golfisty dnes již řazen do klasických destinací. Na ostrově se nachází devět 18-ti jamkových hřišť, z nichž řada získala různá ocenění. Jedno z vůbec nejlepších hřišť je pak přímo součástí našeho hotelového areálu:

HERITAGE GOLF CLUB
Nádherné 27-ti jamkové golfové hřiště, sedmkrát vyhlášené za nejlepší golfové hřiště Indického oceánu (mezi lety 2014 až 2020 cenou World Golf Awards). Sestává z 18-ti jamkového hřiště (par 72) a 9-ti jamkového krátkého hřiště (par 3), navrženo bylo proslulým jihoafrickým architektem golfových hřišť Petrem Matkovichem. Hřiště využívá přirozeně zvlněný terén a dva vodní toky a poskytuje z fairwayí úžasné výhledy na oceán, hory a okolní porosty.   

7. den
Ráno se trochu lítostivě loučíme s pláží, nechce se nám pryč. Indický oceán ale dosud neukázal všechny svoje krásy. To, co nás čeká dnes po obědě, je věru exkluzivní. Po necelých třech hodinách letu přistáváme na ostrově Mahé. Prvý pohled z okénka letadla a vidíme, že zde matka Příroda nešetřila. Kopce s ikonickými žulovými balvany porostlé hustou šťavnatou tropickou vegetací se vypínají vzhůru již u letiště. Ta hlavní lákadla na nás ale teprve čekají na pobřeží. Pláže, jejichž krása nemá ve světě srovnání, heboučký korálový písek, všechny odstíny tyrkysu a smaragdové větvoví kokosových palem. A balvany, Ty ikonické žulové balvany, které jsme nesčetněkrát zhlédli v kýčovitě barvitých reklamách. Na vlastní oči se přesvědčíte, že kýč to není, reklamy nelhaly. Prostě nádhera! Po uvítacím koktejlu rychle na pláž. Jsme tu, ani se tomu nechce věřit! Slovy básníka: “Je-li někde na světě ráj, je to zde, je to zde, je to zde!” Jsme tu zcela správně!

8. den - 10. den
Moře a pláže, to jsou hlavní body programu našeho seychelského pobytu. Užijeme si je na krásných plážích u hotelu nebo vyrazíme i za poznáním okolních ostrovů? Ať se rozhodneme jakkoliv, neuděláte chybu. Na kráse se tady nešetřilo nikde.

 

CELODENNÍ VÝLET: SEYCHELSKÉ RÁJE PRASLIN A LA DIGUE (s obědem)
V tropech se často vstává brzy. Litovat ale nebudeme. Rychlolodí přejíždíme na ostrov Praslin, kde v chráněném údolí Valée de Mai roste divoce symbol Seychel palma lodoicea seychelská, která plodí unikátní mořské kokosy. Jejich plody se kdysi vyvažovaly ryzím zlatem. Jeden z koloniálních britských generálů dokonce dospěl k závěru, že právě zde ležela biblická rajská zahrada a že zrovna tato palma byla oním stromem poznání. Ženské tvary vzácného plodu prý svedly Adama k myšlence na prvotní hřích, následky všichni známe. Vychutnáme si přírodní zákoutí rezervace a přejíždíme na sousední poklidný ostrov La Digue, kde nás na plantáži l'Union čekají želvy sloní. Ty zde byly vysazeny z jinak zcela nedostupného atolu Aldabra. A zlatý hřeb na závěr: pláž Anse Source d’Argent, patrně jedna z nejvíce zobrazovaných pláží světa. A ano, s oněmi ikonickými balvany seychelského typu. Po dobrém kreolském obědě si zalenošíme na pláži a pak se rychlolodí vrátíme zpět na Mahé.  Cena výletu: 8.240,- Kč / osoba.

CELODENNÍ VÝLET: MAHÉ (s obědem)
Největší seychelský ostrov se kdysi nazýval Ostrov hojnosti, Île d'Abondance. Což se tedy dnes na vlastní oči přesvědčit, čeho že je na ostrově tolik? Ráno začínáme návštěvou jednoho z nejmenších světových hlavních měst, přesněji řečeno městečka, Victorie. Směs barevných domků, jihoindický chrám, směs kostelíků všech křesťanských směrů, atmosféra nás přenáší do dob slávy britského impéria.  Symbolem města jsou zde londýnské hodiny, zvané příznačně Big Ben, na malé křižovatce, lokální život poznáme na rušném tržišti Sira Selwyna Selwyna Clarka. Ale ve městě se zdržovat dlouho nebudeme, čeká nás scénická silnička do divokých hor, dojíždíme na úhlednou čajovou plantáž. K britskému stylu života sklenka čaje o páté patřívala i zde na tropických Seychelách, čaj ochutnáme, byť pátá zdaleka neudeřila. To nevadí, Big Ben dole ve městě každou hodinu odbíjí po tradici dvakrát, takže se to nějak srovná. Čarokrásnou přírodou dojíždíme do soukromé rezervace na Cap Lazare, kde jen na nás čeká chutný kreolský oběd a volný čas na pláži, jenž nám může zpestřit pozorování několika volně se potulujících želv sloních. A v odpoledních hodinách se opět divukrásnou přírodou s panoramaty vracíme zpět do našeho luxusního hotelu. Hojnosti tedy bylo dnes opravdu dost, jak zážitků, tak krásy. Dobře to tu tenkráte námořníci-objevitelé pojmenovali. Cena výletu: 3.850,- Kč / osoba.

GOLF
Na Seychelách se nacházejí dvě golfová hřiště, jedno na Mahé, druhé na ostrově Praslin.

THE SEYCHELLES GOLF CLUB
Tradiční 9ti jamkové golfové hřiště na ostrově Mahé, jež může být hráno též jako 18ti jamkové (par 68) se nachází v bývalém háji kokosových palem u hlavního města Victorie.  

11. den
Po snídani se už tradičně nechce s divukrásným místem loučit. Ale čeká nás další let přes Indický oceán, tentokráte můžeme být rádi, že máme soukromé letadlo, naší dnešní trasu žádná linka běžně nelétá. Letíme na severovýchod, přelétáváme rovník a přistáváme. Žádnou čáru pobřeží pod námi nevidíme, žádné žulové hory, žádný prales. Snad nepřistáváme přímo na vlnách? Nevšimli jsme si ráno, že bychom nastupovali do hydroplánu. Ale kdeže, pod námi se objevují světle tyrkysové prstence korálových atolů, kouzelný, unikátní svět maledivských atolů. Přistáváme na unikátním umělém ostrůvku u hlavního města Malé. To se nám to bude plést - ráno Mahé, teď Malé. Žádný autobus jako obvykle nás nečeká, naopak - dočkali jsme se i toho hydroplánu. Nastupujeme a nízko nad hladinou míříme vyhlídkovým letem k jihozápadu na atol Ari, kde nás očekává krásný drobný ostrůvek. Žádná "robinzonáda" tu však nebude, zázemí poskytuje vše, na co si jen vzpomeneme.

12. den - 14. den
Ostrůvek je maličký a nádherný, moře kolem prvotřídní, šnorchlování je možné hned u našeho bungalovu. Co víc si přát? Pobyt si ale můžeme zpestřit i několikahodinovým výletem na moře za rybolovem, šnorchlováním či jen koupáním na opuštěné písečné kose! Zde teprve budeme jako praví trosečníci. A pak zase rychle zpátky do luxusu!

15. den
Nastal den rozloučení. Vše krásné jednou končí... Ostatně i Eva s Adamem museli z ráje odejít. Naše cesta ale stála za to. Odletu je nám líto, nemrzí nás ale. Jak jinak bychom poznali, že jsme v ráji, když nemáme srovnání? Na rozdíl od biblického páru si ale můžeme říci: brzy se vrátíme! Už aby to bylo!

Cenové podmínky

CENÍK ZÁJEZDU DOKONALÝ LUXUS V INDICKÉM OCEÁNU *****

 • cena zájezdu na osobu v dvoulůžkovém pokoji = 389.700 Kč
 • příplatek za jednolůžkový pokoj = 96.500 Kč

 

CENA zájezdu DOKONALÝ LUXUS V INDICKÉM OCEÁNU ***** zahrnuje:

 • privátní let Praha - Mauricius – Seychely – Maledivy – Praha letounem Boeing 737-800NG spol. Smartwings v komfort konfiguraci pro max. 64 cestujících v 32 komfortních dvoukřeslech
 • letištní, parkovací, palivové a bezpečnostní poplatky
 • kvalitní a bohaté občerstvení / catering na palubě letadla včetně kvalitních nealko a alko nápojů v neomezeném množství ve standardu „Business class
 • přepravu 30 kg zavazadla a příručních zavazadel dle potřeby, včetně možnosti přepravy golfového bagu nad rámec hmotnostního limitu
 • 5x ubytování s programem all inclusive 5* plážovém hotelu HERITAGE LE TELFAIR GOLF & SPA RESORT***** – Mauricius
 • 4x ubytování s polopenzí v 5* CONSTANCE EPHELIA ***** - Seychely
 • 4x ubytování s programem all inclusive 5* plážovém resortu CONSTANCE HALAVELI ***** - Maledivy
 • všechny transfery letiště – hotel – letiště
 • cestovní pojištění Colonnade s pojištěním léčebných výloh v zahraničí, úrazovým pojištěním (bez pojištění storna zájezdu)
 • připojištění léčebných výloh v zahraničí i pro případ onemocnění na Covid-19
 • informační / asistenční služby 3 českých zástupců / průvodců CK ESO travel během zájezdu
 • náklady na RT-PCR test na Covid-19 před odletem z Maurícia, Seychel i Malediv (pokud budou testy povinné)
 • zákonné pojištění ESO travel a.s. proti úpadku, místní daně a poplatky

CENA zájezdu nezahrnuje:

 • příplatek za pojištění storna zájezdu - 17.900,- Kč
 • příplatky za ubytování v jiné kategorii pokojů - na vyžádání
 • příplatky za fakultativní výlety či golf
 • náklady na RT-PCR test na Covid-19 před odletem z Prahy

PLATEBNÍ PODMÍNKY zájezdu

 • 30% záloha při objednávce zájezdu, doplatek do 30 dní před odletem na zájezd

STORNO PODMÍNKY zájezdu

 • při stornu zájezdu / osoby v období více než 30 dní před odletem se účtuje 30% storno poplatek
 • při stornu zájezdu / osoby v období 29 až 16 dní před odletem se účtuje 80% storno poplatek
 • při stornu zájezdu / osoby v období 15 a méně dní před odletem se účtuje 100% storno poplatek
 • změna jména cestujícího do 72 hodin před odletem je možná ZDARMA, později není možná

Důležité informace

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ PŘED CESTOU (podle údajů platných k 15.8.2021):

 • podmínkou pro nástup na tento zájezd je kompletní vakcinace proti Covid 19, doložená písemným potvrzením nebo Covid pasem. Certifikát o očkování je nutné zaslat elektronicky do CK před odletem. Certifikát si můžete stáhnout na adrese ocko.uzis.cz.
 • podmínkou pro nástup na tento zájezd je negativní RT-PCR test na Covid-19 ne starší než 48 hodin před plánovaným odletem na Mauricius.

Znamená to, že dne 13.11. nebo 14.11.2021 musí každý cestující individuálně absolvovat RT-PCR test na Covid-19 a následně jeho negativní výsledek v anglickém jazyce doručit e-mailem nebo osobně přímo do CK ESO travel (nejpozději 14.11.2021 večer).

Pokud tak neučiní nebo výsledek jeho testu bude pozitivní, nemůže se zúčastnit tohoto zájezdu

 • Seychely vyžadují od zahraničních návštěvníků negativní RT-PCR test na Covid-19 ne starší než 48 hodin před plánovaným odletem na Seychely. Znamená to, že během pobytu na Mauriciu musí každý cestující absolvovat RT-PCR test na Covid-19 (tento test je zahrnut v ceně zájezdu + testování přímo na hotelu zajistí CK ESO travel)
 • Maledivy vyžadují od zahraničních návštěvníků negativní RT-PCR test na Covid-19 ne starší než 48 hodin před plánovaným odletem na Maledivy. Znamená to, že během pobytu na Seychelách musí každý cestující absolvovat RT-PCR test na Covid-19 (tento test je zahrnut v ceně zájezdu + testování přímo na hotelu zajistí CK ESO travel)
 • na turistickou návštěvu plánovaných zemí je kromě výše uvedeného potřebný biometrický cestovní pas EU platný minimálně 6 měsíců po návratu domů s minimálně 3 volnými stranami + vyplnění vstupních elektronických formulářů do všech tří zemí (CK ESO travel zajistí vyplnění formulářů či poskytne asistenci) + cestovní pojištění včetně onemocnění na Covid-19 (je zahrnuto v ceně zájezdu)
 • pro návštěvu lokalit tohoto zájezdu není povinné žádné očkování.
 • upozorňujeme na fakt, že podle aktuální legislativy je povinen každý občan ČR vyplnit při návratu ze zahraničí příjezdový formulář. Jeho vyplnění není možné ze strany CK, ale poskytneme maximální součinnost a pomoc před odletem z Malediv do ČR.
 • plně očkované osoby po vstupu na území ČR nemají nařízenou karanténu. Jelikož tyto PODMÍNKY návratu se průběžně mění, přesné informace budou známy těsně před nebo až během samotného zájezdu a CK ESO travel vás bude podrobně informovat.
 • tento zájezd je obecně vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí, více informací na vyžádání
 • cestovní kancelář ESO travel a.s. si vyhrazuje právo zrušit tento zájezd, jestliže do dne 15.10.2021 (to jest 30 dní před odletem) není dosaženo min. počet účastníků zájezdu = 50 osob. V takovém případě obratem vrátí uhrazenou zálohu všem přihlášeným osobám
 • kontaktními osobami za cestovní kancelář ESO travel jsou Tomáš Cikán (tel.: +420 603 410 221), Tomáš Růžička (tel.: +420 724 589 270) a Radka Pompe (tel.: +420 739 592 837)

 

Vážení klienti,
pokud vás tato fascinující dovolená oslovila, neváhejte prosím a zavolejte či napište nám co nejdříve, a to prosím i v případě nezávazného zájmu, neboť kapacita letadla je omezena pouze a jenom na 64 sedaček a byla by obrovská škoda, pokud byste o tuto exkluzivní dovolenou v tropických rájích přišli. Na váš telefonát či email se těší

Tomáš Cikán
ředitel CK ESO travel
+420 603 410 221
tomas.cikan@esotravel.cz

Tomáš Růžička
manažer projektu
+420 724 589 270
tomas.ruzicka@esotravel.cz

Radka Pompe
vedoucí VIP oddělení
+420 739 592 837
radka.pompe@esotravel.cz

unknownUnknown ,
Nezávazně poptat